پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

8 بهترین راه حل برای مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل های جیمیل برای گوشی های اندرویدی

حل مشکل تاخیر در رسیدن پیام های جیمیل به گوشی های اندرویدی.. اپلیکیشن جیمیل یکی از بهترین و پیشروترین اپلیکیشن ها در بین اپلیکیشن های ایمیل است، حتی اگر بهترین نباشد و دلیل این امر این است که بیشترین درصد از کاربران به عنوان یک برنامه اصلی برای ایمیل به آن تکیه می کنند، این امر آنها را در صورت مواجهه با مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل ها در جیمیل در یک مشکل آزاردهنده قرار می دهد و در ادامه راه حل های ممکن را توضیح خواهیم داد. تاخیر در رسیدن ایمیل های شما! برای کسب اطلاعات بیشتر دنبال کنید.


أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد

راه حل های مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل ها به جیمیل

در ادامه راه حل های ممکن برای مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل ها به جیمیل را توضیح خواهیم داد:-

Downdetector یک سایت است یا ابزاری که از طریق آن می توانید جیمیل خود را اسکن کنید، ببینید چه … مشکلی که با آن روبرو هستید یک مشکل کلی است یا مختص شماست؟ اگر برای بسیاری از کاربران مشکل کلی وجود داشته باشد، این موضوع در وضعیت برنامه در سایت مشخص می شود و سپس منتظر می مانید تا یک آپدیت برای حل مشکل ارسال شود یا به سراغ حل مشکل تاخیر در ورود خواهید رفت. پیام‌های موجود در Gmail برای Android از راه‌حل‌های زیر.

اتصال اینترنت خود را قطع کنید

گوشی های اندروید 2">
أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 1

آیا اتصال اینترنت خود را از دست داده اید؟ اتصال به اینترنت مهم ترین موردی است که در این موضوع به آن توجه می کنیم، در اکثر موارد مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل به گوشی های اندرویدی پیش نمی آید مگر اینکه اتصال اینترنت قطع، ناپایدار یا کند باشد و به همین دلیل شما باید اتصال اینترنت خود را بررسی کنید تا ببینید آیا شبکه به طور پایدار کار می کند یا نه، سپس بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

آیا فضای گوشی شما پر است

گوشی های اندروید 3">
أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 2

فضای ذخیره‌سازی تلفن شما به هر چیزی که می‌توان به آن اضافه کرد مربوط می‌شود، اعم از رسانه، برنامه‌ها، پیام‌ها یا ایمیل‌ها. این مورد تحت تأثیر فضای ذخیره‌سازی تلفن قرار می‌گیرد، بنابراین فضای ذخیره‌سازی تلفن خود را بررسی کنید تا ببینید پر است یا نه. خیر، برای اطلاع از دلیل مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل در گوشی های اندرویدی.

فضای باقی مانده در جیمیل را بررسی کنید


أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 3

هنگامی که با یک حساب Google ثبت نام می کنید، 15 گیگابایت Google Drive رایگان ارائه می شود که شامل همه چیز مربوط به برنامه های Google است که می توانند فایل ها و پیام ها را در تلفن شما ذخیره کنند و این 15 گیگابایت تحت تأثیر Gmail قرار می گیرد. پیام‌ها، بنابراین اگر فضای کافی باقی نمانده است، برای حل مشکل تاخیر در رسیدن ایمیل‌ها به Gmail برای Android، فضای بیشتری خریداری کنید.

همگام‌سازی مجدد برای Gmail

گوشی های اندروید 5">
أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 4

مشکل تاخیر در ایمیل‌ها در Gmail ممکن است به دلیل مشکل همگام‌سازی با حساب Google شما در برنامه Gmail رخ دهد. همگام‌سازی چیزی است که داده‌های شما را همیشه به‌روز نگه می‌دارد، و اگر مشکل همگام‌سازی در شما وجود داشته باشد. تلفن، برنامه Gmail تحت تأثیر آن قرار می‌گیرد و مشکل ایجاد می‌کند. رسیدن پیام‌ها را به تأخیر می‌اندازد، بنابراین دوباره با برنامه Gmail همگام‌سازی کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا نه.

اجازه استفاده باز در پس زمینه

گوشی های اندروید 6">
أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 5

محدود کردن استفاده از اپلیکیشن در پس‌زمینه یکی از راه‌حل‌های موثر برای حفظ باتری گوشی برای طولانی‌ترین مدت ممکن در روز است، اما در عوض از قابلیت‌های اپلیکیشن‌های موجود در گوشی شما می‌کاهد. ممکن است بر عملکرد آنها تأثیر بگذارد، و این همان چیزی است که برای برنامه Gmail اتفاق می افتد اگر استفاده از آن را در پس زمینه محدود کنید، اگر با مشکل تأخیر رسیدن ایمیل ها مواجه شود، بنابراین اجازه استفاده از پس زمینه بدون محدودیت را بدهید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر. .

اجازه دهید استفاده از داده بدون محدودیت باشد


أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 6

وقتی استفاده از داده‌ها را در پس‌زمینه فعال نمی‌کنید و استفاده نامحدود از داده‌ها را فعال می‌کنید، این منجر به حفظ داده‌های تلفن (بسته اینترنت) برای طولانی‌ترین مدت ممکن، به عنوان مصرف برنامه می‌شود. اینترنت گوشی شما کاهش می یابد و این امر مستقیماً بر روی برنامه تأثیر می گذارد.گوشی های اندروید 8">
أفضل 8 حلول لـ مشكلة تأخير وصول رسائل البريد الإلكتروني Gmail لهواتف الأندرويد 7

در صورتی که مشکلی در رابطه با اپلیکیشن پیش بیاید و به عنوان یک مشکل عمومی برای بسیاری از کاربران شناسایی شود، با ارسال به روز رسانی که مشکل را برای کاربران برطرف می کند، مشکل توسط شرکت سازنده شناسایی و رفع می شود. .بنابراین برنامه Gmail را به‌روزرسانی کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر. رسیدن ایمیل‌ها به Gmail را به تأخیر بیندازید /a> یا نه.

همچنین بخوانید: 8 راه حل برتر برای مشکل نمایش ندادن همه عکس ها در Google Photos

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا