Mobile App Hero Image 1placeholder
AI tools

فقط یک کلیک با آنلاین کردن کسب و کار خود فاصله دارید!

اگر نیاز به یک سایت حرفه ای، جذاب و مدرن دارید یا هم می خواهید کسب و کار خود را به بستر وب بیاورید تیم برنامه نویسی کارینت در خدمت شماست!

کلیک کنید
Screenshot 1

طراحی انواع سایت وردپرسی​

What is WordPress Feature 730x485 1

وقتشه کسب و کارتو مجازی کنی!

21 1 1024x597 1

مشاوره رایگان

چرا کارینت ؟

responsive svgrepo com

طراحی موبایل فرندلی

card 2 svgrepo com 1

اخذ مجوز و درگاه پرداخت

support online center svgrepo com

پشتیبانی فنی رایگان 2 تا 6 ماهه

speed svgrepo com 1

سئو اولیه و بهینه سازی سرعت

domain registration website svgrepo com

دامنه ir رایگان

article svgrepo com

دریافت 1 رپورتاژ دائمی رایگان از کارینت

host record svgrepo com

هاست 3 ماهه رایگان با ظرفیت 3 گیگابایت

video library svgrepo com

آموزش کار با قسمت های مختلف سایت

نمونه کارها

Free iMac Mockup 2 2 1024x887.png 1

سایت نشر مکث

مشاهده سایت
313

سایت لینکفا

مشاهده سایت
Free iMac Mockup 2 2 1024x887.png 3

سایت کارینت

مشاهده سایت

کیفیت کار را تضمین می کنیم!

ما در کارینت کیفیت کارمان را تضمین می کنیم بنابراین در مرحله تحویل نهایی سایت به شما اگر به هر دلیلی از کیفیت کار راضی نبودید تمام مبلغ پروژه به جز هزینه های صرف شده بابت هاست و دامین ( و یا خرید قالب اولیه) به حساب شما عودت داده می شود.

مراحل کار

از طریق پر کردن فرم  زیر درخواست شما بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود سپس در تایم مدنظر شما جلسه آنلاین 60 دقیقه ای در گوگل میت برگزار می شود تا ابتدا نیازها و انتظارات کسب و کار شما را بررسی کنیم و سپس به شما مشاوره لازم را بدهیم که چه نوع وبسایتی با چه خصوصیات و امکاناتی می تواند مجموعه شما را به خوبی پوشش دهد.  

پس از نیاز سنجی و لیست شدن انتظارات شما، یک پروپوزال حاوی تمام موارد درخواستی تان که به یک قرداد پیوست شده برای شما ارسال می شود. پس از امضای قراداد و پرداخت 30% قرارداد کار ما به صورت رسمی آغاز می شود.

بلافاصله پس از عقد قرارداد تیم فنی کارینت شروع به طراحی اولیه وب سایت می کند و مراحل پیشرفت کار را از طریق تماس تلفنی یا آیدی تلگرام در اختیار کارفرما قرار می دهد.

پس از ارائه طرح اولیه و رفع کاستی ها، طرح نهایی با نظر کارفرما پیاده سازی شده و پروژه به کارفرما ارائه می شود لذا کارفرما بایستی 70 درصد مبلغ باقی مانده پروژه را در این مرحله واریز کند.

پس از تحویل پروژه به مشتری، سایت از نظر سئو و سرعت بهنیه سازی شده و در کنسول جستجوی گوگل ثبت می شود. در این مرحله تصاویر و آیکون های اولیه توسط تیم فنی و با فتوشاپ طراحی می شوند. 

*توجه داشته باشید که پس از پایان دوره پشتیبانی رایگان می توانید همچنان با پرداخت هزینه توافقی از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید :)

*طراحی تمام بنرهای و یا لوگوی سایت شامل پروسه طراحی وب نمی شود و برای طراحی این موارد می توانید با پرداخت هزینه جانبی از تیم گرافیک کارینت کمک بگیرید.

بازاریاب هستید؟ از کارینت کسب درآمد کنید

اگر مدیر سایت، کانال تلگرام، روبیکا و.... هستید و در شبکه های اجتماعی مخاطب دارید می توانید از این پتانسیل برای درآمدزایی خوب بهره ببرید. به ازای هر مشتری که در زمینه طراحی سایت با کد اختصاصی بازاریابی تان ارجاع دهید مبلغ 1 میلیون تومان پورسانت دریافت خواهید کرد. این مبلغ قابل افزایش نیز خواهد بود.
نکات مهم:
- مشتری که ارجاع می دهید حتما باید در هنگام ثبت فرم درخواست طراحی سایت کد بازاریابی شما را وارد کند.
- در صورتی مشتری شما مورد تایید قرار می گیرد که منجر به قرارداد شود.
- بلافاصله پس از عقد قرارداد درآمد شما واریز خواهد شد و رسما به عنوان بازاریاب مجموعه شناخته شده و با شما نیز یک قرارداد رسمی بسته می شود تا خیالتان از بابت پرداختی ها راحت باشد.
- برای دریافت کد اختصاصی بازاریابی به آیدی @dev_ps6 در تلگرام پیام دهید.

فرم سفارش طراحی سایت

support call 4040474 3354560

سوال یا ابهامی دارید

با شماره 09012197784 تماس بگیرید