• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • 6 راه حل برای مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم اندروید

6 راه حل برای مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم اندروید

6 راه حل برای مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم..مرورگر کروم یکی از بهترین مرورگرهایی است که در طول تاریخ مرورگرها برای سیستم اندروید راه اندازی شده است، اما برنامه ها بدون مشکل نیستند و ما در مورد مشکل صحبت می کنیم کار نکردن صدا در گوگل کروم در...

Article

6 راه حل برای مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم اندروید_6464811671909.jpeg

6 راه حل برای مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم..مرورگر کروم یکی از بهترین مرورگرهایی است که در طول تاریخ مرورگرها برای سیستم اندروید راه اندازی شده است، اما برنامه ها بدون مشکل نیستند و ما در مورد مشکل صحبت می کنیم کار نکردن صدا در گوگل کروم در مواجهه با کاربران اندرویدی گاهی اوقات، راه حل های موجود برای آن مشکل چیست؟ به کسب اطلاعات در مورد راه حل های ارائه شده ادامه دهید، به کسب اطلاعات بیشتر ادامه دهید.

صدای گوشی خود را بررسی کنید

قبل از اینکه این مشکل را در نظر بگیریم، ابتدا به سطح صدا در تلفن نگاه می‌کنیم. اگر ویدیو یا موسیقی را از طریق مرورگر کروم پخش می‌کنید و هیچ صدایی وجود ندارد، دکمه افزایش صدا را در تلفن خود فشار دهید تا باز شود. منوی کنترل برای شما. صدا را افزایش دهید، صدا را تا آخر یا تا حد مناسبی افزایش دهید، صدا هنوز در Google Chrome؟ به راه حل های بعدی بروید.

مجوزهای Google Chrome را بررسی کنید


6 حلول مشكلة الصوت لا يعمل في Google Chrome للأندرويد 2

مانند سایر قابلیت‌های تلفن شما، که برای استفاده از طریق Google Chrome نیاز به مجوز دارند، موسیقی و کلیپ‌های صوتی مجوز پخش در Chrome را دارند و استفاده از هدست تلفن شما از مرورگر Chrome، بنابراین مجوز موسیقی و کلیپ های صوتی را از دست می دهید تا مشکل کار نکردن صدا در Google Chrome حل شود.

اجازه پخش صدا در مرورگر


6 حلول مشكلة الصوت لا يعمل في Google Chrome للأندرويد 3

به عنوان یک مرحله تأیید بعد از راه حل قبلی، مشابه مجوزهایی که باید از داخل تنظیمات تلفن مجاز باشد، از طریق تنظیمات مرورگر کروم در برنامه، می توانید عملکرد صدا، میکروفون و بسیاری از موارد را مجاز کنید. از قابلیت‌های داخل برنامه، به تنظیمات سایت‌ها در مرورگر بروید تا ببینید آیا صدا در مرورگر کروم مجاز است یا خیر، تا زمانی که مشکل کار نکردن صدا در Google Chrome برطرف شود.

توقف اجباری Chrome


6 حلول مشكلة الصوت لا يعمل في Google Chrome للأندرويد 4

توقف اجباری چیزی است که به شما امکان می‌دهد پس از توقف کلی اثر آن بر روی تلفن، برنامه را مجدداً راه‌اندازی کنید، جایی که توقف اجباری به این معنی است که شما برنامه را مجبور می‌کنید هر فرآیندی را که از طریق آن روی تلفن تأثیر می‌گذارد یا تلفن روی آن تأثیر می‌گذارد، پس از شما متوقف کند. به اجبار توقف کنید. به باز کردن مرورگر کروم بروید، می توانید این کار را با راه اندازی مجدد برنامه از رابط به طور معمول انجام دهید تا ببینید آیا مشکل کار نکردن صدا در Google chrome حل شده است یا خیر.

پاک کردن داده های مرورگر


6 حلول مشكلة الصوت لا يعمل في Google Chrome للأندرويد 5

پاک کردن داده ها چیزی است که به شما امکان می دهد داده ها و فایل های برنامه ای را که با هر مشکلی مواجه می شوید مجدداً فرمت کنید، مانند همه برنامه ها، مرورگر کروم می تواند توسط یکی از فایل های ذخیره شده موقت آن آسیب ببیند که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد. در آن زمان، که ممکن است منجر به مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم شود، بنابراین آنچه شما نیاز دارید این است که به تنظیمات مرورگر کروم بروید تا فایل های موقت را حذف کنید تا ببینید آیا مشکل کار نکردن صدا در گوگل کروم حل شده است یا خیر. یا نه.

مرورگر Chrome را به‌روزرسانی کنید


6 حلول مشكلة الصوت لا يعمل في Google Chrome للأندرويد 6

ما همیشه هنگام مواجه شدن با هر مشکلی به‌روزرسانی برنامه را توصیه می‌کنیم. اگر مشکلی در رابطه با برنامه وجود داشت و برای بسیاری از کاربران به عنوان یک مشکل عمومی شناخته شد، می‌توانید از طریق شرکت توسعه‌دهنده با ارسال پیامی مشکل را تنظیم و برطرف کنید. به‌روزرسانی که مشکل را برای کاربران حل می‌کند. بنابراین مرورگر Chrome خود را به‌روزرسانی کنید تا ببینید آیا مشکل کار نکردن صدا در Google Chrome حل شده است یا خیر.

همچنین بخوانید:۸ راهکار برای کاهش مصرف باتری کروم گوگل برای اندروید

منبع: 3arrafni

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...