پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

HP و Brooks Running کفش هایی با چاپگر سه بعدی تولید کردند!

HP امروز در رویداد Imagine 2023 محصولات جدیدی را از رایانه های قابل حمل به چاپگرها معرفی کرد. این شرکت که گام‌های مهمی در فناوری‌های چاپ سه بعدی برداشته است، همچنین مدل Brooks Exhilarate-BlueLine را معرفی کرد، یک کفش سه بعدی که با سازنده تجهیزات ورزشی Brooks Running تولید شده است.

پیشرفته ترین کفش دویدن از HP: Brooks Exhilarate-BlueLine

Brooks Running “پیشرفته ترین کفش دویدن تا به امروز” را معرفی کرده است که با فناوری چاپ سه بعدی HP توسعه یافته است. مدل Brooks Exhilarate-BlueLine دارای یک زیره پرینت سه بعدی است که با استفاده از فناوری HP Multi Jet Fusion ایجاد شده است.

HP Envy Move 23.8 inch All-in-One PC introduced!

کامپیوتر All-in-One 23.8 اینچی HP Envy Move معرفی شد!

Envy Move 23.8 اینچی All-in-One PC به عنوان بخشی از رویداد HP Imagine معرفی شد. با صفحه نمایش بزرگش کاربردهای متفاوتی دارد. در اینجا جزئیات است.

تست‌های اولیه توسط HP نشان می‌دهد که زیره پرینت سه بعدی 90 درصد بازده انرژی بالاتری ارائه می‌کند. این به ورزشکاران اجازه می‌دهد کارآمدتر بدوند و در هر مرحله نیروی رانش بیشتری داشته باشند.

Brooks Running همچنین توانست با استفاده از داده‌های ورزشکار، طراحی کف را برای اندازه‌های خاص کفش سفارشی کند. این بدان معنی است که بسته به قد و وزن ورزشکار، می تواند یک تجربه دویدن شخصی سازی شده بهینه ارائه دهد.

در این رویداد، بیان شد که HP و Brooks Running در حال همکاری با یکدیگر در زمینه پایداری هستند. بر این اساس، نیکیل جین، مدیر بروکس اظهار داشت که چاپ سه بعدی اجازه می دهد تا از مواد کمتری در تولید استفاده شود.

پس نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ می توانید نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا