پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

“X” کاربران رایگان را از اظهار نظر در مورد برخی از توییت ها منع می کند

ویژگی جدید به همه کاربران، نه فقط مشترکین “XPremium” اجازه می دهد تا مشخص کنند که نظر دادن روی توییت های آنها برای حساب های پولی در دسترس است.

و الون ماسک، مالک و مدیر فنی X، پستی را منتشر کرد که در آن گفت که ویژگی جدید “گسترش را محدود می کند. از ربات‌های نرم‌افزاری روی پلتفرم.

ویژگی قدیمی

قابل توجه است که «X» (توئیتر سابق) ویژگی کنترل اینکه چه کسی می‌تواند به توییت‌های کاربران پاسخ دهد در سال 2020 ارائه کرد، زیرا این ویژگی در ابتدا به کاربر اجازه می‌داد تا نظر خود را به حساب‌هایی که دنبال می‌کند یا حساب‌هایی که به آنها اشاره می‌کند محدود کند. در توییت ذکر کنید.

در سال 2021، پلتفرم اجتماعی این ویژگی را توسعه داد، به طوری که کاربر می‌تواند پس از انتشار توییت‌ها، تنظیمات نظر دادن روی توییت‌ها را تغییر دهد.

این مرحله جدیدترین مزیتی است که پلتفرم X به مشترکین سرویس X Premium برای جذب کاربران بیشتر به بسته پولی خود با هدف به دست آوردن توانایی بیشتر برای ظاهر شدن و انتشار به فالوورهای خود ارائه می دهد.

دری به سوی سود

قابل توجه است که ویژگی های “X Premium” تضمین می کند که کاربران علاوه بر ظاهر شدن در بالای پیام های شخصی دریافت شده توسط آنها، در بالای نتایج جستجو ظاهر می شوند. علاوه بر این، این پلت فرم اعلان های دریافت شده از حساب های تایید شده را قرار می دهد. در یک برگه جداگانه در قسمت اعلان‌ها، بنابراین تأیید حساب‌ها به یک مزیت تبدیل شده است. پس از اینکه ماسک پلتفرم را به دست آورد، پرداخت می‌شود.

X به همه روش‌های ممکن سعی می‌کند درهای مختلف را برای دستیابی به درآمد و افزایش سود، مستقیماً از طریق مزایای پرداخت شده در سرویس “X Premium” خود باز کند، که هزینه آن 8 دلار در ماه برای افراد، یا 1000 دلار برای شرکت‌ها و تبلیغ‌کنندگان است. /p>

این شرکت همچنین به‌طور غیرمستقیم در تلاش است تا از طریق روش‌های مختلف مانند تشویق تبلیغ‌کنندگان برای بازگشت دوباره به پلتفرم و همچنین تحت فشار قرار دادن برخی رسانه‌ها با تغییر نحوه نمایش لینک‌ها با حذف عناوین، درآمدهای بیشتری ایجاد کند. بنابراین پلتفرم‌های رسانه‌ای مجبور می‌شوند محتوا را در Directly در پلتفرم به صورت توییت و مقاله طولانی منتشر کنند و این ویژگی خود پولی است و نیاز به اشتراک در “X Premium” دارد.

منبع: asharq

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا