پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

PSA: Galaxy Buds FE شما نمی تواند از سفر در ماشین لباسشویی جان سالم به در ببرد

لوازم الکترونیک و آب بهترین دوستان نیستند. حتی اگر دستگاه‌های مقاوم در برابر آب دارید، ایده این است که آنها را بیش از مدت زمان مشخصی در معرض آب قرار ندهید، زیرا ممکن است در نهایت به دستگاه نفوذ کند و انواع مشکلات را ایجاد کند.

Galaxy Buds FE به خصوص کیس شارژ آن، به عنوان یک دستگاه مقاوم در برابر آب طبقه بندی نمی شود. اگر تا به حال فکر کرده اید که آیا دستگاه هایی مانند این می توانند از سفر در ماشین لباسشویی جان سالم به در ببرند، من می توانم تأیید کنم که نمی توانند، بعد از اینکه امروز به طور ناخواسته Galaxy Buds FE جدید خود را در ماشین انداختم.

همیشه به یاد داشته باشید که جیب های خود را چک کنید!

امروز صبح وقتی دستگاه را بار می‌کنم، ممکن است اضافه کنم که بدون فکر، فراموش کردم Galaxy Buds FE را از جیب بیرون بیاورم قبل از اینکه یک شلوار جین بپوشم. بعد از بیرون آوردن لباس ها از دستگاه، متوجه شدم چه کاری انجام داده بودم، اما در آن زمان آسیب کاملاً به معنای واقعی کلمه قبلاً وارد شده بود.

همانطور که انتظار دارید، Galaxy Buds FE از سفر کوچک خود در ماشین لباسشویی جان سالم به در نبرده است. اگرچه به نظر می رسد که خود جوانه ها در حال حاضر کار می کنند، به نظر می رسد که کیس شارژ کاملاً شلیک شده است، نمی تواند جوانه ها را شارژ کند یا خود کیس را شارژ کند. من سعی کردم آنها را خشک کنم اما فایده ای نداشت.

بدیهی است که این وضعیتی نیست که هدفون‌ها قرار است در آن مقاومت کنند، بنابراین نمی‌توانید هیچ نقطه‌ای برای سامسونگ قائل شوید. من مطمئن هستم که چنین چیزی برای بسیاری از مردم اتفاق افتاده است. امیدوارم زمانی برسد که این دستگاه‌ها برای مقاومت در برابر چنین حوادثی بادوام‌تر شوند، اما در حال حاضر، فقط بروید یک جفت Galaxy Buds FE بخرید.

منبع: sammobile

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا