اگر به‌دنبال برنامه‌ای برای هشدار دادن به اوقات نماز در macOS هستید، می‌توانید Guidance را امتحان کنید، زیرا ویژگی‌های ساده و ابتدایی را برای هشدار به اوقات نماز ارائه می‌کند، از طریق موضوع می‌توانید درباره برنامه بیشتر بدانید، زیرا برنامه ویژگی های اصلی و همچنین ساده ای که به سختی در برنامه ها و برنامه های کاربردی پیدا می کنید که به همین منظور عمل می کنند، اپلیکیشن چه مزایایی دارد؟ در این مقاله در مورد یکی از بهترین برنامه های زمان نماز در مک صحبت می کنیم.

برنامه راهنمایی برای اوقات نماز در macOS

این یک برنامه اسلامی است که برای دستگاه های مک در دسترس همه کاربران است. این یک برنامه بسیار ساده است که هیچ چیزی از منابع دستگاه مصرف نمی کند و با رابط کاربری آسان و مستقیمی است که اطلاعات مهم مورد نظر شما را در یک صفحه نمایش ساده، واضح و بدون پیچیدگی، منظور من هیچ چیز پیچیده ای در برنامه کامل نیست.

رابط برنامه

در ابتدا، این برنامه یک رابط ساده برای شناسایی اوقات نماز به ترتیب با تاریخ هجری قمری ارائه می دهد، هر نماز زمان و زمان طلوع خود را دارد و مکان فعلی شما و شهری را که برنامه در آن برنامه نمایش می دهد به شما نشان می دهد. زمان بندی برای شما، همه اینها به وضوح، هیچ چیز پیچیده یا متفاوتی نیست، بنابراین هیچ مشکلی با آن وجود ندارد.


Guidance افضل تطبيق لمواقيت الصلاة على الماك macOS

این برنامه همچنین دارای یک ویژگی فوق العاده برای ساخت تایمر شمارش معکوس برای وقت نماز بعدی در نوار بالا است. این ویژگی به شما کمک می کند نماز را به خاطر بسپارید و اگر کمتر از 15 دقیقه تا زمان باقی مانده باشد رنگ آن به قرمز تغییر می کند. دعای بعدی.


Guidance افضل تطبيق لمواقيت الصلاة على الماك macOS 1

می توانید با فشار دادن علامت i در برنامه در کنار نام شهر برای دسترسی به تنظیمات برنامه دسترسی پیدا کنید و سپس روی Preferences کلیک کنید و از آنجا یک رابط ساده برای کنترل برنامه پیدا خواهید کرد، برای مثال نشان دادن نوار اعلان یک زمان خاص قبل از نماز را هشدار می دهد و همچنین صدا را کنترل می کند.

ویژگی های برنامه

  • صدای اذان مورد علاقه خود را از چند صدا انتخاب کنید
  • قبل از طلوع آفتاب هشدار دهید تا نماز فجر را از دست ندهید
  • رابط ساده که بسیاری از جزئیات غیر ضروری را در خود ندارد
  • موقعیت یابی خودکار
  • قبل از نماز بعدی یک تایمر تنظیم کنید
  • این برنامه با سیستم اعلان macOS برای نمایش هشدارهای نماز سازگار است
  • تقویم هجری قمری نیز در برنامه نمایش داده می شود

برنامه را دانلود کنید

همچنین بخوانید: نحوه فعال کردن و نصب افزونه ها از طریق Safari در رایانه های macOS

منبع: 3arrafni

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *