• خانه
 • ⬅️
 • وردپرس
 • ⬅️
 • 3+ بهترین افزونه های وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets

3+ بهترین افزونه های وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets

آیا به دنبال راهی برای نمایش مستقیم جداول از Google Sheets هستید و برای ویرایش داده‌ها در Google Sheets و جدول در سایت وردپرس خود مشکلی ندارید؟ اگر شما هستید، پس ما لیستی از سه بهترین افزونه وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets را داریم که به شما امکان می دهد...

Article

3+ بهترین افزونه های وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets_6399a812a2a47.png
Best WordPress Google Sheets Integration Plugins

آیا به دنبال راهی برای نمایش مستقیم جداول از Google Sheets هستید و برای ویرایش داده‌ها در Google Sheets و جدول در سایت وردپرس خود مشکلی ندارید؟

اگر شما هستید، پس ما لیستی از سه بهترین افزونه وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets را داریم که به شما امکان می دهد داده ها را در یک مکان تغییر دهید و در مکان دیگر به طور خودکار بدون هیچ زحمتی به روز رسانی کنید.

به‌عنوان مثال، داده‌ها را در کاربرگ‌نگار Google خود تغییر می‌دهید، و داده‌ها به‌طور خودکار در جدول سایت وردپرس شما که با Google Sheets مرتبط کرده‌اید، به‌روزرسانی می‌شوند.

یا، می‌توانید داده‌های جدول سایت وردپرس خود را تغییر دهید و در مدت زمان کوتاهی به‌طور خودکار داده‌های Google Sheets را تغییر دهید.

اکنون اجازه دهید نام برخی از بهترین افزونه‌های Google Sheets وردپرس و آنچه که در حال حاضر ارائه می‌دهند را ببینیم.

بیایید به جزئیات بپردازیم.

3 d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d8a7d981d8b2d988d986d987 d987d8a7db8c d988d8b1d8afd9bed8b1d8b3 db8cdaa9d9bed8a7d8b1da86d987 d8b3d8a7d8b2db8c 6399a815dad66940p”>

اگر به دنبال جدول پیشرفته ای هستید که سرعت وب سایت شما را کاهش ندهد، جداول نینجا را بررسی کنید. این شما را از دردسر طراحی جدول خلاص می کند زیرا برای ایجاد آن نیازی به کدنویسی نیست.

شما می توانید تعداد نامحدودی سطر و ستون اضافه کنید. مدیریت جداول نیز از طریق پنل مدیریت پیشرفته آن به طور موثر و سریع آسان است.

این طرح‌بندی‌های کاربرپسند، تنظیمات آسان برای استفاده، و تجربه کاربرپسند انحصاری frontend را ارائه می‌دهد. همچنین به شما الگوهای جدولی را ارائه می دهد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و سریع شروع کنید.

باطن این افزونه وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets نیز باورنکردنی است زیرا مبتنی بر VueJs است، که کل فرآیند ایجاد جدول و سایر عملکردهای مفید مانند وارد کردن داده ها را روان می کند.

همچنین دارای ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند یکپارچه‌سازی Google Sheet، قالب‌بندی شرطی، آپلود فایل‌های رسانه، مرتب‌سازی پیشرفته داده‌ها و غیره است. ادغام Google Sheet شما را از دردسر انجام مجدد جداول خلاص می‌کند.

اگر هر داده یا هر چیزی را در کاربرگ‌نگار Google تغییر دهید، تمام اطلاعات به‌طور خودکار در جدول وب‌سایت شما به‌روزرسانی می‌شود. سحر و جادو این است که شما در یک مکان اصلاح می کنید و اثر آن را در مکان دیگر می بینید.

باز هم، این افزونه وردپرس یکپارچه سازی Google Sheets تا پنج دقیقه طول می کشد تا داده های جدول در Google Sheets را پس از انجام اصلاحات در جدول وب سایت شما به روز کند. این Google Sheets است که داده ها را از این طریق به روز می کند.

ویژگی های کلیدی

 • ادغام صفحه Google (Premium)
 • مرتب‌سازی پیشرفته داده‌ها
 • ادغام WooCommerce (Premium)
 • وارد کردن جداول از TablePress، Ultimate Tables و Data Tables Generator
 • آپلود فایل‌های رسانه‌ای مانند تصاویر و ویدیوها
 • قالب‌بندی ستون شرطی (Premium)
 • ردیف‌های راه راه
 • اصلاح شد طرح بندی

نسخه و قیمت موجود:

نسخه رایگان | نسخه ممتاز از 49 دلار در سال برای یک وب‌سایت شروع می‌شود .


3 d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d8a7d981d8b2d988d986d987 d987d8a7db8c d988d8b1d8afd9bed8b1d8b3 db8cdaa9d9bed8a7d8b1da86d987 d8b3d8a7d8b2db8c 6399a8172d9e9940p”>

با به‌روزرسانی داده‌ها در Google Sheets و WordPress خداحافظی کنید. WP Table Live Sync به شما کمک می کند تا داده ها را در Google Sheet خود وارد کنید و داده ها را در WordPress به عنوان یک جدول به سرعت به روز کنید.

هر زمان که جدول خود را به روز می کنید، آن را در وردپرس بدون تغییر چیزی به روز می کند. علاوه بر این، این افزونه از گزینه های مرتب سازی، نوارهای جستجو و گزینه های مبادله پشتیبانی می کند.

هرکسی که تازه از این افزونه استفاده می‌کند، می‌تواند به راحتی با صادر کردن داده‌ها از هر کاربرگ‌نگار Google، جدولی در پشتیبان ایجاد کند. هیچ دانش کدنویسی مورد نیاز نیست.

پس از تنظیم جدول، یک کد کوتاه به طور خودکار ایجاد می شود. تنها چیزی که نیاز دارید این است که کد کوتاه را در هر جایی که دوست دارید در وب سایت خود قرار دهید. تقریباً از هر چیزی که می خواهید به جدول اضافه کنید پشتیبانی می کند.

یکی دیگر از ویژگی های ضروری این افزونه این است که از صفحه بندی پشتیبانی می کند. بارگذاری ناهمزمان باورنکردنی آن، پس از بارگیری تمام محتوا با یک پیش لودر، جدول را در قسمت جلویی بارگیری می کند. این کمک می کند تا سایت شما سریعتر بارگذاری شود.

علاوه بر این، این افزونه Google Sheets Integration WordPress با یک بلوک Gutenberg ارائه می شود که به شما امکان می دهد جداول خود را در هر زمان مدیریت کنید.

این افزونه وردپرس ادغام Google Sheets همچنین ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند ذخیره جدول/داده، قالب‌بندی سلول جدول، پشتیبانی Elementor، CSS سفارشی، سبک‌های جدول و بسیاری ویژگی‌های هیجان‌انگیز دیگر را ارائه می‌دهد.

ویژگی های کلیدی

 • همگام‌سازی داده‌های زنده
 • پشتیبانی از کد کوتاه
 • تعویض فیلترها
 • بارگیری ناهمزمان
 • Block Gutenberg
 • پشتیبانی از صفحه بندی
 • پشتیبانی از ویجت Elementor (Pro)
 • قالب کردن سلول جدول (Pro)
 • CSS سفارشی (Pro)
 • برگه چند صفحه گسترده (Pro)

نسخه و قیمت موجود:

نسخه رایگان | نسخه حرفه ای از 149 دلار در سال برای پنج شروع می شود وب سایت ها


3 d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d8a7d981d8b2d988d986d987 d987d8a7db8c d988d8b1d8afd9bed8b1d8b3 db8cdaa9d9bed8a7d8b1da86d987 d8b3d8a7d8b2db8c 6399a818950a2940p”>

Visualizer یک مدیر جدول و نمودارهای پر از ویژگی است که به شما امکان می دهد به راحتی جداول و نمودارهای پاسخگو و کاملاً قابل تنظیم ایجاد کنید.

Visualizer همچنین به شما امکان می‌دهد جداول و نمودارهای خود را مستقیماً روی پست‌های خود با ویرایشگر فوق‌العاده اکسل خود ویرایش کنید. حتی به شما امکان می دهد داده ها را از پایگاه داده خود نیز وارد کنید.

با کمک Google Visualization API، ChartJS، و DataTables.net، می‌توانید نمودارها، جداول و نمودارهای واکنش‌گرا و متحرک اضافه کنید. همه آن جداول و نمودارها به طور یکسان پاسخگو هستند.

هیجان‌انگیزتر این است که این افزونه Google Sheets Integration WordPress به شما امکان می‌دهد تمام نمودارها و جداول را سفارشی کنید. علاوه بر این، به شما امکان می دهد Google Sheets را برای وارد کردن جداول به طور مستقیم از Google Sheets ادغام کنید. علاوه بر این، می‌توانید داده‌ها را از Excel، CSV و موارد دیگر وارد کنید.

با پشتیبانی از ویرایشگر بلوک گوتنبرگ، می توانید به راحتی نمودارها و جداول خود را مستقیماً با استفاده از بلوک اختصاصی گوتنبرگ نمایش دهید.

ویژگی های کلیدی:

 • نه نوع نمودار از پیش ساخته شده را ارائه می دهد
 • پیشنهادات روبرو -End Editor
 • انعطاف پذیر و بسیار قابل تنظیم
 • نمودار کاملاً پاسخگو
 • پشتیبانی از ویرایشگر گوتنبرگ
 • وارد کردن داده ها از نمودارها، نمودارها و جداول (Pro)
 • به کاربران اجازه می دهد نمودارها را ویرایش کنند (Pro)
 • ایجاد نمودارهای خصوصی (Pro)

نسخه و قیمت موجود:

نسخه رایگان | نسخه حرفه ای از 99 دلار در سال برای یک وب سایت واحد شروع می شود.


نتیجه گیری

ما امیدواریم بهترین افزونه Google Sheets Integration WordPress را برای نمایش داده های Google Sheets خود مستقیماً در وب سایت خود پیدا کرده باشید. و همچنین داده ها را در صورت تغییر در یک مکان به طور خودکار به روز می کند.

همه افزونه ها به یک اندازه قادر به ایجاد و نمایش جداول در وب سایت شما هستند. اگر مبتدی هستید، ابتدا نسخه رایگان را امتحان کنید. اما اگر قبلاً با ویژگی های حرفه ای آشنا هستید و می خواهید فوراً از آنها استفاده کنید، به سراغ نسخه حرفه ای بروید.

همچنین، در مورد این افزونه های بالا و اینکه از کدام یک استفاده می کنید به ما اطلاع دهید. اگر پست را پسندیدید، پست را در رسانه های اجتماعی با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

ما همچنین لیستی در زیر داریم که بهترین افزونه های وردپرس را ارائه می دهد که می توانید در آینده از آنها استفاده کنید یا به آنها نیاز داشته باشید.

پست مرتبط:


افشای: این پست حاوی پیوندهای وابسته است. این بدان معناست که اگر با استفاده از هر یک از این لینک ها خریدی انجام دهید، کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت می کنیم.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

I’m commenting to let you know what a exceptional encounter my cousin’s princess undergone viewing your blog. She even learned lots of details, including what it is like to possess a very effective teaching mindset to let others without difficulty know just exactly specified multifaceted issues. You really did more than visitors’ desires. I appreciate you for imparting those important, healthy, edifying as well as fun tips on that topic to Lizeth.
من نظر می دهم تا به شما اطلاع دهم که شاهزاده خانم پسر عموی من با دیدن وبلاگ شما چه برخورد استثنایی داشته است. او حتی بسیاری از جزئیات را یاد گرفت، از جمله اینکه داشتن یک طرز فکر آموزشی بسیار مؤثر است تا دیگران را بدون مشکل از مسائل چند وجهی دقیقاً مشخص شده بدانند. شما واقعاً بیش از خواسته بازدیدکنندگان انجام دادید. من از شما برای انتقال نکات مهم، سالم، آموزشی و سرگرم کننده در مورد آن موضوع به لیزت قدردانی می کنم.

فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...