پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

9 راه حل برای “چیزی اشتباه شد سعی کنید دوباره” در فروشگاه بازی

مشکل را حل کنید، مشکلی پیش آمد، دوباره در فروشگاه Play برای Android امتحان کنید. برنامه فروشگاه Play مانند والدین بقیه برنامه‌های تلفن شما است! اولیه و ثانویه، شما هرگز نمی توانید بدون آن کار کنید، و وقتی با مشکلی مواجه شدید، مشکلی پیش آمد، دوباره امتحان کنید! این همان چیزی است که هنگام باز کردن Play Store به طور ناگهانی برای شما ظاهر می شود، نمی توانید هیچ برنامه ای را نصب یا به روز کنید، راه حل های زیر را دنبال کنید تا نحوه حل مشکل خطای رخ داده را یاد بگیرید، دوباره در فروشگاه Play امتحان کنید. برای Android.

.

چرا خطای “خطایی رخ داد، دوباره امتحان کنید” رخ می دهد؟

ممکن است یک مشکل کلی باشد، ممکن است اتصال اینترنت شما باشد، ممکن است مشکل از حساب شما باشد! مشکلی در فایل های برنامه یا مشکلی در سیستم تلفن شما وجود دارد! دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد، و ما به راه حل های مربوط به هر یک از آنها به طور جداگانه اشاره خواهیم کرد، در ادامه با راه حل های ممکن آشنا شوید.

به Downdetector

بروید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 1

Downdetector سایت یا ابزاری است که می‌توانید Play را اسکن کنید. فروشگاه، بهتر است بگویم شما می توانید تشخیص دهید که آیا مشکلی که با آن روبرو هستید یک مشکل عمومی است یا فقط مال شماست؟ در صورتی که مشکل کلی برای تعداد زیادی از کاربران وجود داشته باشد، سایت موارد فوق را به شما خواهد گفت و در صورت عدم وجود؛ پیامی در مقابل خود خواهید دید مبنی بر اینکه در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد که کاربران با آن مواجه هستند، و سپس برای حل مشکلی که مشکلی پیش آمده است می روید، از طریق راه حل های زیر دوباره امتحان کنید.

دوباره ثبت نام کنید یا با حساب دیگری ثبت نام کنید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 2

برای اینکه Google play در وهله اول کار کند، باید با حساب Google خود ثبت نام کنید تا به قابلیت های فروشگاه Google Play دسترسی داشته باشید، اما اگر مشکل از ابتدا با ثبت حساب باشد چه؟ زیرا احتمال دارد چنین باشد; از سیستم خارج شوید و دوباره با حساب Google خود در Google Play وارد شوید یا با حساب دیگری ثبت نام کنید، برای اینکه ببینید آیا مشکلی پیش آمده است، دوباره امتحان کنید.. یا نه.

توقف اجباری فروشگاه پخش


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 3

توقف اجباری چیزی است که به شما امکان می‌دهد پس از توقف کلی اثر آن بر روی تلفن، برنامه را مجدداً راه‌اندازی کنید، جایی که توقف اجباری به این معنی است که شما برنامه را مجبور می‌کنید هر فرآیندی را که از طریق آن روی تلفن تأثیر می‌گذارد یا تلفن روی آن تأثیر می‌گذارد، پس از شما متوقف کند. برای باز کردن برنامه بروید، می توانید این کار را با راه اندازی مجدد برنامه از رابط به طور معمول انجام دهید، تا ببینید آیا مشکل یک خطا حل شده است، دوباره امتحان کنید .. یا نه.

پاک کردن داده‌ها برای فروشگاه Play

پاک کردن داده ها چیزی است که به شما امکان می دهد داده ها و فایل های برنامه ای را که با هر مشکلی مواجه می شوید مجدداً فرمت کنید. مانند همه برنامه ها، برنامه فروشگاه Google Play می تواند توسط یکی از فایل های موقت آن آسیب ببیند که بر عملکرد آن تأثیر می گذارد. برنامه در آن زمان، که ممکن است منجر به خطا شود، دوباره امتحان کنید، بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات برنامه Play Store بروید، برای حذف فایل های موقتی که ببینید آیا مشکل یک خطا حل شده است، دوباره امتحان کنید. در Google Chrome یا نه.

بازنشانی/توقف اجباری خدمات Google


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 5

اگر گیج هستید، بین سرویس های گوگل و همچنین بین اپلیکیشن گوگل پلی استور، سرویس های گوگل که گوگل پلی را با بقیه اپلیکیشن ها مرتبط می کند، به عنوان یک توضیح سطحی تفاوت وجود دارد، بنابراین اگر مشکلی در سرویس های گوگل وجود داشته باشد. مطمئناً فروشگاه Play شما تحت تأثیر این مورد قرار می گیرد که منجر به توقف ناگهانی آن می شود و بازنشانی با پاک کردن داده های موقت برنامه Google Services و با توقف آن انجام می شود تا ببینید آیا مشکل یک خطا حل شده است یا خیر. ، دوباره برای Google Chrome امتحان کنید.

فروشگاه Play را به‌روزرسانی کنید

ما همیشه هنگام مواجه شدن با هر مشکلی به‌روزرسانی برنامه را توصیه می‌کنیم. اگر مشکلی در رابطه با برنامه وجود داشت و برای بسیاری از کاربران به عنوان یک مشکل عمومی شناخته شد، می‌توانید از طریق شرکت توسعه‌دهنده با ارسال پیامی مشکل را تنظیم و برطرف کنید. به‌روزرسانی که مشکل را برای کاربران حل می‌کند. بنابراین برنامه را به‌روزرسانی کنید. play store برای دیدن اینکه مشکلی پیش آمده است، دوباره امتحان کنید و برای به‌روزرسانی فروشگاه Play (در صورت لزوم) این مراحل را دنبال کنید:

  • به Google Play بروید. سپس اینجا را در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 7

  • سپس تنظیمات را انتخاب کنید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 8

  • سپس به گزینه “درباره” بروید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 9

  • به پایین پیمایش کنید..سپس بروزرسانی فروشگاه Play را انتخاب کنید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 10

تاریخ و ساعت را تنظیم کنید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 11

تنظیم تاریخ و ساعت در گوشی های اندرویدی یکی از اقدامات ضروری است که باید با توجه به کشوری که در آن هستید انجام شود تا تمامی ارتباطات گوشی شما به طور پایدار کار کنند، پس برای اطمینان به تنظیمات تاریخ و ساعت بروید. تنظیم شده است، و در حال حاضر تأیید کنید که تاریخ و ساعت را مطابق با ساعت تابستانی تنظیم کرده اید، تا ببینید آیا مشکلی پیش آمده است، دوباره امتحان کنید.

تلفن را راه اندازی مجدد کنید


9 حلول لـ مشكلة حدث خطأ ما حاول مرة أخرى في play store 12

راه‌اندازی مجدد گوشی یکی از مهم‌ترین راه‌حل‌هایی است که در صورت بروز هرگونه مشکل نرم‌افزاری در سیستم تلفن شما یا یکی از برنامه‌های مورد استفاده پیشنهاد می‌کنیم. فقط با راه‌اندازی مجدد آن، ممکن است این مشکلات برطرف شوند، بنابراین پس از راه‌اندازی مجدد تلفن، سعی کنید هر برنامه‌ای را در Play Store جستجو کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است، دوباره امتحان کنید یا خیر.

سیستم تلفن خود را به روز کنید

ممکن است سیستم تلفن شما در معرض یک خطای کلی برای همه کاربران قرار گرفته باشد، که پس از آن منجر به ارسال یک به‌روزرسانی برای حل آن مشکل یا خطای ناشی از Google Play شما توسط شرکت می‌شود، بنابراین از نصب به‌روزرسانی‌ها غافل نشوید. که شرکت ارسال می کند، علاوه بر اینکه ابزاری برای حل مشکل است (مخصوصاً مشکلی که اشتباه پیش می رود، دوباره امتحان کنید، همچنین دارای جنبه امنیتی برای آسیب پذیری هایی است که شرکت دائماً در معرض آن قرار می دهد.

همچنین بخوانید: 8 راه حل برای جستجوی Google کار نمی کند بازی برای Android

منبع: 3arrafni

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا