• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • “X” به دنبال جذب سازندگان محتوای ویدیویی با سرویس پخش زنده است

“X” به دنبال جذب سازندگان محتوای ویدیویی با سرویس پخش زنده است

پلتفرم X (که قبلا توییتر نامیده می شد) در حال کار بر روی توسعه ویژگی های جدید با هدف جذب سازندگان محتوای ویدیویی است، به ویژه پخش زنده بازی ها و خرید مستقیم از ویدیو. کلیپ ها. میلیاردر آمریکایی پخش الون ماسک، مالک پلتفرم اجتماعی، بیش از 50 دقیقه را...

Article

پلتفرم X (که قبلا توییتر نامیده می شد) در حال کار بر روی توسعه ویژگی های جدید با هدف جذب سازندگان محتوای ویدیویی است، به ویژه پخش زنده بازی ها و خرید مستقیم از ویدیو. کلیپ ها.

میلیاردر آمریکایی پخش الون ماسک، مالک پلتفرم اجتماعی، بیش از 50 دقیقه را صرف بازی (Diablo IV) از طریق تایید شده کرد. حساب به نام @ Cyb3rGam3r420.

ماسک در پاسخ به این توییت گفت که قبلاً ویژگی پخش زنده را برای نمایش های بازی آزمایش کرده است.

مارک کالمن، یکی از کارمندان پلتفرم “X”، توییتی در حساب خود منتشر کرده بود که در آن توضیح می‌داد که مشترکان سرویس پولی “X Premium” چگونه از قابلیت پخش زنده بازی‌ها در پایان سپتامبر استفاده می‌کنند.

نظرات بینندگان در برنامه‌های پخش زنده ظاهر می‌شوند، که باعث ایجاد تعامل بین سازندگان محتوا و مخاطبان می‌شود، اما پلتفرم همچنان فاقد تعداد زیادی از ابزارهای ارائه‌شده توسط پلتفرم‌های پخش زنده بازی، مانند «Twitch» است.

برای اینکه سازندگان محتوای بازی پخش زنده را شروع کنند، باید از برنامه Open Broadcaster استفاده کنند و از طریق پلتفرم تجاری (X Media Studio) مستقیماً به حساب “X” مرتبط شوند، علاوه بر این نیاز به اشتراک در ویژگی “X Premium”.

وب سایت “Variety” گزارش داد که این پلتفرم اجتماعی با خواننده، بازیگر و مدل آمریکایی پاریس هیلتون همکاری می کند که 4 برنامه ویدیویی با محتوای اصلی برای پخش در “X” ارسال می کند که یکی از آنها خرید است. پیشنهاد از طریق پخش زنده.

هیلتون یک توییت در تایید همکاری منتشر کرد.

ورود X به دنیای پخش زنده و ایجاد محتوای ویدیویی گامی متمایز برای جذب تولیدکنندگان محتوای بیشتر به این پلتفرم تلقی می‌شود و تجربه کاربر را غنی می‌کند که منجر به جذب تبلیغ‌کنندگان بیشتر می‌شود.

ماسک قبلاً دو بار سعی کرده بود یک پخش زنده انجام دهد، اما به محض شروع پخش، پخش قطع شد. اولین تلاش در ماه مه گذشته بود، زمانی که او با ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا ملاقات کرد که نامزدی خود را در سال 2024 اعلام کرد. انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، و دومین، هفته گذشته، زمانی که پخش قطع شد. تور ماسک از مرز ایالات متحده با مکزیک، 4 دقیقه پس از شروع پخش زنده.

منبع: asharq

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...