• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • 13 مورد از بهترین ویژگی های YouTube Premium در سال 2023

13 مورد از بهترین ویژگی های YouTube Premium در سال 2023

در حالی که ما یکسری خدمات پخش پولی مانند Netflix، Prime Video و Hulu، یوتیوب همیشه جایگاه ویژه ای در قلب ما خواهد داشت. این بیشتر به این دلیل است که استفاده از آن تا به امروز رایگان است. با این حال، آیا می‌دانستید که YouTube نسخه ممتازی دارد که...

Article

13 مورد از بهترین ویژگی های YouTube Premium در سال 2023_64648d27aaeed.jpeg

در حالی که ما یکسری خدمات پخش پولی مانند Netflix، Prime Video و Hulu، یوتیوب همیشه جایگاه ویژه ای در قلب ما خواهد داشت. این بیشتر به این دلیل است که استفاده از آن تا به امروز رایگان است. با این حال، آیا می‌دانستید که YouTube نسخه ممتازی دارد که می‌توانید برای بهبود تجربه خود در این پلتفرم خریداری کنید؟

بله، درست شنیدید. YouTube طرحی به نام YouTube Premium دارد و اگر از ما بپرسید، این یکی از بهترین خریدهایی است که انجام داده ایم. در این مقاله، می‌خواهیم برخی از بهترین ویژگی‌های YouTube Premium در سال 2023 را به شما نشان دهیم تا به شما در تصمیم‌گیری خرید کمک کند.

نسخه پریمیوم YouTube بسیار بیشتر از خلاص شدن از شر تبلیغات است. اجازه دهید سیزده بهترین ویژگی YouTube Premium را به شما نشان دهیم.

1. ویدیوهای یوتیوب بدون آگهی است

تماشای YouTube بدون تبلیغات دلیل شماره یک برای در نظر گرفتن خرید YouTube Premium است. به عنوان یک کاربر رایگان، با پرش از تبلیغات جان سالم به در خواهید برد، اما امروزه به ندرت تبلیغی را می بینید که بتوانید از آن رد شوید. تبلیغات طولانی و گاهی اوقات یک سری تبلیغات وجود دارد که باید قبل از تماشای ویدیو شجاع باشید.

YouTube Premium را بخرید تا تحت الحمایه تبلیغ‌کنندگان قرار نگیرید!

2. ویدیوها را به صورت آفلاین بارگیری و تماشا کنید

اگر مجبورید چند ساعت را بدون اینترنت سپری کنید، مثلاً در پروازی که در آن اتصال اینترنت وجود ندارد، مطمئناً دوست دارید چند ویدیوی YouTube داشته باشید تا همراه شما باشد. پس از خرید YouTube Premium، می‌توانید ویدیوها را برای تماشای آفلاین بارگیری کنید.

3. دانلود هوشمند ویدیوهای یوتیوب

YouTube Premium علاوه بر دانلود ویدیوها، قابلیتی به نام دانلودهای هوشمند دارد. YouTube الگوی مشاهده شما را می آموزد و احتمال معقولی از آنچه در آینده می توانید تماشا کنید را تعیین می کند. سپس YouTube به‌طور خودکار این ویدیوها را دانلود می‌کند تا هرگز فراموش نکنید که خودتان ویدیوها را دانلود کنید.

اما، این ممکن است باعث نگرانی در مورد مصرف داده اینترنت شود. بنابراین، می‌توانید همچنین دانلودهای هوشمند را در YouTube غیرفعال کنید. a

4. 1080P PREMIUM با بیت پیشرفته (IPHONE)

YouTube اخیراً قابلیتی به نام 1080p Premium را برای اعضای Premium معرفی کرده است. این ویژگی کیفیت وضوح 1080p موجود را بهبود می بخشد. یوتیوب نرخ بیت را برای این ویدیوها افزایش می دهد، که جزء اصلی است که کیفیت ویدیو به آن بستگی دارد. در حالی که از ویژگی Premium 1080p استفاده می کردیم، متوجه افزایش کیفیت شدیم.

ماچند روز پیش 1080p Premium را در YouTube با جزئیات بررسی کردیم و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

5. پخش ویدیوهای یوتیوب در پس‌زمینه (آیفون و اندروید)

آهنگ YouTube مورد علاقه خود را گم کردید و ناخودآگاه تلفن خود را قفل کردید — فقط برای اینکه آهنگ پخش نشود و لحظه را خراب کند. ما بارها اینجا بوده ایم، نه

خوشبختانه، می توانید به آن پایان دهید و YouTube Premium را خریداری کنید. به عنوان یک عضو ممتاز، می‌توانید ویدیوهای YouTube را حتی پس از خروج از برنامه در پس‌زمینه پخش کنید.

6. از YouTube Music با Premium

لذت ببرید

این یکی دیگر از ویژگی‌های تغییر دهنده بازی YouTube Premium است. با اشتراک در Premium، می‌توانید از YouTube Music نیز استفاده کنید. علاوه بر این، YouTube Music، به نظر ما، یک سرویس پخش موسیقی قدرتمند است به خصوص الگوریتم توصیه. این قطعاً به ما کمک کرد تا در خرید اشتراک اضافی برای سرویس پخش موسیقی خود مقداری پول صرفه جویی کنیم.

7. به تماشای ویدیوها از جایی که متوقف کردید ادامه دهید

با یک حساب YouTube Premium در دستگاه‌های مختلف، می‌توانید به تماشای ویدیوها از همان جایی که متوقف کردید ادامه دهید. این قطعاً به شما کمک می‌کند تا ویدیوهای YouTube خود را بهتر پیگیری کنید و هرگز یک ویدیوی کامل را که به آن معتاد شده‌اید از دست ندهید.

8. از کنترل های گوش دادن در ویدیوهای یوتیوب

استفاده کنید

کنترل‌های پخش ویدیوی YouTube خیلی انتزاعی بودند. با این حال، اگر در نهایت YouTube Premium را خریداری کنید، مجموعه‌ای از کنترل‌های پخش ویدیو را دریافت خواهید کرد. این باعث می شود تا تجربه بهتری از مشاهده داشته باشید. کنترل‌هایی برای ادامه ویدیو، ذخیره ویدیو، توقف/پخش و تغییر سرعت پخش دریافت می‌کنید.

9. از ویژگی تصویر در تصویر استفاده کنید

در اینجا ویژگی دیگری وجود دارد که به شما کمک می‌کند ویدیوهای YouTube را حتی پس از خروج از برنامه پخش کنید. آیا کار مهمی دارید که باید به پایان برسانید یا مراقب آن باشید، اما می‌خواهید در حین انجام کارتان به تماشای ویدیوی YouTube خود ادامه دهید؟ YouTube Premium یک ویژگی تصویر در تصویر دارد که برای چنین شرایطی طراحی شده است.

می‌توانید به برنامه دیگری بروید و ویدیوی YouTube شما در پنجره کوچک‌تری در گوشه صفحه به پخش ادامه می‌دهد.

10. صف بندی ویدیوها در YOUTUBE

اگر قصد دارید ویدیوهای یوتیوب را به صورت افراطی تماشا کنید و در حال حاضر به آنچه می خواهید تماشا کنید فکر می کنید، دلیل دیگری برای در نظر گرفتن YouTube Premium وجود دارد. می‌توانید ویدیوهای YouTube را به صف اضافه کنید و می‌توانید ویدیوی بعدی را که انتخاب کرده‌اید، بدون اینکه آن را جستجو کنید و سپس پخش کنید، تماشا کنید.

11. با GOOGLE MEET (ANDROID) به ویدیوی یوتیوب بپیوندید

Google Meet یک ویژگی برای مشترکین YouTube Premium دارد که به شما امکان می‌دهد ویدیوها را با دوستان خود در Google Meet تماشا کنید. می توانید مهمانی تماشای YouTube خود را داشته باشید و از تماشای ویدیوهای YouTube مورد علاقه خود با دوستان خود لذت ببرید! با این حال، این ویژگی فقط در دستگاه‌های Android در دسترس است.

بعدش چی؟ فقط میزبان نیاز به عضویت Premium دارد و سایر شرکت‌کنندگان در جلسه می‌توانند بدون توجه به آن عضویت داشته باشند. با توجه به اینکه چگونه تقریباً همه خدمات پخش جریانی برای میزبان Watch Party و همچنین شرکت کنندگان به اشتراک نیاز دارند، بسیار عالی است.

12. بعد از مهمانی و چت زنده YouTube

اعضای YouTube Premium می‌توانند دسترسی انحصاری برای تماشای پخش جریانی زنده از هنرمندانی به نام Afterparties داشته باشند. علاوه بر این، می توانید با استفاده از گزینه چت زنده با هنرمند مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید. اگر نمی‌خواهید برخی از محتواها را از دست بدهید و ایده پخش زنده انحصاری شما را هیجان زده می‌کند، این دلیل خوبی برای خرید YouTube Premium است.

13. دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید در یوتیوب

به‌عنوان یک مشترک YouTube Premium، ممکن است به ویژگی‌هایی که YouTube قصد راه‌اندازی آن را دارد، زودتر دسترسی داشته باشید. بنابراین، می‌توانید قبل از هر کس دیگری از این ویژگی‌ها استفاده کنید و ممکن است بازخورد خود را در مورد آن به YouTube ارائه دهید.

به‌علاوه، اعلام کردن ویژگی‌های جدید YouTube بسیار در دست اقدام است، و اگر نمی‌توانید منتظر راه‌اندازی برخی از این ویژگی‌ها باشید، بهترین شرط شما این است که از YouTube Premium استفاده کنید.

این تنها چیزی است که باید درباره YouTube Premium و ویژگی‌های آن بدانید. با این حال، اگر سؤالی برای شما باقی مانده است، می‌توانید به بخش سؤالات متداول زیر نگاهی بیندازید.

پرسش و پاسخ در YOUTUBE PREMIUM

1. قیمت YouTube Premium چیست؟

هزینه آن 11.99 دلار در ماه و 119 دلار در سال اگر می‌خواهید یک طرح سالانه بخرید.

2. چه اتفاقی برای YouTube Red افتاد؟

YouTube Red اکنون متوقف شده است، با این حال، اکثراً به YouTube Premium تغییر نام داده است.

3. آیا یک نسخه آزمایشی رایگان از YouTube Premium دریافت می‌کنید؟

بله. یک ماه آزمایشی رایگان YouTube Premium دریافت خواهید کرد.

4. قیمت YouTube Premium Family چقدر است؟

YouTube Premium Family 22.99 دلار در ماه هزینه دارد و می‌توانید حداکثر پنج نفر دیگر از سنین 13 سال به بالا را به این طرح اضافه کنید.

5. قیمت YouTube Premium Student چقدر است؟

به شرط اینکه بتوانید جزئیات خود را تأیید کنید، YouTube یک طرح Premium با مبلغ 6.99 دلار در ماه برای دانشجویان ارائه می‌دهد.

اشتراک اصلی را دریافت کنید

امیدواریم این مقاله هر آنچه را که باید درباره YouTube Premium و همه ویژگی‌های آن بدانید را توضیح دهد. با این حال، هنوز احساس می‌کنیم که برخی از ویژگی‌ها مانند گزینه پخش صدا هنگام پخش پادکست و ویژگی‌های بیشتر در هنگام ایجاد و مرتب‌سازی لیست‌های پخش را از دست داده است. اما با توجه به سرعتی که پلتفرم با ویژگی‌ها به‌روزرسانی می‌شود، می‌توانیم امیدوار باشیم که آنها به زودی منتشر شوند!

منبع: a7la-home

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...