پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

EA Sports تمام لبخند است: FC 24 پرواز کرده است!

EA Sports اکنون سری FIFA را که به نمادی در دنیای بازی های فوتبال تبدیل شده است، به پایان رسانده است. این شرکت که پس از شکستن قرارداد با فیفا، سری جدیدی را با نام EA Sports FC راه اندازی کرد، از اثرات منفی این تغییر بسیار ترسید. اولین اطلاعات دریافتی برای شرکت خوشایند است.

EA Sports FC 24 به 11.3 میلیون نفر رسید بازیکنان در هفته اول آن

EA Sports کار دشوار تغییر نام برند را آغاز کرد و سری FC را شروع کرد. با این حال نمایشی که یک هفته پیش روی صحنه رفت نشان می دهد که علاقه از همان جایی که متوقف شد ادامه دارد. طبق این بیانیه، EA Sports FC 24 در هفته اول توسط 11.3 میلیون کاربر خریداری شد.

FC 24 113 million

کام وبر رئیس EA Sports اظهارات زیر را در رابطه با این موضوع بیان کرد:

ما هیجان زده هستیم که پس از مدت ها دوباره به میلیون ها بازیکن خود خوش آمد می گوییم. علاوه بر این، بازیکنان جدید در FC 24 تقریباً 20 درصد سال به سال افزایش یافته اند که نشان دهنده هیجان هواداران فوتبال در همه جا برای پیوستن به ماجراجویی FC است. ما در حال ساختن بزرگترین جامعه فوتبال جهان از طریق EA Sports FC هستیم و تازه شروع کرده ایم.

این واقعیت که درگیری PES و FIFA اکنون به تاریخ تبدیل شده است باعث ایجاد تلخی در بین علاقه مندان به بازی های فوتبال شده است. با وجود اینکه فیفا به دنبال توافق بود، نتوانستم با فیفا به توافق برسم و شغلم را تغییر دادم. از سوی دیگر، این شرکت به آرامی آثار مشارکت گذشته خود را محو می کند. EA Sports بازی‌های قبلی فیفا را از فروشگاه‌های دیجیتال حذف کرده است.

FC 24 113 million

داده‌های PlayStation همچنین نشان می‌دهد که این بازی علاقه زیادی به خود جلب کرده است. EA FC 24 در صدر پر دانلودترین بازی های پلی استیشن 5 در ماه سپتامبر قرار دارد. EA FC 24، PlayStation 4، بر روی پلتفرم‌های PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X/S و رایانه شخصی منتشر شد.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا