• خانه
  • >
  • خبرخوان
  • >
  • TM Roh عزیز، وقت آن است که شوک و هیبت بسیار مورد نیاز را داشته باشیم

📌 TM Roh عزیز، وقت آن است که شوک و هیبت بسیار مورد نیاز را داشته باشیم

TM Roh در آغاز سال 2020 کنترل Samsung MX را در دست گرفت. اگر بگوییم که زمان بسیار سختی بود، دست کم گرفتن است. این بیماری همه گیر جهانی را در بر گرفته بود که به رکود جهانی خیره شده بود. زنجیره های تامین جهانی مختل شد و زندگی همانطور که می دانستیم متوقف شد. […]

خبرخوان یک نظر اضافه کنید 9 دقیقه زمان مطالعه
Blog article

blank
امتیاز بدید😊

TM Roh در آغاز سال 2020 کنترل Samsung MX را در دست گرفت. اگر بگوییم که زمان بسیار سختی بود، دست کم گرفتن است. این بیماری همه گیر جهانی را در بر گرفته بود که به رکود جهانی خیره شده بود. زنجیره های تامین جهانی مختل شد و زندگی همانطور که می دانستیم متوقف شد. او اکنون باید بخش موبایل سامسونگ را از طریق “Next Normal” رهبری می کرد، همانطور که خود شرکت توصیف می کند.

او از آن زمان تا کنون کار بزرگی انجام داده است. از پیشروی سامسونگ به سمت گوشی‌های تاشو و تسلط مطلق بر آن فضا گرفته تا اختراع مجدد سری گلکسی اس، ارتقای سری گلکسی A با هدف شفاف‌تر، سوپرشارژ کردن بازی به‌روزرسانی سیستم‌افزار آن تا تثبیت اقتدار آن در بازار تبلت‌های اندرویدی، همه اینها در زمان Roh اتفاق افتاده است. تماشا کردن. یکنواختی جدید در زبان طراحی سخت افزار و نرم افزار UX وجود دارد که در محصولات سامسونگ وجود نداشت.

روه همچنین شهرت دارد که بهینه سازی را در همه جنبه های تجارت ترجیح می دهد. گفته می شود که او پشت اتکای فزاینده سامسونگ به برون سپاری تولید بیشتر گوشی برای کاهش هزینه ها است. این شامل تغییر به مدل ODM برای بخش ابتدایی، یک زنجیره تامین رقابتی تر برای کاهش هزینه قطعات و بهینه سازی خطوط تولید برای کارایی بیشتر بود.

این واقعیت را نمی توان انکار کرد که Roh یک مدیر اجرایی عالی است که اهدافی را که در هنگام ارتقاء به این نقش در اختیار او قرار داده اند، اگر از فراتر نرود، برآورده کرده است. صرفه جویی در هزینه و افزایش بهره وری برای هر شرکتی عالی است و سامسونگ از رهبری Roh در این زمینه ها بهره می برد. بالاخره کفش های بزرگی برای پر کردن داشت. DJ Koh حضور گسترده‌تری در بخش موبایل داشت و در بسیاری از موفقیت‌های این شرکت در بازار موبایل پیشرو بود. اشتباه نیست اگر بگوییم که Koh تقریباً در میان طرفداران سامسونگ به یک موقعیت مشهور دست یافت، زیرا تصور می شد او فردی است که بیشتر به سمت عملکرد متمایل شده تا بهینه سازی.

ما در رویداد قبلی Unpacked از TM Roh پرسیدیم که چرا به نظر می‌رسد سامسونگ دیگر نمی‌خواهد در مورد مشخصات سخت‌افزاری غافلگیر شود. تمرکز فزاینده سامسونگ بر استخراج بیشتر از همان سخت افزار با بهینه سازی بسیار بهتر از قبل را برجسته کرد. بنابراین، سامسونگ به جای تمرکز کامل بر روی سخت افزار خام، اکنون رویکرد متعادل تری را در پیش گرفته است تا نوآوری سخت افزاری خود را با بهینه سازی نرم افزاری پیش ببرد.

برخی از طرفداران سامسونگ همچنان از رویکرد DJ Koh حمایت می کنند. تمام مشخصات را بررسی کنید و همه چیز را در یک ردیف قرار دهید. انصافاً، دیدگاه‌های منحصربه‌فرد آن‌ها دارای مزایا و معایبی است، اما روشی که در حال حاضر در بازار گوشی‌های هوشمند پیش می‌رود، باید برای Roh نگران‌کننده باشد.

میت 60 پرو جدید هواوی صنعت را غافلگیر کرد زیرا علیرغم تحریم‌های فلج‌کننده اعمال‌شده توسط ایالات متحده که باعث می‌شد این شرکت نتواند تراشه‌های پیشرفته را از شرکت‌های آمریکایی و شرکت‌ها و کشورهای متحد آمریکا تهیه کند، نه تنها آیا یک چیپست 7 نانومتری داخلی دارد اما به نظر می رسد از 5G نیز پشتیبانی می کند. سایر OEM های چینی از این روش پیروی کرده اند و اکنون به طور فزاینده ای قطعات بیشتری را به صورت محلی تامین می کنند، که به رشد صنعت قطعات پیشرفته چین کمک می کند.

این همچنین سازنده نمایشگر پیشرو در چین، BOE، در کانون توجه قرار می گیرد. این می‌تواند محصولات نمایشگر جدیدی تولید کند که OEM‌های چینی اکنون می‌توانند از آنها برای مفاهیم و نوآوری های جدید را سریعتر از هر سازنده دیگری به نمایش می گذارد. احتمال معقولی وجود دارد که این OEM ها بتوانند از پانل های BOE برای عرضه دستگاه های تاشو و حتی رول شونده حتی سریعتر از شرکت هایی مانند سامسونگ به بازار استفاده کنند. در حال حاضر موج بزرگی از گوشی‌های تاشو از چین بیرون می‌آیند و این تهدید بسیار واقعی وجود دارد که ممکن است سامسونگ را در بازار گوشی‌های رول شونده شکست دهد.

این برای Samsung MX نشانه خوبی نیست، زیرا این تصور را به وجود می‌آورد که شاید از نوآوری خودداری کند. این تصوری است که اکنون در حال تعقیب اپل برای آیفون. حتی وفادارترین طرفداران آن نیز این واقعیت را مسخره می‌کنند که آیفون‌های جدید همچنان به همان شکلی هستند که چند سالی است که دارند. همچنین هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه اپل حداقل در آینده نزدیک در حال بررسی فاکتورهای شکل جدیدی مانند تاشوها است، وجود ندارد. این تصوری است که سامسونگ باید فعالانه از آن اجتناب کند در زمانی که به نظر می رسد سازندگان چینی استراتژی شوک و هیبت را اتخاذ کرده اند.

اگر بتوانم نظری را به TM Roh بیان کنم، به او پیشنهاد می‌کنم که تولید محدود دستگاه‌های ویژه‌ای را که نوآوری سامسونگ MX را به نمایش می‌گذارند، در نظر بگیرد. خواه این به نمایش فاکتورهای شکل جدید نوآورانه باشد یا حتی یک تجربه نرم افزاری کاملاً جدید. این دستگاه‌ها را فقط با قیمت بالاتر به‌صورت آنلاین بفروشید، زیرا این دستگاه‌ها عملاً اثبات مفهومی هستند و فقط برای علاقه‌مندانی که می‌خواهند فناوری‌های پیشرفته را تجربه کنند، استفاده می‌شوند، حتی اگر کاملاً تکمیل نشده یا صیقلی نشده باشند.

این یک مفهوم خارجی برای سامسونگ نیست زیرا این شرکت در گذشته چنین کارهایی را انجام داده است. گلکسی فولد اصلی تنها در تعداد محدودی عرضه شد. ما همچنین در گذشته شاهد اثبات دستگاه های مفهومی مانند Galaxy Note Edge و کهکشان گرد. این دستگاه‌ها به ما نگاهی اجمالی به این موضوع دادند که دستگاه‌های آینده سامسونگ به کجا می‌توانند بروند. بازگشت به این استراتژی می تواند به سامسونگ کمک کند تا شوک و هیبت بسیار مورد نیاز را به صنعت وارد کند. Samsung MX یکی از جواهرات تاج Samsung Electronics است. می‌تواند با بخش‌های دیگر مانند Samsung Display و LSI همکاری نزدیک‌تری داشته باشد تا بهترین دستاوردهای Samsung Electronics را به نمایش بگذارد.

این در مورد کسب سود در این دستگاه ها یا دستیابی به حجم قابل توجه نیست. این در مورد ادامه داشتن مزیت روانی نسبت به رقابت است. منظور این است که به مشتریان خود نشان دهید که چیزهای بزرگی در راه است، و آنها را تشویق کنید تا در آینده قابل پیش بینی با Galaxy بمانند. شکی نیست که این امر غرور بیشتری را در افرادی که روی این دستگاه‌ها کار می‌کنند و به‌ویژه در بازار خانگی سامسونگ در کره جنوبی که اپل تمرکز زیادی روی ایجاد نشان خود داشته است.

این را می‌توان بدون تغییر قابل توجهی در روشی که روه در حال حاضر کسب‌وکار را اداره می‌کند به دست آورد. تمرکز بر بهینه‌سازی و کارایی برای مدل‌های بازار انبوه همچنان ادامه دارد در حالی که سامسونگ بهترین نوآوری خود را با دستگاه‌های نسخه ویژه موجود در مقادیر محدود به نمایش می‌گذارد. سامسونگ در گذشته کارهای زیادی را انجام داده تا همه چیز را تغییر دهد، این ایده ای نیست که نباید از آن دوری کند.

منبع: sammobile

امتیاز بدید😊
برچسب ها: نظر
این مقاله را به اشتراک بگذارید

نویسنده: تحریریه کارینت✅

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | 🚀 ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیگر مقالات این نویسنده را هم بخوانید
نظر بدهید

جدیدترین مقالات

محتوای حمایت شده

جدیدترین ویدیوها

similar content

👌 مطالب زیر را هم مطالعه کنید

بررسی دوربین دیجیتال کانن ۹۰D؛ یک خرید همچنان منطقی

منبع: دیجیکالا مگ

0 دقیقه زمان مطالعه

سامسونگ برای سری تلویزیون های OLED S90C و S95C تخفیف های بزرگی ارائه می دهد!

ما هر هفته به جمعه سیاه نزدیک تر می شویم، اما اگر

3 دقیقه زمان مطالعه

6 روش برای کنترل صدا در ویندوز 11

6 روش برای کنترل صدا در ویندوز 11.. آیا در حال تماشای

5 دقیقه زمان مطالعه

اتوکد 2024 از تراشه‌های اپل سیلیکون پشتیبانی می‌کند؛ افزایش دو برابری عملکرد

شرکت اتودسک به‌تازگی اعلام کرده است که نرم‌افزارهای AutoCAD 2024 و AutoCad

0 دقیقه زمان مطالعه

بازی Iron Man احتمالا جهان باز است

آگهی شغلی منتشر شده توسط استودیو موتیو به احتمال جهان باز بودن

2 دقیقه زمان مطالعه

بخش کامنت به Youtube Music اضافه شد

در اپدیت جدید اپ استریم موزیک Youtube Music، بخش کامنت اضافه شده

3 دقیقه زمان مطالعه

گلکسی S24 اولترا یک دوربین کمتر نسبت‌ به S23 اولترا خواهد داشت؟

یک افشاگر دیگر می‌گوید سامسونگ به‌دنبال استفاده از دوربینی با لنز تله‌فوتوی

0 دقیقه زمان مطالعه

نحوه ارسال پست زمان دار در تلگرام

بعضی مواقع شما قصد دارید یک پیام خاص را در زمان معینی

2 دقیقه زمان مطالعه

این صفحه را به اشتراک بگذارید😊

با اشتراک گذاری مطالب ما از ما حمایت کنید