پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

Google حساب‌های غیرفعال را از دسامبر 2023 می‌بندد|در اینجا نحوه نجات همه اسناد شما آمده است

حدود 10 سال پیش، Google Google ویژگی Inactive Account Manager همانطور که از نام این ویژگی پیداست، به کاربران اجازه می دهد تا مدت زمانی را برای زمانی که حساب کاربری آنها به عنوان غیرفعال علامت گذاری می شود، تعیین کنند؟ شروع به حذف حساب‌هایی کنید که قبلاً از سال 2024 استفاده نمی‌شوند.

طبق گزارش androidpolice، آنها شروع به Google تا اگر متوجه شد این حساب دو سال بدون هیچ گونه فعالیتی کار کرده است حساب ها را ببندد و شروع به لغو کند. حساب‌هایی که ایجاد شده‌اند و پس از آن دوباره استفاده نشده‌اند، اما شرکت به صراحت اعلام نکرده است که حذف یک حساب به معنای حذف حساب‌های غیرفعال جیمیل است، اما حذف یک حساب به سادگی به معنای تمام قابلیت‌ها و استفاده‌های مرتبط با حساب است، از جمله پیام‌های ایمیل، اسناد موجود در فضای Google Docs، عکس‌های آپلود شده و ویدیوهای YouTube. /p>

Google

با Google در اطلاعیه جدید خود مبنی بر بستن حساب‌های غیرفعال همچنین توضیحی درباره نحوه بارگیری محتوای پشتیبان از حساب‌های خود ارسال کرد، اما برای ویدیوهای YouTube مشخص نبود که شرکت چگونه با آن برخورد می‌کند. اگر ویدیویی که سال‌ها پیش ویروسی شده بود توسط یک اکنون آپلود می‌شد. حساب غیرفعال، احتمالاً در فرآیند خاموش شدن از بین می‌رود حتی اگر هزاران بازدید داشته باشد.

نکته مثبت آن این است که Google اعلان‌های زیادی را برای صاحبان آن ارسال می‌کند. حساب‌های غیرفعال، علاوه بر ایمیلی برای بازیابی حساب و شروع مجدد استفاده از آن ماه‌ها قبل از تصمیم برای حذف کامل حساب

برای جلوگیری از حذف حساب Google خود، می‌توانید چندین مرحله برای جلوگیری از ناپدید شدن دائمی آن، مانند ورود مجدد به حساب، ارسال ایمیل از این حساب، یا دریافت ایمیل دریافتی، یا دانلود یک برنامه از فروشگاه Google Play برای نشان دادن اینکه هنوز فعال هستید.

Google از دسامبر 2023 پاکسازی حساب‌های قدیمی را آغاز می‌کند و به شما زمان کافی برای ورود دوباره به سیستم و دانلود همه داده‌هایتان قبل از خروج دائمی می‌دهد.

منبع: elbalad

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا