• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • اپل در حال ارائه درخواست های تجاری محرمانه برای عینک های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خود است.

اپل در حال ارائه درخواست های تجاری محرمانه برای عینک های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خود است.

فقط چند هفته قبل از WWDC، به نظر می رسد که اپل هنوز در حال ثبت درخواست های تجاری محرمانه برای عینک های مجازی/AR ادعایی خود است. جزئیات بیشتر در این پست. Deep Dive LLC، که در دلاور ثبت شده است، یک درخواست علامت تجاری برای “xrProOS” با طرحی که...

Article

photo-camera-icons-photo-camera-icon-design-illustration-photo-camera-simple-sign-photo-camera-logo-free-vector

فقط چند هفته قبل از WWDC، به نظر می رسد که اپل هنوز در حال ثبت درخواست های تجاری محرمانه برای عینک های مجازی/AR ادعایی خود است. جزئیات بیشتر در این پست.

Deep Dive LLC، که در دلاور ثبت شده است، یک درخواست علامت تجاری برای “xrProOS” با طرحی که از فونت SF Pro اپل در آرژانتین، ترکیه استفاده می کند، ثبت کرده است. و فیلیپین در 18 مه، بر اساس سوابق الکترونیکی. همان شرکت در اوایل این ماه یک درخواست علامت تجاری برای نام “xrOS” برای خط SF Pro در نیوزلند ارائه کرد و اپل به احتمال زیاد پشت هر دو برنامه است زیرا این شرکت به دنبال محافظت از مالکیت معنوی خود در رابطه با عینک است.

Deep Dive LLC همچنین برای ثبت xrProOS در استرالیا، نیوزلند و بریتانیا در تاریخ 18 مه ثبت نام کرد، اما بدون استفاده از فونت SF Pro در طراحی. طبق سوابق، این شرکت در 27 آوریل برای ثبت علامت تجاری در جامائیکا ثبت نام کرد. اپل اغلب درخواست های علامت تجاری را برای محصولات آتی خود در جامائیکا ارسال می کند، زیرا این کشور پایگاه داده جستجوی علامت تجاری آنلاین موجود ندارد، که به شرکت کمک می کند محرمانه بودن را حفظ کند.

این اولین مورد است. زمانی که نام xrProOS گزارش شده است و مشخص نیست اپل چگونه قصد دارد از این نام استفاده کند.گزارش مارک گورمن از بلومبرگ نشان می دهد که سیستم عامل عینک اپل نام xrOS را خواهد داشت، بنابراین هنوز مشخص نیست که چگونه xrProOS در برنامه های اپل قرار دارد. گورمن همچنین امکان استفاده از نام «Reality Pro» را برای عینک اپل پیشنهاد داد و xrProOS در صورت استفاده به نحوی می‌تواند با برند «Pro» همراه شود. همچنین بسیار ممکن است که اپل تمام جنبه‌ها را در اینجا پوشش داده باشد و هیچ برنامه‌ای برای استفاده از xrProOS نداشته باشد. Reality One، Reality Processor، Optica و Deep Screen، اما مشخص نیست که آیا این نام ها واقعاً استفاده خواهند شد یا خیر. برخی از موارد ارسالی توسط Immersive Health Solutions LLC، یک شرکت پوسته جداگانه ارسال شده است.

انتظار می‌رود اپل هدست‌های AR/VR و ابزارهای توسعه مرتبط خود را در جریان سخنرانی WWDC معرفی کند. در تاریخ 5 ژوئن، و احتمالا اواخر امسال منتشر خواهد شد. انتظار می رود این دستگاه ترکیبی از ویژگی های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را ارائه دهد که با استفاده از ردیابی دست و چشم قابل کنترل است. قیمت این عینک در ایالات متحده حدود 3000 دلار پیش بینی می شود و طبق گزارش ها به بسته باتری خارجی مجهز می شود.

دنبال کنید. سایت ما tech1new.com به فیس بوک ما و ما را در توییتر دنبال کنید یا tech1new.com را به فید اخبار Google خود اضافه کنید  برای دریافت به‌روزرسانی‌های فوری اخبار، بررسی‌های فنی و آموزش‌ها

منبع: tech1new

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...