• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • Ubisoft منتظر ماند تا نقدهای انتقادی ظاهر شود و Denuvo را به Assassin’s Creed Mirage اضافه کند.

Ubisoft منتظر ماند تا نقدهای انتقادی ظاهر شود و Denuvo را به Assassin’s Creed Mirage اضافه کند.

بازیکنان مشکوک بودند که بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز Assassin’s Creed Mirage روی رایانه شخصی توسط سیستم ضد دزدی دریایی Denuvo محافظت می شود. آگوست. ترس ها در آخرین لحظه تایید شد. منبع تصویر: Ubisoft نحوه گزارش به عنوان اولین مشتریانی که به نسخه عرضه می‌رسند از بازی Assassin’s Creed Mirage،...

Article

بازیکنان مشکوک بودند که بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز Assassin’s Creed Mirage روی رایانه شخصی توسط سیستم ضد دزدی دریایی Denuvo محافظت می شود. آگوست. ترس ها در آخرین لحظه تایید شد.

    Image source: Ubisoft

منبع تصویر: Ubisoft

نحوه گزارش به عنوان اولین مشتریانی که به نسخه عرضه می‌رسند از بازی Assassin’s Creed Mirage، Ubisoft Denuvo را با انتشار یک پچ یک روزه بدون اطلاع قبلی به بازی اضافه کرد.

به‌روزرسانی 1.0.2 تعدادی از باگ‌ها، خطاها و نقص‌ها را برطرف می‌کند و ثبات را بهبود می‌بخشد. ذکر Denuvo در رسمی changelog خیر. با این حال، برای چنین وضعیتی تعجب آور نیست.

    Image source: Mastodon (Timo Schmidt)

منبع تصویر: Mastodon (Timo Schmidt)

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Mastodon که توجه را به این وضعیت جلب کرد، تأکید کرد که Assassin’s Creed Mirage پس از انتشار بررسی‌های بازی توسط تمامی نشریات تخصصی بزرگ، محافظت Denuvo را بر روی رایانه شخصی دریافت کرد.

طبق اولین آزمایش‌ها، نسخه رایانه شخصی Assassin’s Creed Mirage چیزهای زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد: در رایانه‌های شخصی که بیش از نیازهای سیستم فوق‌العاده است، روزنامه‌نگار Wccftech عملکرد ناپایدار رخ داده است.

    Image source: Ubisoft

منبع تصویر: Ubisoft

Denuvo در سال 2014 منتشر شد و شهرت بحث برانگیزی دارد. این باور در میان گیمرها وجود دارد که محافظت بر عملکرد بازی تأثیر منفی دارد، اما توسعه دهندگان سیستم این ادعاها را حدس و گمان می نامند.

Assassin’s Creed Mirage امروز، پنجم اکتبر، برای رایانه های شخصی (Epic Games Store، Ubisoft Connect)، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X و S و سرویس Luna منتشر شد. همچنین قرار است این بازی در اوایل سال 2024 روی آیفون 15 پرو ظاهر شود.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...