8 تا از بهترین موتورهای جستجوی تورنت در سال 2023

تورنت یکی از موثرترین روش ها برای اشتراک گذاری و دسترسی همزمان به فایل هایی مانند رسانه، بازی، نرم افزار و موارد مشابه است. استفاده از موتور جستجوی تورنت، که در واقع توسط برخی افراد کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک روش کارآمد برای دسترسی به تورنت‌ها است، زیرا می‌توانید...

Article

8 تا از بهترین موتورهای جستجوی تورنت در سال 2023

تورنت یکی از موثرترین روش ها برای اشتراک گذاری و دسترسی همزمان به فایل هایی مانند رسانه، بازی، نرم افزار و موارد مشابه است.

استفاده از موتور جستجوی تورنت، که در واقع توسط برخی افراد کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک روش کارآمد برای دسترسی به تورنت‌ها است، زیرا می‌توانید تعداد زیادی نتایج تورنت را دریافت کنید.

در این مقاله بهترین موتورهای جستجوی تورنت را معرفی می کنیم که با استفاده از آنها می توانید به راحتی به انواع تورنت ها دسترسی داشته باشید.

وقتی به تورنت ها فکر می کنیم، وب سایت های محبوبی مانند The Pirate Bay ، RARBG، 1337x و …. به ذهنمان خطور می کند. در واقع اینها وب سایت هایی هستند که میزبان اکثر تورنت ها هستند و آنها را در دسترس کاربران قرار می دهند.

از سوی دیگر، حرکتی به سمت موتورهای جستجوی تورنت وجود دارد که نتایج تورنت را از تمام وب سایت های تورنت جمع آوری می کنند تا کاربران مجبور نباشند بین وب سایت های تورنت مختلف برای یافتن تورنت مورد نظر خود حرکت کنند.

در این مقاله بهترین موتورهای جستجوی تورنت را که می‌توانید برای دسترسی به انواع فایل‌های تورنت از جمله بازی‌ها، فیلم‌ها و نرم‌افزارها استفاده کنید، در قالب لیستی از تمامی وب‌سایت‌های تورنت شناخته‌شده ارائه می‌کنیم.

سلب مسئولیت!

توجه داشته باشید که کارینت یا نویسندگان آن استفاده از تورنت ها برای مقاصد غیرقانونی را پشتیبانی و تایید نمی کنند و این مقاله فقط برای اهداف آموزشی است.

موتور جستجوی تورنت چیست؟

اکثر مردم با اصطلاح “موتورهای جستجوی تورنت” آشنا نیستند، که با “سایت های تورنت” متفاوت است، زیرا اکثر موتورهای جستجوی تورنت میزبان تورنت نیستند.

موتورهای جستجوی تورنت به شما این امکان را می دهند که انواع مختلف فایل های تورنت را با فهرست کردن تورنت ها از چندین سایت تورنت جستجو و دسترسی داشته باشید و به شما امکان انتخاب از بین گزینه های موجود را می دهند.

به زبان ساده، موتور جستجوی تورنت چیزی شبیه گوگل برای تورنت است. با این حال، از آنجایی که آنها نتایج تورنت را از سایر موتورهای جستجو جمع آوری می کنند، ما گاهی اوقات آنها را به عنوان موتورهای متا جستجو می نامیم.

بهترین موتورهای جستجوی تورنت 2023 کدامند؟

موتورهای جستجوی تورنت زیادی وجود دارد، اما اگر می‌خواهید یکی را انتخاب کنید که برای هر تورنتی که به دنبال آن هستید نتیجه دهد، باید موارد زیر را در نظر بگیرید، زیرا ما شخصاً آنها را آزمایش کرده‌ایم و تأیید کرده‌ایم که آنها در بین سایر تورنت‌ها بهترین هستند. :

 1. Snowfl
 2. Torrentz
 3. Torrentzeta
 4. TorrentSeeker
 5. Veoble
 6. iDope
 7. SolidTorrent
 8. AIO Search

1- Snowfl

Snowfl به عنوان یکی از بهترین موتورهای جستجوی تورنت برجسته است و به طور موثر به کاربران کمک می کند تا فایل های تورنت را از پلتفرم های تورنت محبوب مانند RARBG، 1337x، The Pirate Bay و غیره پیدا کنند.

رابط کاربر پسند آن استفاده از آن را فوق العاده آسان می کند و تعداد زیادی نتایج تورنت را برای هر جستجو ارائه می دهد و به شما امکان می دهد نتایج را به روشی که می خواهید مرتب کنید.

با استفاده از Google Custom Search API، این پلتفرم نتایج تورنت مرتبط با جستجوی شما را گردآوری می‌کند و اطلاعات گسترده‌ای درباره هر نتیجه تورنت، از جمله جزئیاتی مانند اندازه فایل، نوع و وب‌سایت منبع تورنت ارائه می‌کند.

می‌توانید برای رفتن به صفحه دانلود تورنت روی پیوند وب‌سایت تورنت کلیک کنید، یا می‌توانید از پیوندهای آهنربایی برای دانلود سریع تورنت‌های خود با مشتریان تورنت استفاده کنید.

همچنین یکی از پرکاربردترین موتورهای جستجوی تورنت است که مسدود نشده است، بنابراین لازم نیست نگران از کار افتادن آن باشید.

بهترین ویژگی ها:

 • UI بدون مشکل
 • برای هر نتیجه تورنت اطلاعاتی مانند سن، اندازه، نوع و … ارائه دهید

از Snowfl دیدن کنید

2- Torrentz

Torrentzگزینه ای است که اگر به دنبال بهترین موتور جستجوی تورنت هستید پشیمان نخواهید شد. وقتی صحبت از موتورهای جستجوی تورنت به میان می آید، این راه حل پرکاربردترین راه حل است زیرا دارای پایگاه داده فهرست گسترده تورنت است.

جدا از این واقعیت که می توانید از این وب سایت برای جستجوی هر فایل تورنت مورد نیاز خود استفاده کنید و تعداد مناسبی از نتایج را انتخاب کنید، برخی از تورنت های اخیر را نیز در وب سایت خود لیست می کند.

هنگامی که یک تورنت را در این وب سایت جستجو می کنید، به صفحه نتایج هدایت می شوید، جایی که می توانید به پیوند آهنربایی هر نتیجه تورنتی که می خواهید استفاده کنید دسترسی پیدا کنید، بنابراین نیازی نیست به وب سایت دیگری هدایت شوید.

با این حال، اگر ترجیح می دهید به جای استفاده از لینک آهنربا، تورنت را دانلود کنید، می توانید روی نتیجه کلیک کنید تا به صفحه اصلی دانلود تورنت بروید.

اگرچه صفحه اصلی مدتی پیش مسدود شده بود، اما در حال حاضر چندین پروکسی و راه های دیگری برای دسترسی به آن وجود دارد.

بهترین ویژگی ها:

 • نتایج تورنت گسترده
 • رابط منظم
 • نشان دادن سن، اندازه، و تعداد و … برای هر نتیجه تورنت

از Torrentzدیدن کنید

3- Torrentzeta

Torrentzeta یکی دیگر از موتورهای جستجوی تورنت است که به شما امکان می دهد تورنت ها را جستجو کنید و لیستی از وب سایت هایی را که موتور جستجو نتایج را از آنها بازیابی می کند، از جمله 1337x، Bittorrent، YTS و موارد دیگر را به شما نشان می دهد.

این وب سایت دارای یک رابط کاربری ساده و بدون آگهی است، بنابراین هیچ محتوای غیر ضروری بر استفاده شما تأثیر نمی گذارد. ما متوجه شده‌ایم که موتور جستجو نتایج کمتر و گاهی اوقات نامربوط را برمی‌گرداند، اما همچنان ممکن است برای کمک به شما در یافتن برخی از تورنت‌ها مفید باشد.

بهترین ویژگی ها:

 • دسترسی به تورنت ها از وب سایت های تورنت مختلف
 • رابط کاربری ساده و منظم

از Torrentzeta دیدن کنید

4- TorrentSeeker

TorrentSeeker ، مشابه سایر موتورهای فراجستجوی تورنت که در اینجا ذکر شده است، یک موتور جستجوی قدرتمند تورنت است که تجربه کاربر پسندی را ارائه می دهد.

بهترین موتورهای جستجوی تورنت: torrentseeker

این وب سایت دارای طراحی ساده با نوار جستجو و یک خلاصه وب سایت است. هنگامی که عبارت جستجوی مورد نظر خود را در وب سایت وارد می کنید. عبارات جستجوی تورنت احتمالی پیشنهاد شده است تا بتوانید به راحتی مورد مناسب را انتخاب کنید.

TorrentSeeker به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی به تورنت ها از منابع قابل اعتماد مانند 1337x، YTZ، RARBG، The Pirate Bay و سایت های پراکسی تورنت متعدد دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، می توانید نتایج تورنت را بر اساس ارتباط و تاریخ مرتب کنید تا بتوانید دقیق ترین و مطمئن ترین تورنت را دانلود کنید.

بهترین ویژگی ها:

 • رابط کاربری تمیز و منظم
 • به روز رسانی سریع فهرست های تورنت
 • پیشنهاد خودکار برای کلمات کلیدی تورنت
 • بدون تبلیغات

از TorrentSeeker دیدن کنید

5- Veoble Torrent Search Engine

Veoble یک موتور فراجستجوی تورنت معروف است که با پشتیبانی گوگل کار می کند. این یکی از بهترین موتورهای جستجوی تورنت در سراسر جهان است و در درجه اول نتایج تورنت را از 1337x، یک وب سایت تورنت بسیار معتبر، نشان می دهد، اما نتایج YTS و EZTV را نیز شامل می شود.

veoble

هنگامی که روی نتیجه تورنت در Veoble کلیک می کنید، بلافاصله به صفحه دانلود مربوطه در 1337x یا سایر وب سایت ها هدایت می شوید. بنابراین، می‌توانید فیلم‌ها، بازی‌ها یا نرم‌افزارها را با کلاینت BitTorrent از طریق یک فایل تورنت یا لینک آهنربایی دانلود کنید.

Veoble همچنین به شما امکان می‌دهد نتایج تورنت خود را بر اساس تاریخ و ارتباط مرتب کنید تا نتیجه شخصی‌شده‌ای را که با ترجیحات شما مطابقت دارد به دست آورید.

بهترین ویژگی ها:

 • رابط کاربری آسان
 • تم تاریک
 • نتایج سریع تورنت

از Veoble دیدن کنید

6- iDope

این لیست از بهترین موتورهای جستجوی تورنت بدون iDope ناقص است . این موتور متا جستجوی تورنت قابل اعتماد دارای یک رابط کاربری ساده با برخی از تبلیغات است که مزاحم نیستند. برخلاف برخی از گزینه های دیگر در این لیست، iDope میزبان برخی از تورنت ها است.

8 بهترین موتور جستجوی تورنت که در سال 2023 [جواهرات پنهان] کار می کنند - idope

iDope که بر اساس Kickass Torrent مدل شده است، تنها پیوندهای مغناطیسی را برای تورنت هایی که می خواهید با یک مشتری تورنت دانلود کنید، ارائه می دهد . علاوه بر این، می‌توانید سن، اندازه و… را برای هر نتیجه تورنت در iDope دریافت کنید. این اطلاعات می تواند به شما در انتخاب تورنتی که می خواهید دانلود کنید کمک کند.

یکی از ویژگی های برجسته iDope دسته بندی خلاقانه نتایج جستجوی تورنت است که یافتن محتوای مورد نظر را آسان می کند. علاوه بر این، می توانید نتایج جستجو را بر اساس اندازه فایل و سن به ترتیب صعودی یا نزولی مرتب کنید.

بهترین ویژگی ها:

 • دسته بندی نتایج تورنت
 • ارائه اندازه تورنت، سن، لیچ و…
 • رابط کاربری به خوبی سازماندهی شده

از iDope دیدن کنید

7- SolidTorrents

SolidTorrents یکی از برترین موتورهای جستجوی تورنت و وب سایتی است که می توانید به راحتی تورنت ها را از طریق لینک های مگنت یا فایل های تورنت دانلود کنید.

8 بهترین موتور جستجوی تورنت که در سال 2023 [جواهرات پنهان] کار می کنند - solidtorrents

این وب‌سایت با ارائه انواع دسته‌های تورنت، از جمله فیلم‌ها، بازی‌ها،انیمیشن ها، برنامه‌های تلویزیونی، نرم‌افزار و موارد دیگر، یافتن آنچه را که به دنبال آن هستید آسان می‌کند.

می توانید از عملکرد جستجوی سایت برای جستجوی هر فایل تورنت و دانلود نتایج از طریق آهنربا یا لینک تورنت استفاده کنید.

علاوه بر این، این وب سایت ادعا می کند که بیش از 38 میلیون تورنت را فهرست بندی کرده است و واضح است که برخی از موتورهای جستجوی تورنت که در این مقاله به آنها پرداخته ایم، تورنت های این وب سایت را در فهرست خود قرار می دهند. بنابراین، احتمالاً تورنت مورد نظر خود را در وب سایت پیدا خواهید کرد.

بهترین ویژگی ها:

 • نمایه سازی تعداد زیادی تورنت
 • لینک دانلود تورنت بدون مشکل
 • شامل جزئیات هر نتیجه تورنتی است که ارائه می دهد

از SolidTorrents دیدن کنید

8- AIO Search

آخرین موتور جستجوی تورنتی که در این مقاله توصیه می کنیم AIO Search است ، یک موتور جستجوی قدرتمند BitTorrent که به شما امکان می دهد نتایج جستجو را از بیش از 129 سایت تورنت در یک صفحه دریافت کنید.

جستجوی aio

ما این سایت را بسیار مفید یافتیم زیرا نه تنها نتایج تورنت را از همه سایت ها جمع آوری می کند، بلکه به شما امکان می دهد سایت تورنتی را که می خواهید نتیجه را از آن دریافت کنید، انتخاب کنید.

بهترین ویژگی ها:

 • نتایج تورنت از یک سایت تورنت انتخاب شده
 • نتایج تورنت به خوبی سازماندهی شده

از AIO Search دیدن کنید

چگونه بهترین موتورهای جستجوی تورنت را انتخاب کنیم؟

موتورهای جستجوی تورنت که در این پست به آنها پرداخته ایم بهترین موتورهای جستجو برای یافتن تورنتی هستند که به دنبال آن هستید، اما قبل از استفاده از یکی، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • راحتی در استفاده
 • تعداد تورنت هایی که در سایت ایندکس می شوند
 • رابط کاربری سایت
 • عدم وجود تبلیغات

سخن پایانی

ما در مورد بهترین موتورهای جستجوی تورنت صحبت کرده ایم که می توانید از آنها برای یافتن فایل های تورنت فیلم ها، بازی ها، برنامه های تلویزیونی، نرم افزارها و انواع دیگر مطالب استفاده کنید. ممکن است مجبور شوید گزینه‌های مختلفی را امتحان کنید، زیرا برخی از وب‌سایت‌ها تورنت‌های بیشتری را نسبت به سایرین فهرست می‌کنند. با این حال، از آنجایی که این دو بسیار قابل اعتماد هستند و تورنت های زیادی را فهرست می کنند، توصیه می کنیم از Torrentz2 یا Snowfl استفاده کنید.

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...