پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

6 راه حل برتر برای مشکل کار نکردن حالت تاریک در گوگل کروم اندروید

حل مشکل کار نکردن حالت تاریک در گوگل کروم.. گوگل کروم یکی از بهترین مرورگرهایی است که برای کاربران گوشی های اندرویدی استفاده می شود، اما هیچ برنامه ای بدون مشکل نیست و ما چه هستیم در اینجا صحبت از حالت شب است و حالت شب یکی از ویژگی های مهم گوشی های اندرویدی است و در حفظ باتری مفید است و به حفظ دید در شرایط شب کمک می کند پس اگر با مشکل حالت شب مواجه شدید چه می شود در گوگل کروم کار نمی کند؟ در ادامه با راه حل های زیر آشنا شوید.

حل مشکل کار نکردن حالت تاریک در گوگل کروم

در ادامه راه حل های ممکن برای این مشکل را توضیح خواهیم داد. تا ببینید کدام یک در حل آن برای شما موفق خواهد بود!

برنامه را راه اندازی مجدد کنید

أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 1

راه اندازی مجدد برنامه گاهی اوقات راه حل موثری است. برای حل مشکلات برنامه. در حال اجرا به شما امکان می دهد برنامه را دوباره فرمت کنید تا قسمت های داخلی آن بازسازی شود. می توانید برنامه را از پس زمینه حذف کرده و دوباره به طور معمول باز کنید، سپس ببینید آیا مشکل کار نکردن حالت تاریک در Google Chrome حل شده است یا خیر. نه

تنظیمات حالت شب گوشی خود را بررسی کنید

أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 2

حالت شب در گوشی های اندرویدی همراه با تنظیمات کامل برای کنترل روشن کردن آن، می توانید آن را روی حالت خودکار قرار دهید، و هر زمان که بخواهید می توانید آن را به صورت دستی تنظیم کنید، و با حالت خودکار، حالت شب هنگام غروب آفتاب کار می کند و گوشی با طلوع خورشید به حالت روز باز می گردد. بنابراین ممکن است متوجه شوید که با مشکل کار نکردن حالت شب در Google Chrome مواجه هستید پس از تنظیم آن به حالت خودکار، آن را به صورت دستی تنظیم کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

تنظیمات حالت تاریک Chrome را بررسی کنید

أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 3

یکی از ویژگی های مرورگر کروم امکان کنترل تنظیمات به صورت Wide و رایگان است و یکی از تنظیمات قابل تغییر تنظیمات حالت روز و شب در اپلیکیشن است که بدون نیاز به انتخاب حالت شب در اپلیکیشن می باشد. حالت شب را روی گوشی اعمال کنید و به همین دلیل بررسی کنید که آیا مرورگر روی حالت شب تنظیم شده است تا ببینید آیا راه حل حل شده است یا خیر.مشکل حالت تاریک در گوگل کروم کار نمی کند یا خیر.

پاک کردن داده های برنامه

أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 4

پاک کردن داده ها چیزی است که به شما امکان می دهد قالب بندی مجدد را انجام دهید. داده ها و فایل های برنامه ای که با آن روبرو هستید با هر مشکلی، مانند همه برنامه ها، مرورگر کروم می تواند در معرض آسیب به یکی از فایل های ذخیره شده موقت خود قرار گیرد که بر عملکرد برنامه در آن زمان تأثیر می گذارد که ممکن است منجر به مشکل کار نکردن حالت تاریک در گوگل کروم، پس کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات برنامه کروم بروید تا فایل های موقت را حذف کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

فعال کردن حالت شب در کروم

آنچه در اینجا درباره آن صحبت می کنیم تنظیمات اضافی دیگری است که برای کاربران عمومی قابل مشاهده نیست و برای موارد استثنایی مانند مشکل ما استفاده می شود. بحث در مورد مشکل کار نکردن حالت شب در Google Chrome و غیره است. کاری که ما انجام خواهیم داد این است که با فعال کردن این ویژگی از داخل Google Chrome، حالت تاریک را از طریق یک تنظیمات داخلی در برنامه اعمال کنیم. این به صورت زیر خواهد بود: –

  • به مرورگر کروم بروید و مسیر زیر را در کادر جستجو تایپ کنید. Google
  • سپس Dark را در کادر جستجوی بالا تایپ کنید. ..سپس روی فلش در پیش فرض کلیک کنید و سپس برای فعال کردن حالت تاریک در کروم، فعال کردن را انتخاب کنید
أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 5أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 6

  • سپس برای راه اندازی مجدد، راه اندازی مجدد را فشار دهید. در Google Chrome حل شده است یا خیر.
أفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 7

به روز رسانی برنامهأفضل 6 حلول مشكلة الوضع الليلي لا يعمل في جوجل كروم للأندرويد 8

ما همیشه توصیه می کنیم در صورت مواجه شدن با هر مشکلی، در صورت بروز هر گونه مشکل مرتبط با برنامه، برنامه را به روز رسانی کنید. به عنوان یک مشکل عمومی برای بسیاری از کاربران شناسایی شده است سپس با ارسال یک آپدیت که مشکل را برای کاربران حل می کند، توسط شرکت سازنده می توان مشکل را اصلاح و برطرف کرد.بنابراین مرورگر کروم را آپدیت کنید تا ببینید آیا مشکل حالت تاریک نیست یا خیر. کار در گوگل کروم حل شده است یا خیر.

همچنین بخوانید: 7 بهترین راه حل برای خطای باز کردن پیوندها در اینستاگرام برای اندروید

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا