• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • 9 راه حل برتر برای مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در گوشی های اندرویدی

9 راه حل برتر برای مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در گوشی های اندرویدی

بهترین راه حل برای مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در گوشی های اندرویدی..بلندگوهای خارجی گوشی ها آنهایی هستند که از طریق آنها صدای زنگ، اعلان ها و همه رسانه ها را می شنوید، اما اگر با مشکل عدم استفاده از بلندگوهای خارجی مواجه شوید چه می شود با تلفن خود...

Article

9 راه حل برتر برای مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در گوشی های اندرویدی_646480965d86d.png

بهترین راه حل برای مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در گوشی های اندرویدی..بلندگوهای خارجی گوشی ها آنهایی هستند که از طریق آنها صدای زنگ، اعلان ها و همه رسانه ها را می شنوید، اما اگر با مشکل عدم استفاده از بلندگوهای خارجی مواجه شوید چه می شود با تلفن خود کار می کنید؟ من به شما نمی گویم که حل مشکل سخت است، اما می گویم راه حل هایی وجود دارد که ممکن است به آنها توجه نکنید! و آنچه ما در مورد آن صحبت می کنیم بهترین راه حل ممکن برای مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در تلفن های اندرویدی است.


أفضل 9 حلول لمشكلة السماعات الخارجية لا تعمل في هواتف الأندرويد

صدای صدا را بررسی کنید

در صورتی که با مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی مواجه شدید، ابتدا ساده‌ترین دلیل آن مشکل را بررسی می‌کنیم که سطح صدا برای دریافت آن کافی نیست، بنابراین می‌توانید آن را بشنوید. ! بنابراین، اگر با این مشکل مواجه شدید، از طریق دکمه های کنترل صدا روی گوشی خود میزان صدای خود را بررسی کنید تا ببینید آیا مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در اندروید حل شده است یا خیر.

مزاحم نشوید را خاموش کنید

مطمئن شوید که حالت مزاحم نشوید را فعال نکنید، زیرا حالت مزاحم نشوید از رسیدن صدا یا لرزش به تلفن به دلیل هر گونه اعلان یا تماسی جلوگیری می کند، اما مانع از پخش صدا در هنگام پخش نمی شود. رسانه‌ها یا بازی‌ها، تنها چیزی که از پخش صدا جلوگیری می‌کند، اعلان‌ها و تماس‌های دریافتی است، اگر مشکوک هستید که با مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در تلفن‌های Android مواجه هستید.

تلفن را راه اندازی مجدد کنید


أفضل 9 حلول لمشكلة السماعات الخارجية لا تعمل في هواتف الأندرويد 3

راه‌اندازی مجدد گوشی یکی از راه‌حل‌های مهمی است که توصیه می‌کنیم در صورتی که گوشی شما دچار مشکلی در سیستم شود، راه‌اندازی مجدد سیستم به منزله پیکربندی مجدد قسمت‌های داخلی سیستم است. اگر با مشکل بلندگوهای خارجی مواجه شدید نه در Android کار می‌کنید، سعی کنید تلفن را مجدداً راه‌اندازی کنید تا ببینید مشکل حل شده است یا خیر.

آیا تلفن شما به دستگاه بلوتوث متصل است؟

اگر صاحب یک بلندگوی بلوتوث هستید، قطعاً آن را به تلفن خود وصل می‌کنید، بنابراین وقتی با مشکلی در صدای گوشی خود مواجه می‌شوید، مطمئن شوید که تلفن شما به دستگاه بلوتوث متصل است؟ در این صورت صدا از بلندگوهای خارجی گوشی شما نمی آید و این باعث می شود که احساس کنید با مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در گوشی های اندرویدی مواجه هستید.

حالت ایمن را امتحان کنید

اگر مشکل از سیستم نباشد چه؟ دلیل مشکل ضعیف بودن صدای گوشی ممکن است در دانلود اپلیکیشن ناامن و مضر شما باشد و این اپلیکیشن ها از نوع APK از منابع نامعتبر و ممکن است مشکلات زیادی برای گوشی شما ایجاد کند و مشکل صدای ضعیف گوشی نباشد از این مشکلات مستثنی شده است، زیرا این یک مشکل فنی است که ممکن است در نتیجه هر گونه نقص ناشی از هر برنامه آمالگام با ویروس ایجاد شود! در این حالت شما به اپلیکیشنی برای مقابله با ویروس های گوشی خود نیاز دارید و باید گوشی را در حالت safe mode وارد کنید تا مطمئن شوید که آیا مشکل از یک برنامه مضر است یا خیر، در صورتی که حالت safe mode مانع از هر برنامه ای غیر از برنامه های اصلی سیستم اجرا می شود و گوشی در حالتی قرار می گیرد که باید باشد، اگر مشکل ضعف گوشی همچنان وجود دارد، برنامه های گوشی شما مشکلی ندارند و اگر پیدا کردید که مشکل حل شد! بدانید که مشکلی در یکی از آن برنامه‌هایی که از منابع نامعتبر دانلود کرده‌اید وجود دارد. برای بررسی علت مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در تلفن Android خود.

قاب گوشی را بردارید

اگر گوشی شما نسخه کمی قدیمی است، یکی از تلفن‌هایی که بلندگوی خارجی آن در پشت گوشی قرار دارد، صدا می‌تواند تحت تأثیر قاب گوشی که قرار داده‌اید باشد، سپس اگر قاب آن ناحیه را بپوشاند، صدا می‌تواند آنقدر از گوشی شما خارج نشود که بتوانید آن را بشنوید، پس مشکوک هستید که با مشکل اسپیکر خارجی در گوشی های اندرویدی کار نمی کند.

آیا بلندگو تمیز است؟


أفضل 9 حلول لمشكلة السماعات الخارجية لا تعمل في هواتف الأندرويد 7

مطمئن شوید که خروجی اسپیکر داخلی و خارجی پر از گرد و غبار نباشد، زیرا بلندگوهای گوشی همیشه در معرض هوا و گرد و غبار هستند و این باعث می شود به راحتی تحت تاثیر قرار گیرند و به مرور زمان گرد و غبار روی بلندگوهای گوشی جمع شود. که ممکن است باعث شود صدا در گوشی شما کار نکند، پس اسپیکر گوشی خود را تمیز کنید و این کار را می توان با استفاده از برس و کمی الکل روی برس انجام داد. در حالی که آن را به آرامی از روی بلندگو رد کنید تا تمیز شود. ببینید آیا مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در تلفن Android شما حل شده است یا خیر.

بازنشانی کارخانه ای انجام دهید


أفضل 9 حلول لمشكلة السماعات الخارجية لا تعمل في هواتف الأندرويد 8

اگر می خواهید.. یا اگر مشکوک هستید که مشکلی در گوشی شما در نتیجه یک برنامه مخرب یا موارد مشابه وجود دارد، می توانید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید و همه چیز را حذف کنید، و مطمئناً این کار پیش روی شما نیست. یک نسخه پشتیبان از همه چیزهایی که در تلفن شما موجود است ایجاد کنید، سپس تنظیمات کارخانه را بازنشانی کنید و این (اگر مشکل از سیستم باشد) مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی برای Android را حل می کند.

نماینده خدمات را بررسی کنید

اگر یکی از راه حل های قبلی برای شما جواب نداد، بگذارید به شما بگویم که مشکل نباید در سیستم باشد و راه حل نباید در راه حل های قبلی باشد. اگر در سیستم نیست، پس مشکل در سخت افزار است. یعنی در خود بلندگوی خارجی، پس به یک نمایندگی تعمیر و نگهداری بروید تا گوشی خود را بررسی کند تا ببینید علت مشکل کار نکردن بلندگوهای خارجی در اندروید کجاست.

همچنین بخوانید:8 راه حل برای مشکلات بلوتوث در تلفن های اندروید

منبع: 3arrafni

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...