پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

Samsung Galaxy Z Fold5 و Z Flip5 هر دو نسخه بتای One UI 6 مبتنی بر اندروید 14 را دریافت می کنند

مدتی است که سامسونگ برای اولین بار One ​​UI 6 beta را برای پرچمداران سری S خود در دسترس قرار داده است، و در تمام این مدت تاشوهای آن حفظ شده است. در حاشیه. خب دیگه نه از امروز، برنامه One UI 6 بتای مبتنی بر Android 14، هم برای Galaxy Z Fold5 و هم برای Galaxy Z Flip5.

اگر می خواهید Fold5 یا Flip5 خود را در نسخه بتا ثبت نام کنید، باید به برنامه Samsung Members بروید، جایی که یک بنر بزرگ تبلیغاتی بتا را در بالای صفحه پیدا کنید. بر اساس برخی گزارش‌ها، اگر آن را نمی‌بینید، ممکن است لازم باشد برنامه Samsung Members را حذف نصب و مجدداً نصب کنید، و سپس آنجا خواهد بود.

Samsung Galaxy Z Fold5 and Z Flip5 both get One UI 6 beta based on Android 14

هنگامی که بر روی بنر مورد نظر ضربه بزنید، با برخی از شرایط موافقت خواهید کرد و سپس اولین نسخه بتا را به عنوان یک به‌روزرسانی از طریق هوا دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این یک دانلود با حجم 2.7 گیگابایت برای Fold5 است و احتمالاً اندازه مشابهی برای Flip5 خواهد بود.

One UI 6 Beta for Galaxy Z Fold5 (left) and Galaxy Z Flip5 (right)
One UI 6 Beta for Galaxy Z Fold5 (left) and Galaxy Z Flip5 (right)

One UI 6 Beta برای Galaxy Z Fold5 (سمت چپ) و Galaxy Z Flip5 (راست)

پس از اعمال به‌روزرسانی، Fold5 روی بیلد F946BXXU1ZWJ2 خواهد بود، در حالی که Flip5 روی F731U1UEU1ZWJ2 خواهد بود. توجه داشته باشید که Fold5 فعلاً فقط واجد شرایط شرکت در نسخه بتا در ایالات متحده و هند است و همین محدودیت می‌تواند برای Flip5 نیز اعمال شود.

منبع 1 | منبع 2

منبع: Gsmarena

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا