• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • 7 راه حل برای مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر اندروید

7 راه حل برای مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر اندروید

7 راه حل برای مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر.. اپلیکیشن مسنجر یکی از بهترین اپلیکیشن های شبکه اجتماعی است که در آن دوران راه اندازی شد که به عنوان زیرمجموعه اپلیکیشن فیس بوک و یکی از جلوه های آن می باشد. از سهولت استفاده.. آیا حباب های...

Article

7 راه حل برای مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر اندروید_64648104ca30a.jpeg

7 راه حل برای مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر.. اپلیکیشن مسنجر یکی از بهترین اپلیکیشن های شبکه اجتماعی است که در آن دوران راه اندازی شد که به عنوان زیرمجموعه اپلیکیشن فیس بوک و یکی از جلوه های آن می باشد. از سهولت استفاده.. آیا حباب های چت که ارتباط بین شما و دوستانتان را در حین استفاده از مسنجر تسهیل می کند، اگر با مشکلی مواجه شدید که حباب های چت در مسنجر ظاهر نمی شوند، چطور؟ به یادگیری راه حل های ممکن ادامه دهید.


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد

مجوزها را بررسی کنید

مثل بقیه قابلیت‌های گوشی که برنامه‌ها را ملزم به استفاده از آن‌ها می‌کند. برای تأیید استفاده از آن‌ها با فعال کردن مجوز، دریافت پیام‌ها به طور کلی و نمایش در تلفن شما نیاز به مجوز برای مجوز اعلان‌ها دارد، بنابراین به تنظیمات برنامه مسنجر بروید سیستم برای فعال کردن مجوز اعلان‌ها، برای دیدن اینکه آیا مشکل ظاهر نشدن حباب‌های چت در مسنجر حل شده است یا نه.

آیا مزاحم نشوید را فعال کرده اید؟


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد 2

حالت مزاحم نشوید حالتی است که فقط در صورتی می‌توانید آن را فعال کنید که بخواهید پیام‌ها، ارتباطات یا اعلان‌ها به هر شکل و فرستنده‌ای که باشد مزاحم شما نشود، و مطمئناً، عدم ایجاد مزاحمت را فعال کنید. حالت مزاحم باعث می‌شود حباب‌های چت در مسنجر ظاهر نشوند، زیرا این شکلی از فرم‌های اعلان است که حالت مزاحم نشوید از آن جلوگیری می‌کند، بنابراین آن را غیرفعال کنید و ببینید آیا مشکل ظاهر نشدن حباب‌های چت در مسنجر اندروید حل شده است.

نمایش را در بالای سایر برنامه ها فعال کنید


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد 3

برنامه مسنجر یکی از برنامه هایی است که در آن فعال کردن تنظیمات صفحه نمایش در بالای برنامه های دیگر ضروری است، زیرا ظاهر حباب چت در مسنجر عمدتا به تنظیم نمایشگر بالاتر از سایر برنامه ها بستگی دارد، بنابراین به تنظیمات برنامه مسنجر در سیستم برای فعال کردن تنظیمات نمایش روی برنامه های دیگر کلیک کنید تا مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر حل شود.

آیا تصاویر چت را از مسنجر فعال کرده اید؟


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد 4

ویژگی حباب چت در مسنجر از طریق خود برنامه قابل کنترل است، زیرا می توانید از تنظیمات برنامه انتخاب کنید که ظاهر شود یا نه. اگر تمام راه حل های قبلی را تأیید کرده اید، فعال شدن ظاهر حباب های چت را بررسی کنید. در مسنجر با فعال کردن تنظیمات تصاویر چت در برنامه تنظیمات، ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

پاک کردن فایل‌ها و داده‌های موقت


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد 5

پاک کردن فایل‌ها و داده‌های موقت چیزی است که شما را قادر می‌سازد داده‌ها و فایل‌های برنامه‌ای را که با هر مشکلی مواجه می‌شوید دوباره فرمت کنید. مانند همه برنامه‌ها، برنامه مسنجر نیز می‌تواند توسط یکی از فایل‌های موقت آن آسیب ببیند که بر عملکرد آن تأثیر می‌گذارد. برنامه در آن زمان، که ممکن است منجر به مشکل ظاهر نشدن حباب ها در چت در مسنجر شود، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات مسنجر در سیستم بروید تا فایل های موقت را حذف کنید تا ببینید آیا مشکل ظاهر نشدن حباب های چت وجود دارد یا خیر. در مسنجر حل شد.

برنامه را مجبور به توقف کنید


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد 6

توقف اجباری چیزی است که به شما امکان می‌دهد پس از توقف کلی اثر آن بر روی تلفن، برنامه را مجدداً راه‌اندازی کنید، جایی که توقف اجباری به این معنی است که شما برنامه را مجبور می‌کنید هر فرآیندی را که از طریق آن روی تلفن تأثیر می‌گذارد یا تلفن روی آن تأثیر می‌گذارد، پس از شما متوقف کند. به زور توقف کنید. به مسنجر، می توانید با راه اندازی مجدد برنامه از رابط معمولی، برای دیدن اینکه آیا مشکل ظاهر نشدن حباب های چت در مسنجر حل شده است یا نه.

به روز رسانی برنامه


7 حلول لـ مشكلة عدم ظهور فقاعات الدردشة في ماسنجر للأندرويد 7

ما همیشه هنگام مواجه شدن با هر مشکلی به‌روزرسانی برنامه را توصیه می‌کنیم. اگر مشکلی در رابطه با برنامه وجود داشت و برای بسیاری از کاربران به عنوان یک مشکل عمومی شناخته شد، می‌توانید از طریق شرکت توسعه‌دهنده با ارسال پیامی مشکل را تنظیم و برطرف کنید. به‌روزرسانی که مشکل کاربران را حل می‌کند. بنابراین برنامه را به‌روزرسانی کنید. مسنجر ببینید آیا مشکل ظاهر نشدن حباب‌های چت در مسنجر حل شده است یا خیر.

همچنین بخوانید:7 راه حل برای مشکل توقف YouTube برای Android

منبع: 3arrafni

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...