پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

iOS 17.0.3 برای رفع گرمای بیش از حد آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس منتشر شده است.

اپل امروز iOS 17.0.3 را منتشر کرد، که همانطور که از نامش پیداست، یک به‌روزرسانی تدریجی بسیار کوچک برای iOS 17 است. یا بهتر است بگوییم، به این صورت است که اگر چیزی غیر از iPhone 15 Pro یا iPhone 15 Pro Max. اگر یکی از آن دستگاه ها را دارید، پس این جام مقدسی است که منتظرش بودید. به‌روزرسانی جالب (ببخشید جناس آشکار) که باید فوراً نصب کنید.

درست است، این موردی است که قرار است مشکلات گرمای بیش از حد را که بسیاری از مردم از زمان عرضه این گوشی‌ها در آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس گزارش کرده‌اند، برطرف کند. هفته گذشته، اپل سرانجام پس از گزارش‌های آنلاین بی‌شمار مشکلات را تصدیق کرد و قول داد که به‌روزرسانی نرم‌افزار آینده هر چیزی را که باعث گرم شدن بیش از حد می‌شود برطرف خواهد کرد.

iPhone 15 Pro and iPhone 15 Pro Max
iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max

این همان به‌روزرسانی است. در این میان، اپل همچنین با توسعه دهندگان برنامه‌های خاصی مانند اینستاگرام و اوبر کار می‌کند که چیپست A17 Pro را که دو گوشی مورد استفاده استفاده می‌کنند، اضافه بار می‌کردند و در نتیجه منجر به مشکلاتی در اتلاف گرما می‌شد. احتمالاً این بدان معناست که برخی از بدترین برنامه‌های توهین‌آمیز نیز باید در آینده نزدیک به‌روزرسانی‌هایی را دریافت کنند تا رفتار خود را اصلاح کنند.

به‌روزرسانی که امروز منتشر می‌شود، که بیلد 21A360 است، همچنین یک آسیب‌پذیری هسته را برطرف می‌کند که می‌تواند به مهاجم اجازه دهد امتیازات بالایی را به دست آورد. این نقصی است که اپل می گوید در iOS 16.6 و نسخه های قبلی مورد سوء استفاده قرار گرفته است. بنابراین حتی اگر آیفون 15 پرو یا آیفون 15 پرو مکس ندارید، احتمالاً بروزرسانی در اسرع وقت بی خطر است. توجه داشته باشید که iPadOS 17.0.3 نیز در حال عرضه است، اما فقط راه حل امنیتی دارد.

از طریق

منبع: Gsmarena

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا