پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

ChatGPT در حال ورود به گفتگوهای شما است

Person holding an iPhone with Discord Open
Hannah Stryker / How-To Geek

Discord یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های پیام‌رسانی است، به‌ویژه برای چت‌های گروهی. درست مانند تقریبا هر سرویس اخیراً، Discord اکنون ویژگی های هوش مصنوعی و ربات چت خود را گسترش می دهد.

Discord قبلاً با خدمات هوش مصنوعی مانند Midjourneyادغام شده است. >، به لطف API های باز آن که به هر کسی اجازه می دهد خدمات رباتی را ایجاد کند و به اشتراک بگذارد که به دستورات پاسخ می دهد. در واقع، Discord ادعا می کند که “تقریباً 3 میلیون سرور Discord شامل یک تجربه هوش مصنوعی است، از تولید دارایی های بازی گرفته تا گروه هایی که رمان هایی با هوش مصنوعی می نویسند، تا همراهان هوش مصنوعی، شرکت های هوش مصنوعی و جوامع یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی.”

Discord اکنون چند ویژگی هوش مصنوعی خود را اضافه می کند. ابتدا، ربات داخلی “Clyde” (که در حال حاضر پاسخ های محدودی در هنگام تایپ دستورات اسلش به اشتباه دارد) می تواند به سوالات پاسخ دهد، لیست های پخش را توصیه کند و به GIF ها دسترسی داشته باشد. این ربات مبتنی بر “فناوری OpenAI” است، به این معنی که باید به طور مشابه با ChatGPT، ربات چت توسعه یافته توسط OpenAI. Discord امیدوار است که کلاید “به زودی به بخشی اساسی از تجربه Discord تبدیل شود” و از هفته آینده شروع به کار خواهد کرد.

اختلاف

Discord همچنین در حال آزمایش خلاصه‌های مکالمه ایجاد شده توسط هوش مصنوعی است، که سعی می‌کند جریان‌های پیام‌ها را در موضوعاتی سازماندهی کند که بتوانید بعداً به سرعت به آن‌ها پی ببرید. این یک ویژگی جالب در عمل است، اما این پتانسیل برای هوش مصنوعی وجود دارد که گفته های مردم را اشتباه تفسیر کند یا جزئیات مهم را اشتباه دریافت کند. اگر می‌خواهید بدانید دوستانتان در زمانی که شما نبودید درباره چه چیزی صحبت می‌کردند، احتمالاً باید فقط آنچه را که می‌گویند بخوانید.

فناوری OpenAI به ابزار AutoMod Discord نیز می‌آید. از AutoMod قبلاً برای مسدود کردن خودکار پیام‌های منطبق با کلمات یا عبارات خاص (که می‌تواند توسط مدیر سرور و ناظران تنظیم شود) یا پرچم‌گذاری پیام‌ها برای بررسی توسط شخص بعداً استفاده می‌شود. به روز رسانی مبتنی بر هوش مصنوعی به ناظران هشدار می دهد که یک قانون سرور ممکن است شکسته شده باشد. Discord آزمایش آن را «امروز در تعداد محدودی از سرورها» آغاز خواهد کرد.

ویژگی‌های دیگری نیز در دست ساخت هستند، مانند یک تخته سفید مشترک با قابلیت تولید نقشه‌های هوش مصنوعی، و الگوهایی برای توسعه‌دهندگان ربات برای ساخت پروژه‌های مشابه دیگر. Discord در حال پیوستن به گروهی از برنامه‌ها و سرویس‌های در حال گسترش با استفاده از APIهای OpenAIبرای افزودن ویژگی‌های ربات چت — می‌توانید انتظار داشته باشید که تعداد بسیار بیشتری در چند ماه آینده به لیست بپیوندند.

منبع: Discord

منبع: how to geek

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا