• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • یک سورپرایز غیرمنتظره برای طرفداران اپل پنسل! آیا نسخه سوم قابلیت تعویض نوک مغناطیسی را خواهد داشت؟

یک سورپرایز غیرمنتظره برای طرفداران اپل پنسل! آیا نسخه سوم قابلیت تعویض نوک مغناطیسی را خواهد داشت؟

اپل قصد دارد نسل سوم Apple Pencil را با ویژگی جدید عرضه کند اطلاعات مربوط به Apple Pencil 3 به بیرون درز کرده است، زیرا گزارش ها حاکی از وجود یک ویژگی جالب به گفته منبع، نوک های مغناطیسی قابل تعویض ویژگی اصلی در این نسل جدید خواهد بود. اپل...

Article

اپل قصد دارد نسل سوم Apple Pencil را با ویژگی جدید عرضه کند

اطلاعات مربوط به Apple Pencil 3 به بیرون درز کرده است، زیرا گزارش ها حاکی از وجود یک ویژگی جالب به گفته منبع، نوک های مغناطیسی قابل تعویض ویژگی اصلی در این نسل جدید خواهد بود.

اپل پنسیل کنونی دارای نوک قابل تعویض است، اما نکات مغناطیسی جدید می توانند ظاهر محتوا را تغییر دهند. و گزینه هایی را برای طراحی، رنگ آمیزی و طراحی هنری ارائه دهید.

انتظار می رود که بسته به مواد مورد استفاده در ضخامت نوک ها تفاوت وجود داشته باشد که الگوهای استفاده متفاوتی را ایجاد می کند. لوازم جانبی در یک زمان خاص.

همچنین مهم است که پتنتی که اپل در سال 2021 به دست آورده است، امکان تعویض نوک‌های قابل تعویض را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد که Apple Pencil 3 ممکن است این ویژگی را داشته باشد.

با این مرحله، به نظر می‌رسد اپل در تلاش است تا عملکرد و عملکرد را بهبود بخشد. از Apple Pencil، و پاسخگوی نیاز کاربرانی است که از آن برای طراحی و طراحی هنری استفاده می کنند.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...