• خانه
 • ⬅️
 • تکنولوژی
 • ⬅️
 • 5 بهترین روش برای مخفی کردن برنامه ها در آیفون اپل

5 بهترین روش برای مخفی کردن برنامه ها در آیفون اپل

صفحه اصلی آیفون شما ممکن است تعداد زیادی برنامه را در خود جای دهد. در حالی که این برای باز کردن سریع هر برنامه در هر زمان مفید است، همچنین ممکن است باعث شود صفحه نمایش شما با بسیاری از نمادهای برنامه یا ویجت ها در هم ریخته شود. خوشبختانه،...

Article

5 بهترین روش برای مخفی کردن برنامه ها در آیفون اپل

صفحه اصلی آیفون شما ممکن است تعداد زیادی برنامه را در خود جای دهد. در حالی که این برای باز کردن سریع هر برنامه در هر زمان مفید است، همچنین ممکن است باعث شود صفحه نمایش شما با بسیاری از نمادهای برنامه یا ویجت ها در هم ریخته شود. خوشبختانه، اپل چندین گزینه برای مدیریت صفحه اصلی شما با آخرین به روز رسانی های iOS ارائه می دهد. نه تنها می توانید برنامه ها را در پوشه ها جابجا و سازماندهی کنید، بلکه حتی می توانید آنها را به طور کامل از صفحه اصلی حذف کنید. این راه حل ها با همه iOS و iPadOS های فعلی، از جمله iOS 16 و بالاتر سازگار هستند. بنابراین، اکنون می آموزیم که چگونه برنامه ها را در هر آیفون یا آیپد اپل به سرعت با چند روش آسان مخفی کنیم. اجازه دهید شروع کنیم.

همچنین بخوانید: نکاتی برای دریافت بهترین قیمت هنگام فروش آیفون دست دوم یا قدیمی

1. نحوه مخفی کردن برنامه ها در هر آیفون با استفاده از پوشه ها

در حالی که پنهان کردن کامل برنامه‌ها در هیچ یک از iPhone یا سایر دستگاه‌های Apple امکان‌پذیر نیست، می‌توانید کشف آنها را دشوارتر کنید. پنهان کردن برنامه ها همچنین باعث صرفه جویی در فضا در صفحه اصلی شما می شود و به شما امکان می دهد برنامه هایی را که اغلب استفاده نمی کنید را مشاهده نکنید. متداول ترین راه برای دنبال کردن این امر از طریق استفاده از پوشه ها یا دسته بندی همه برنامه های شما است. بنابراین اجازه دهید نحوه انجام این کار را بیاموزیم.

 1. به صفحه اصلی iPhone یا iPad خود بروید و سپس روی هر برنامه ای که می خواهید مخفی شود ضربه بزنید و نگه دارید.
 2. از گزینه های موجود، ویرایش صفحه اصلی را انتخاب کنید. >.
 3. سپس می توانید آن برنامه را به هر نماد برنامه دیگری بکشید. با این کار یک پوشه جدید در صفحه اصلی آیفون شما حاوی دو برنامه ایجاد می‌شود.
 4. بعد از باز کردن پوشه جدید ایجاد شده، برنامه‌ای را که می‌خواهید پنهان کنید به سمت راست بکشید. می توانید این کار را با کشیدن برنامه به سمت راست پوشه انجام دهید. با این کار پنجره پوشه جدیدی باز می شود که می توانید برنامه را در آن پنهان کنید.
 5. در نهایت، انجام شد را در هر نقطه خالی روی صفحه نمایش خود لمس کنید. این در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما نشان داده خواهد شد.

پوشه جدید شما با برنامه ای که می خواهید پنهان کنید اکنون ایجاد می شود.

2. نحوه مخفی کردن یک برنامه واحد در هر آیفون

همچنین می توانید با دنبال کردن چند مرحله اساسی، یک برنامه را در هر iPhone یا iPad مخفی کنید.

 1. نماد برنامه را برای برنامه‌ای که می‌خواهید از صفحه اصلی پنهان کنید فشار دهید و نگه دارید.
 2. وقتی همه گزینه‌ها نمایش داده شد، حذف برنامه را انتخاب کنید.
 3. سپس، روی گزینه حذف از صفحه اصلی کلیک کنید.

هنگامی که آن برنامه پنهان شد، نماد برنامه از صفحه اصلی شما حذف خواهد شد. اما برنامه همچنان در کتابخانه برنامه باقی می ماند.

همچنین بخوانید: چگونه گارانتی آیفون را در ۲ دقیقه بررسی کنیم؟

3. نحوه مخفی کردن چندین برنامه در هر آیفون

پنهان کردن صفحه اصلی کامل برنامه‌ها بدون شک ساده‌ترین روش برای پنهان کردن برنامه‌های متعدد است. اگر به دنبال تکنیکی برای مخفی کردن چندین برنامه هستید، می‌توانید تمام برنامه‌هایی را که می‌خواهید پنهان کنید، قبل از ادامه، با مراحلی که باید دنبال کنید، روی یک صفحه اصلی بکشید. اجازه دهید اکنون نگاهی به تمام مراحل بیاندازیم.

 1. برای پنهان کردن چندین برنامه، هر جایی از صفحه اصلی خود را فشار داده و نگه دارید. سپس در بالای برنامه‌های Dock، نماد نقطه صفحه اصلی را انتخاب کنید.
 2. نمای نماد کوچکی از صفحات صفحه اصلی شما ظاهر می‌شود.
 3. روی کادر تأیید زیر صفحه ضربه بزنید تا به طور کامل آن را از صفحه حذف کنید. تنظیمات صفحه اصلی خود را.
 4. اگر می‌خواهید این عمل را لغو کنید و می‌خواهید همه این برنامه‌ها را مشاهده کنید، مراحل بالا را یک بار دیگر دنبال کنید. سپس، روی نماد دایره خالی ضربه بزنید تا یک تیک اضافه کنید.
 5. اکنون روی انجام شد ضربه بزنید.

4. نحوه پنهان کردن برنامه ها از تاریخچه جستجو یا پیشنهادات آیفون

می‌توانید از کادر جستجوی iPhone برای جستجوی برنامه‌ها یا اطلاعات روی تلفن هوشمند خود از یک مکان استفاده کنید. با این حال، همانطور که قبلاً گفته شد، برنامه های مخفی در کتابخانه App باقی می مانند. از این رو، این ممکن است باعث شود که برنامه های مخفی آیفون شما در نتایج جستجو یا پیشنهادات زمانی که نمی خواهید آنها را مشاهده کنید ظاهر شوند. پس بیایید ببینیم چگونه می توانیم این مشکل را حل کنیم.

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید و سپس بر روی Siri & Search ضربه بزنید.
 2. اکنون گزینه لیست برنامه را باز کنید و سپس روی آن ضربه بزنید. برنامه‌ای که می‌خواهید از سابقه جستجو پنهان شود.
 3. همه گزینه‌های برنامه اکنون نشان داده می‌شوند. اکنون می‌توانید خاموش کردن نمایش برنامه در جستجو را انتخاب کنید. همچنین، می‌توانید نمایش محتوا در جستجو را خاموش کنید.
 4. از طریق این گزینه، می‌توانید با انتخاب اعلان‌های پیشنهادی، همه اعلان‌ها را از برنامه پنهان خاموش کنید. /strong>.

به‌علاوه، برای غیرفعال کردن اعلان‌های برنامه در iPhone خود، به تنظیمات و سپس اعلان‌ها بروید. سپس به پایین بروید، برنامه را انتخاب کنید و نوار لغزنده Allow Notifications را فشار دهید. وقتی نوار لغزنده خاکستری است، به این معنی است که اعلان‌های آن برنامه اکنون غیرفعال شده است.

همچنین بخوانید: ویژگی های اندروید در آیفون: 9 ویژگی که در iOS به آن نیاز داریم!

5. نحوه پنهان کردن برنامه ها در گزارش خرید فروشگاه App

برای مخفی کردن هر برنامه ای از تاریخچه اپ استور یا سابقه خرید، چند مرحله اساسی وجود دارد که باید دنبال کنید. App Store را در iPhone خود باز کنید و روی تب Today ضربه بزنید تا یک برنامه از تاریخچه فروشگاه App شما پنهان شود. اجازه دهید نگاهی به مراحل باقی مانده بیندازیم.

 1. در iPhone خود، برنامه App Store را اجرا کنید.
 2. سپس، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید. این در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما نشان داده می شود.
 3. سپس برگه امروز را باز کنید.
 4. سپس خرید شده را انتخاب کنید. > همه برنامه‌های رایگان و خریداری‌شده از App Store اکنون نشان داده می‌شوند.
 5. هر برنامه‌ای را که می‌خواهید پنهان کنید انتخاب کنید و برای پنهان کردن به سمت چپ بکشید.
 6. انجام شد ضربه بزنید.

نتیجه گیری

اکثر مواقع، پنهان کردن یا پنهان کردن برنامه‌ها در iOS هیچ تأثیری بر رفتار یا مفید بودن آنها ندارد. آنها همچنان به‌روزرسانی‌های خودکار را دریافت می‌کنند (به شرطی که آنها را فعال کرده باشید)، همان مقدار فضای ذخیره‌سازی را اشغال می‌کنند که انگار در صفحه اصلی هستند، و با همان سرعتی راه‌اندازی می‌شوند که گویی پنهان نشده‌اند.

همچنین بخوانید: چگونه آیفون قدیمی خود را بفروشید: بیشترین پول را برای آیفون قدیمی خود دریافت کنید

همه این روش‌ها همچنین تضمین می‌کنند که می‌توانید هر یک از این برنامه‌ها را در هر زمان از حالت پنهان خارج کنید و بدون اجازه شما حذف نصب نمی‌شوند. معمولاً برنامه‌هایی که توسط کاربران استفاده نمی‌شوند یا فضای صفحه اصلی را اشغال نمی‌کنند را می‌توان حذف نصب کرد، اما اگر فضای ذخیره‌سازی بزرگی در Apple iPhone خود دارید، پنهان کردن آنها نیز واقعاً مناسب است.

Cashify به شما کمک می‌کند تلفن همراه قدیمی را بفروشید و لپ‌تاپ قدیمی را بفروشید. اگر مشتاقانه منتظر دریافت بهترین معامله برای محصول خود هستید، پس Cashify محل مناسبی است. برای شما.

منبع cashify

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...