پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

“Ignite The Game”… تقویت صنعت بازی های الکترونیک و حمایت از “گیمرها”

از شما برای خواندن اخبار مربوط به “Ignite The Game” متشکریم… ترویج صنعت بازی های الکترونیکی و حمایت از “گیمرها”. اکنون با جزئیات شروع می کنیم

دمام – شریف احمد – توانمندسازی و فعال سازی بخش صنعت و توسعه بازی های الکترونیکی، رویدادهای “Ignite The Game” که توسط شورای محتوای دیجیتال “Ignite” برگزار می شود، در لابی دانشگاه امام محمد بن سعود و تحت حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

این رویدادها سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و علاقه‌مندان به این حوزه را گرد هم می‌آورد تا برجسته‌ترین پیشرفت‌ها در حوزه بازی‌ها را به اشتراک بگذارند، افق‌های عمیق‌تری داشته باشند و همه ابعاد را جشن بگیرند. صنعت بازی.

ترویج صنعت بازی های الکترونیکی

رویدادهای “Ignite The Game” با هدف افزایش آگاهی از محتوای محتوای دیجیتال در صنعت بازی و توسعه، با میزبانی از سخنرانان و کارشناسان برجسته بین‌المللی و محلی، برجسته کردن محتوای دیجیتال در صنعت بازی و توسعه در بازار عربستان و ایجاد انگیزه در مبتکران، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران، فرصت‌های امیدوارکننده و آینده را برای این بخش در پادشاهی نشان می‌دهد.

علاوه بر یادگیری در مورد آخرین فناوری‌های صنعت بازی و برجسته‌ترین پیشرفت‌ها برای فعال کردن جوانان برای کار بر روی آنها و مشارکت در ایجاد محتوای دیجیتالی که جامعه عربستان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، با سرمایه‌گذاری در شرکت‌های فعال در این بخش. و ایجاد بیش از 39 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم به طور مستقیم در بخش بازی های الکترونیکی با تولید بیش از 30 بازی رقابتی جهانی در استودیوهای داخلی.

برنامه های رویداد

رویدادهای Ignite The Game شامل تعدادی برنامه است:

پلتفرم

از طریق آن می‌توان با غرفه‌داران ارتباط برقرار کرد، با شرکت‌های بزرگ در دنیای تولید بازی‌های الکترونیکی آشنا شد و با علاقه‌مندان و علاقه‌مندان به این بازی ارتباط برقرار کرد.

عرضه توسعه

به اشتراک گذاری و بحث درباره ایده های خلاقانه و توسعه آنها در کارگاه های برجسته ارائه شده توسط متخصصان صنعت بازی های الکترونیکی اجازه می دهد.

Experiment Arena

از طریق آن می توان بازی های الکترونیکی مدرن و استثنایی را با روحیه ای پرشور با پیشگامان فضایی در فضایی سرشار از شور و اشتیاق تجربه کرد

Theatre +

این امکان را برای گوش دادن به داستان‌ها فراهم می‌کند. در بحث‌های تحریک‌کننده با تولیدکنندگان، توسعه‌دهندگان و شرکت‌های بازی‌های الکترونیکی در جلسات گفتگو غنی‌تر می‌شود.

X Theater

امکان توسعه دانش در جلسات بحث و تشدید تخصص در این زمینه با برجسته ترین متخصصان صنعت بازی های الکترونیک و نمایندگان شرکت ها را می دهد

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا