• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • 7 روش برتر برای رفع عدم نمایش یادآورهای Outlook در ویندوز

7 روش برتر برای رفع عدم نمایش یادآورهای Outlook در ویندوز

به شما امکان می‌دهد یادآورهای Microsoft Outlook را تنظیم کنید از ایمیل‌ها، جلسات، قرار ملاقات‌ها و سایر کارهای حساس به زمان مطلع باشید. وقتی یک یادآور تنظیم می کنید، Outlook معمولا یک پنجره بازشو نمایش می دهد و صدایی را پخش می کند تا کار را در زمان مشخص شده...

Article

7 روش برتر برای رفع عدم نمایش یادآورهای Outlook در ویندوز_64648dc23bd06.jpeg

به شما امکان می‌دهد یادآورهای Microsoft Outlook را تنظیم کنید از ایمیل‌ها، جلسات، قرار ملاقات‌ها و سایر کارهای حساس به زمان مطلع باشید. وقتی یک یادآور تنظیم می کنید، Outlook معمولا یک پنجره بازشو نمایش می دهد و صدایی را پخش می کند تا کار را در زمان مشخص شده به شما یادآوری کند. با این حال، یادآورهای Microsoft Outlook گاهی اوقات ممکن است در ویندوز ظاهر نشوند و شما را ناامید کنند.

خوشبختانه، نیازی به استفاده از روش جایگزین برای تنظیم یادآوری ها نیست. /a>. همچنین، می‌توانید نکات عیب‌یابی زیر را برای رسیدگی به یادآوری‌های Outlook که در رایانه شخصی ویندوز 10 یا ویندوز 11 شما نشان داده نمی‌شوند، امتحان کنید.

1. تنظیمات یادآوری MICROSOFT OUTLOOK خود را بررسی کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تنظیمات یادآوری Microsoft Outlook خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها به درستی پیکربندی شده اند. در اینجا مراحل بررسی تنظیمات یادآوری خود در Outlook آمده است.

مرحله 1: برنامه Microsoft Outlook را در رایانه خود باز کنید.

مرحله ۲: روی منوی فایل در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

به مرحله 3: گزینه‌ها را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.

مرحله 4: به برگه Advanced بروید. کادرهای کنار نمایش یادآورها، پخش صدای یادآور و نمایش یادآورها در بالای پنجره‌های دیگر را در بخش یادآوری‌ها علامت بزنید. سپس روی تأیید کلیک کنید.

2. اعلان‌ها را برای Microsoft Outlook

فعال کنید

اگر پنجره‌های اعلان های برنامه. در اینجا نحوه فعال کردن آن آمده است.

مرحله 1: روی نماد Start کلیک راست کرده و Settings را از منو انتخاب کنید.

مرحله ۲: در برگه سیستم، روی اعلان‌ها

کلیک کنید.

به مرحله 3: اگر قبلاً وجود ندارد، کلید کنار اعلان‌ها را فعال کنید.

مرحله 4: به پایین بروید تا به محل برنامه Outlook در لیست بروید و کلید کنار آن را روشن کنید.

3. افزونه ها را غیرفعال کنید

یک افزونه ممکن است با Outlook تداخل داشته باشد و از نمایش یادآورهای تقویم و جلسات در ویندوز جلوگیری کند. برای بررسی این امکان، می‌توانید افزونه‌های خود را برای مدتی غیرفعال کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

مرحله ۱:Microsoft Outlook را باز کنید و روی منوی File در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

مرحله ۲: روی گزینه‌ها از نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.

به مرحله 3: در پنجره گزینه‌های Outlook، از نوار کناری سمت چپ به برگه افزونه‌ها بروید. روی منوی کشویی کنار مدیریت برای انتخاب افزونه های COM کلیک کنید. سپس روی دکمه برو.

کلیک کنید

مرحله ۴:همه کادرهای کنار افزونه‌های فهرست‌شده را پاک کنید تا آنها را غیرفعال کنید و روی تأیید

کلیک کنید.

اگر یادآورهای Outlook را راه‌اندازی کند، می‌توانید افزونه‌ها را یکی یکی مجدداً فعال کنید تا آنهایی که باعث مشکل می‌شوند را پیدا کنید. بعد از اینکه افزونه مشکل ساز را پیدا کردید، آن را حذف کنید.

4. یادآوری های Outlook

را پاک کنید

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود یادآوری‌های Outlook به درستی کار نکنند، خراب بودن پوشه Reminders است. می‌توانید با اجرای یک فرمان سریع، پوشه را تعمیر کنید.

میانبر صفحه کلید Windows + R را فشار دهید تا گفتگوی Run باز شود. outlook.exe /cleanreminders را در قسمت Open تایپ کنید و Enter را فشار دهید.

این دستور پوشه Outlook Reminders را دوباره ایجاد می‌کند و ورودی‌های نامعتبر را حذف می‌کند. پس از آن، یادآورهای شما کار خواهند کرد.

5. فایل های رجیستری را برای نمایش یادآورهای Outlook تغییر دهید

در ویندوز، می‌توانید یادآورهای Outlook را با تغییر فایل رجیستری فعال یا غیرفعال کنید. می‌توانید یادآورهای Outlook را از طریق ویرایشگر رجیستری فعال کنید و ببینید آیا با این کار مشکل شما حل می‌شود یا خیر.

مهم است که در هنگام اصلاح رجیستری مراقب باشید، زیرا هر گونه اصلاح نادرست می تواند به آسیب های جبران ناپذیری منجر شود. قبل از ادامه مراحل، پشتیبان گیری از همه فایل های رجیستری یک نقطه بازیابی ایجاد کنید.

مرحله 1: روی نماد جستجو در Taskbar کلیک کنید، ویرایشگر رجیستری را تایپ کنید و را انتخاب کنید. > به عنوان سرپرست اجرا شود.

مرحله 2: وقتی فرمان کنترل حساب کاربری (UAC) ظاهر شد، بله را انتخاب کنید.

برای مرحله 3: مسیر زیر را در نوار آدرس در بالا قرار دهید و Enter را فشار دهید.

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice16.0OutlookOptionsReminders

مرحله 4: روی کلید Outlook کلیک راست کنید، New را انتخاب کنید و DWORD (32-bit) Value را از منوی فرعی انتخاب کنید. نام او را تایپ کنید.

مرحله 5: روی DWORD جدید ایجاد شده دوبار کلیک کنید و مقدار آن را در کادر Value data به 1 تغییر دهید. سپس روی OK.

کلیک کنید

پس از انجام مراحل بالا، رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید تا تغییرات ایجاد شده اعمال شود و بررسی کنید که یادآوری های Outlook کار می کنند یا خیر.

6. یک نمایه Outlook جدید ایجاد کنید

نمایه Outlook شما حاوی تمام تنظیمات لازم برای حساب شما است. اگر به دلایلی نمی توان به این نمایه دسترسی داشت، برخی از ویژگی ها مانند یادآوری ممکن است از کار بیفتند. در این مورد، بهترین گزینه شما ایجاد یک نمایه Outlook جدید و تغییر به آن است. در اینجا مراحل مشابه وجود دارد.

مرحله ۱: روی نماد جستجوی Taskbar کلیک کنید، کنترل پنل را در کادر متن تایپ کنید و Enter را فشار دهید.

مرحله ۲: از منوی کشویی در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید تا نوع نمایشگر را به نمادهای بزرگ تغییر دهید و روی Mail (Microsoft Outlook) کلیک کنید.

برای مرحله 3: روی دکمه نمایش نمایه ها

کلیک کنید.

مرحله 4: روی دکمه “افزودن” کلیک کنید، نام نمایه جدید را وارد کنید و روی تأیید کلیک کنید.

مرحله 5: در پنجره افزودن حساب، جزئیات حساب خود را وارد کرده و بعدی را فشار دهید.

به مرحله 6: نمایه جدید خود را در «هنگام شروع Microsoft Outlook» انتخاب کنید و «اعمال» را فشار دهید.

7. ابزار تعمیر Office

را اجرا کنید

مایکروسافت دارای یک ابزار تعمیر برای رفع مشکلات برنامه‌های آفیس است. می‌توانید این ابزار را برای رفع مشکلات اساسی که ممکن است از نمایش یادآورهای Outlook در ویندوز جلوگیری کند، اجرا کنید.

برای اجرای Office Repair Tool در ویندوز:

مرحله 1: میانبر صفحه کلید Windows + R را فشار دهید تا گفتگو راه اندازی شود و appwiz.cpl را تایپ کنید > را فشار دهید و Enter را فشار دهید.

مرحله ۲: در پنجره برنامه‌ها و ویژگی‌ها، Microsoft Office Suite یا Microsoft 365 را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. روی گزینه Change در بالا کلیک کنید.

برای مرحله 3: رفع سریع را انتخاب کنید و برای ادامه روی دکمه تعمیر کلیک کنید.

اگر حتی پس از تلاش برای رفع سریع مشکل همچنان ادامه داشت، مراحل بالا را تکرار کرده و تعمیر آنلاین را انجام دهید. این یک فرآیند تعمیر جامع تری را برای رفع مشکلات برنامه Outlook انجام می دهد.

دیگر کاری را فراموش نکنید

وقتی یادآوری‌های Outlook کار نمی‌کنند، خطر از دست دادن مهلت‌ها، قرار ملاقات‌ها و سایر رویدادهای مهم را دارید. روش‌های بالا به دریافت یادآورهای Outlook برای کار و جلوگیری از مشکلات احتمالی کمک می‌کنند.

منبع: a7la-home

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...