پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

8 راه حل برای مشکل کار نکردن حالت شب برای اندروید

8 راه حل برای مشکل حالت شب که برای اندروید کار نمی کند.. حالت شب یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزیت هایی است که در سال های اخیر به سیستم اندروید اضافه شده است، بسیاری از افراد با این باور که از آن استفاده می کنند فقط ظاهر زیبایی گوشی را افزایش می دهد، اما حالت شب با کاهش مصرف باتری همراه است، سلامت چشم را حفظ کنید! اما اگر با مشکل کار نکردن حالت شب برای اندروید مواجه شدید چه؟ در ادامه با راه حل های موجود آشنا شوید.


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد

راه اندازی مجدد حالت شب

راه‌حل‌های زیادی وجود دارد که می‌توان به آنها نگاه کرد، اما اولین چیزی که به آن فکر می‌کنیم فعال‌سازی مجدد است، ممکن است با مشکل مواجه شوید حالت شب به دلیل خرابی موقت سیستم در گوشی شما کار نمی کند و این نوع خرابی اغلب با راه اندازی مجدد برطرف می شود. حالت شب را غیرفعال کنید، سپس دوباره فعال کنید ببینید آیا مشکل کار نکردن حالت شب حل شده است یا خیر.

آیا برنامه ریزی کرده اید که فعال شود؟


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 2

حالت شب همچنین می‌تواند هر زمان که بخواهید به‌صورت دستی روشن شود، همچنین می‌توانید آن را برنامه‌ریزی کنید تا در زمان‌های خاصی به طور موقت اجرا شود، مانند روشن کردن آن تا غروب آفتاب، و غیرفعال کردن آن با طلوع دوباره برای بازگشت گوشی به حالت روز ، و این می تواند باعث شود که نقصی که منجر به مشکل حالت شب در تلفن اندرویدی شما می شود کار نمی کند، بنابراین برنامه فعال سازی آن را لغو کنید تا تأثیر آن را بر روی مشکل ببینید، خواه حل شود یا خیر!

آیا طرح زمینه را اعمال می کنید؟


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 3

البته رابط اصلی با تم پیش فرض گوشی شما با امکان فعال و غیرفعال کردن حالت شب همراه است یعنی در وهله اول به صورت پایدار از آن پشتیبانی می کند! اما اگر یک تم خارجی را اعمال کنید چه؟ گاهی اوقات تم ها ادغام نمی شوند، می توانید یک تم را اعمال کنید و در سازگاری آن با سیستم خطا داشته باشید که ممکن است منجر به مشکل کار نکردن حالت شب شود! بنابراین به تم پیش فرض برگردید و دوباره حالت شب را فعال کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

آیا با یک برنامه خاص مشکلی دارید؟


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 4

ممکن است حالت شب در گوشی اندرویدی شما به طور پایدار کار کند، اما شما با مشکل کار نکردن حالت شب در یک برنامه یا برنامه خاص مواجه هستید و در اینجا می توانم به شما راهنمایی کنم که برخی از برنامه ها وجود دارند که با این قابلیت ارائه می شوند. حالت شب را از داخل تنظیمات خود فعال و لغو کنید، مانند برنامه مسنجر روی مثلاً.. می توانید حالت شب را به طور خاص از داخل تنظیمات آن غیرفعال و فعال کنید و بنابراین می توانید از مشکل کار نکردن حالت شب جلوگیری کنید.

پاک کردن فایل های موقت برنامه


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 5

منظورم این است که برنامه ای که با مشکل حالت شب روبرو هستید، کار نمی کند، اگر حالت شب به جز یک برنامه، روی سیستم تلفن شما به طور پایدار کار می کند! راه حل قبلی در آن زمان برای شما کار نمی کرد یا از ابتدا امکان کنترل حالت شب برنامه در تنظیمات آن وجود نداشت، بنابراین مشکل ممکن است در خراب شدن برخی از فایل های موقت در برنامه باشد که منجر به برای مشکل کار نکردن حالت شب برای برنامه، فایل های موقت را پاک کنید.. تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر؟

تلفن را راه اندازی مجدد کنید


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 6

راه اندازی مجدد گوشی یکی از مواردی است که ما همیشه هنگام حل مشکلاتی که با آن مواجه می شوید به نفع گوشی شما صحبت می کنیم، چه مشکلی در یک برنامه یا مشکلی در خود سیستم تلفن، مانند مشکلی که ما داریم. در مورد آن صحبت می کنید که مشکل حالت شب است که برای اندروید کار نمی کند، بنابراین اگر از این مشکل رنج می برید مشکل از گوشی شماست.. گوشی را ریبوت کنید تا ببینید مشکل حل شده است یا خیر.

تلفن را به روز کنید


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 7

به‌روزرسانی گوشی یکی از موارد مهمی است که همیشه باید در طول استفاده از تلفن به آن توجه کرد، زیرا تلفن همیشه می‌تواند به تنهایی در معرض مشکلات سیستم باشد، این مشکلات عمومی که برای اکثر کاربران رخ می‌دهد عبارتند از در به‌روزرسانی‌هایی که شرکت توسعه‌دهنده ارسال می‌کند، حل می‌شود، بنابراین اگر گوشی شما به آخرین نسخه به‌روزرسانی نشد، سعی کنید در صورت موجود بودن آن را به‌روزرسانی کنید تا ببینید آیا مشکل کار نکردن حالت شب حل شده است یا خیر.

بازنشانی کارخانه


8 حلول لـ مشكلة الوضع الليلي لا يعمل للأندرويد 8

در ابتدا متوجه نشدید که گوشی شما باید به روز شود؟ سپس به آخرین راه حل یعنی ریست فکتوری متوسل می شویم.ممکن است مشکل در سیستم گوشی شما باشد به نحوی که با راه اندازی مجدد گوشی یا راه اندازی مجدد حالت شب حل نمی شود، اما مطمئناً از طریق یک راه حل قابل حل است. تنظیم مجدد کارخانه! با این حال، قبل از این مرحله، از اطلاعات گوشی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، سپس گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید تا مشکل کار نکردن حالت شب حل شود!

همچنین بخوانید:6 راه حل برای مشکل توقف وای فای برای اندروید

منبع: 3arrafni

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا