پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
آموزش

4 روش برای ذخیره استوری اینستاگرام با موسیقی [2023]

به راحتی هر نوع استوری را در اینستاگرام با موسیقی دانلود کنید

استوری اینستاگرام محبوبیت زیادی دارد و توسط اکثر کاربران این رسانه اجتماعی استفاده می شود.

اما متأسفانه استوری های اینستاگرام پس از 24 ساعت پس از انتشار حذف می شوند.

بنابراین اکنون به برخی از بهترین راه‌ها برای ذخیره استوری‌های اینستاگرام که شامل صدا یا موسیقی نیز می‌شود نگاه می‌کنیم.

ضبط صفحه اندروید
در چت نگه دارید

استوری های اینستاگرام، یک ویژگی بسیار محبوب، مدیون اسنپ چت است. استوری های اینستاگرام که در سال 2016 راه اندازی شد، به شدت از مفهوم محتوای زودگذر اسنپ چت، که در آن عکس ها و ویدیوها پس از مدت کوتاهی ناپدید می شوند، نشأت گرفت. می‌توانید فیلترهایی را به عکس‌های خود اضافه کنید، آهنگ‌های موسیقی کوتاهی بسازید، از گیف‌های متحرک استفاده کنید، یا فیلم‌های کوتاه یا بیشتر را با اصلاح یا تنظیم دقیق بسازید تا چیزی عالی بسازید و آن را با جهان به اشتراک بگذارید. بدترین جنبه؟ فقط 24 ساعت قابل دسترسی خواهد بود.

ذخیره استوری اینستاگرام با موسیقی

بنابراین، می توانید استوری اینستاگرامی که به تازگی ایجاد کرده اید یا ویدیوی کوتاه فوق العاده دیگران را ذخیره کنید. با این حال، توانایی ذخیره استوری اینستاگرام با موسیقی به طور ذاتی در برنامه یا وب سایت اینستاگرام در دسترس نیست، حتی اگر بخواهید این کار را انجام دهید. همچنین به دلیل دریافت مجوز موسیقی و پخش رایگان آهنگ های مختلف محدودیت هایی برای دانلود موسیقی در اینستاگرام وجود دارد.

بنابراین اکنون به چند روش ساده برای افزودن موسیقی به استوری اینستاگرام می پردازیم که دنبال کردن آن آسان است. همچنین می توانید ویدیوی دانلود شده را به اشتراک بگذارید یا آن را همراه با موسیقی در گالری خود بدون انتشار حساب خود نگه دارید. اجازه دهید شروع کنیم.

چگونه استوری های اینستاگرام را با موسیقی ذخیره کنیم؟

ما قصد داریم چند روش ساده برای ذخیره انواع ویدیوهای اینستاگرام بدون نگرانی در مورد نحوه اضافه کردن موسیقی به این ویدیوهای کوتاه به شما معرفی کنیم. راهنمای جامع ما را دنبال کنید تا بیشتر بدانید.

1. استوری اینستاگرام را با موسیقی در آرشیو ذخیره کنید

بایگانی یا ذخیره استوری های اینستاگرام مورد علاقه خود با موسیقی در برنامه اینستاگرام ساده ترین راه برای نگهداری آنهاست. به این ترتیب، حتی اگر داستان ویدیویی از پروفایل شما حذف شود، ویدیوی کوتاه مورد نظر شما همچنان در اینستاگرام قابل دسترسی خواهد بود. برای یادگیری نحوه انجام این کار، این مراحل را دنبال کنید.

 • اگر می خواهید یک ویدیوی کوتاه جدید اضافه کنید، برنامه اینستاگرام را باز کنید و دکمه Add و سپس Story را انتخاب کنید .
 • از اینجا، با استفاده از دکمه شاتر یک ویدیوی جدید بگیرید یا یک ویدیوی کوتاه موجود را از گالری دستگاه یا فایل رایانه شخصی خود انتخاب کنید.
 • حالا از اینجا نماد موسیقی را از قسمت استیکر در قسمت بالای استوری انتخاب کنید.
موزیک استوری اینستاگرام
 • همچنین می توانید آهنگی را در مجموعه موسیقی اینستاگرام جستجو کنید. هنگامی که آهنگ یا موسیقی مناسبی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کردید، روی آن ضربه بزنید و آن را به دلخواه برش دهید.
 • اکنون روی  Send یا نماد فلش ضربه بزنید.
 • پس از آن، می توانید داستانی را که ایجاد کرده اید به اشتراک بگذارید.
 • روی نماد نمایه خود ضربه بزنید تا پس از ارسال استوری، آن را باز کنید. سپس روی Story settings کلیک کنید .
 • روی Story settings کلیک کنید و سپس Save the story to archive را انتخاب کنید .

با انجام این مراحل می توانید به راحتی تمام استوری های اینستاگرامی که ایجاد کرده اید یا هر استوری ویدیویی دیگری را که می خواهید ذخیره کنید. داستان‌های بایگانی نیز با روشن بودن موسیقی ذخیره می‌شوند.

2. استوری اینستاگرام را با موسیقی از طریق ضبط کننده صفحه ذخیره کنید

می توانید از یک برنامه ضبط صفحه برای ضبط استوری اینستاگرام و ذخیره آن در گوشی هوشمند خود استفاده کنید. به این ترتیب، می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را با صدایی که خود یا افراد دیگر پست کرده‌اید، نگه دارید. امروزه اکثر سیستم عامل ها یا رابط های کاربری دستگاه های اندرویدی دارای قابلیت ضبط صفحه نمایش بومی هستند. اکنون که همه پیش نیازها مشخص است، اجازه دهید نگاهی به تمام مراحلی که باید دنبال کنیم بیاندازیم:

در اندروید

 • روی نماد Screen Recorder در تنظیمات سریع ضربه بزنید، یا بعد از کشیدن به پایین، می‌توانید آن را در پنل اعلان پیدا کنید. یا می توانید برنامه Screen Recorder را از کشوی برنامه باز کنید.
 • هنگامی که برنامه را برای اولین بار باز می کنید، برخی از پیش نیازها به شما ارائه می شود. همه آنها را انتخاب کنید یا اجازه دهید و روی Start Recording یا دکمه قرمز ضبط ضربه بزنید.
 • برنامه اینستاگرام و استوری را که می خواهید ضبط و با صدا دانلود کنید باز کنید. پس از آن، شمارش معکوس برای ضبط شروع می شود.
 • برای توقف ضبط و حفظ پس از پایان استوری، دکمه دایره قرمز را دوباره فشار دهید.

در iOS

 • در iPhone یا iPad خود، همچنین می توانید محتوای روی صفحه را با صدا ضبط کنید.
 • ابتدا Control Center را باز کنید و سپس روی Insert Screen Recording ضربه بزنید .ضبط صفحه آیفون اپل
 • سپس دوباره Control Center را باز کنید، دکمه Screen Recording را انتخاب کنید و سه ثانیه صبر کنید.
 • استوری مورد نظر خود را در اینستاگرام باز کنید و منتظر بمانید تا تمام شود. وقتی تمام شد، دکمه Stop را فشار دهید تا ضبط متوقف شود.

3. استوری اینستاگرام را با موسیقی قبل از آپلود ذخیره کنید

همچنین می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را با موسیقی در گوشی هوشمند خود قبل از آپلود دانلود کنید. بهترین چیز در مورد این ترفند این است که به آرامی و بدون محدودیت کار می کند. بنابراین، هر استوری اینستاگرام همراه با موسیقی اساساً بدون پست ذخیره می شود. بیایید به تمام مراحلی که باید دنبال کنیم نگاهی بیندازیم:

 • اینستاگرام را باز کنید و روی نماد + در تصویر نمایه خود در بالا سمت چپ کلیک کنید. سپس یک استوری به انتخاب خود ایجاد کنید.
 • در صورت تمایل، با ضربه زدن بر روی نماد استیکر و انتخاب «Music On» موسیقی اضافه کنید.
 • هنوز ویدیوی کوتاه را پست نکنید. در عوض، می‌توانید با ضربه زدن روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست، Save را انتخاب کنید. در اینجا می توانید ذخیره بدون موسیقی را انتخاب کنید. سپس از برنامه خارج شوید.
 • دوباره اینستاگرام را باز کنید و به سمت راست بکشید تا قسمت پیام ها باز شود. حالا پیام های خود را باز کنید و روی دکمه Camera در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید.
 • در اینجا، ویدیوی ذخیره شده قبلی را خواهید یافت. روی آن کلیک کنید و سپس Keep in Chat را انتخاب کنید . سپس استوری را ارسال کنید.
 • پس از ارسال موفقیت آمیز ویدیو، آن را فشار داده و نگه دارید و استوری جدید ایجاد شده شما اکنون در گالری تلفن هوشمند شما ذخیره شده است.

4. استوری اینستاگرام را با موسیقی از طریق Story Saver ذخیره کنید

می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را با موسیقی از طریق برنامه‌های دیگر یا وب‌سایت‌های شخص ثالث ذخیره کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که اکانت اینستاگرامی که برای ویدیو انتخاب می کنید باید برای استفاده از هر یک از خدمات عمومی باشد. اکنون که این کار را انجام دادید، اجازه دهید نگاهی به یکی از محبوب ترین وب سایت های شخص ثالث به نام StorySaver و مراحل زیر بیاندازیم:

 • ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و ویدیوی استوری مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس روی دکمه «Send» در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید و لینک استوری را کپی کنید.لینک کپی استوری سیور
 • اکنون وب سایت StorySaver را باز کنید . پیوند کپی شده را در قسمت تعبیه شده جای‌گذاری کنید و روی Download ضربه بزنید .دانلود ذخیره داستان
 • اکنون تمام استوری های ویدیویی پروفایل را از 24 ساعت گذشته مشاهده خواهید کرد. ویدیوی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس روی Save as Video ضربه بزنید . سپس در صفحه مربوطه روی Download کلیک کنید.دکمه دانلود استوری سیور
 • اکنون ویدیوی شما دانلود و همراه با موسیقی در گالری یا مدیر فایل گوشی هوشمند شما نمایش داده می شود.

نتیجه

اینها تکنیک‌ها یا روش‌هایی هستند که می‌توانید برای دانلود سریع موسیقی از استوری اخیر اینستاگرام یا استوری اینستاگرام دیگری که دوست دارید استفاده کنید. اگر دستورالعمل‌های بالا را با موفقیت دنبال کنید، می‌توانید هر استوری اینستاگرام را بدون نگرانی درباره دانلود شدن یا نبودن موسیقی دانلود کنید.

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا