• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • یک جریمه هنگفت برای Google زیرا شما را زیر نظر دارد و موقعیت مکانی شما را می داند.. جزئیات

یک جریمه هنگفت برای Google زیرا شما را زیر نظر دارد و موقعیت مکانی شما را می داند.. جزئیات

تکنولوژی به تکامل و ساده‌سازی زندگی ما در هر جنبه ادامه می‌دهد. در نتیجه، ما محصولات و خدماتی را که خریداری می‌کنیم در تمام جنبه‌های زندگی روزمره خود گنجانده‌ایم. با این حال، این وضعیت برخی از نگرانی های امنیتی را نیز به همراه دارد. بسیاری از شرکت‌ها، از جمله نام‌های...

Article

cool_318-506554

تکنولوژی به تکامل و ساده‌سازی زندگی ما در هر جنبه ادامه می‌دهد. در نتیجه، ما محصولات و خدماتی را که خریداری می‌کنیم در تمام جنبه‌های زندگی روزمره خود گنجانده‌ایم. با این حال، این وضعیت برخی از نگرانی های امنیتی را نیز به همراه دارد. بسیاری از شرکت‌ها، از جمله نام‌های غول‌پیکر مانند سامسونگ و اپل، اغلب به دلیل نقض امنیت داده‌های شخصی درگیر دعاوی قضایی هستند. و شرکت پیشرو گوگل، البته، یکی از آنهاست.

طبق وب‌سایت فنی Geez Mochina، غول فناوری گوگل قرار است 39.9 میلیون دلار برای حل و فصل دعوای ردیابی موقعیت مکانی بپردازد.

Google با پرداخت 39.9 میلیون دلار برای رسیدگی به دعوی خود موافقت کرده است. ادعا می کند که این شرکت مصرف کنندگان را در مورد شیوه های ردیابی مکان خود گمراه کرده است. دادخواستی که در سال 2020 توسط باب فرگوسن، دادستان کل واشنگتن ارائه شد، ادعا کرد که گوگل به ردیابی موقعیت مکانی کاربران حتی پس از غیرفعال کردن ردیابی موقعیت مکانی در تنظیمات آنها ادامه داده است. دادخواستی که در سال 2020 توسط باب فرگوسن، دادستان کل واشنگتن ارائه شد، ادعا کرد که گوگل حتی پس از غیرفعال کردن ردیابی موقعیت مکانی در تنظیمات آنها، به ردیابی موقعیت مکانی کاربران ادامه می دهد. سایت از گوگل. این همچنین یادآوری است که حتی بزرگترین شرکت های فناوری نیز فراتر از قانون نیستند. در این دادخواست ادعا شده بود که گوگل با گمراه کردن مشتریان در مورد شیوه های ردیابی موقعیت مکانی خود، قانون حمایت از مصرف کننده واشنگتن را نقض کرده است. در این دادخواست ادعا شده بود که گوگل غیرفعال کردن ردیابی موقعیت مکانی را برای کاربران دشوار کرده است و گوگل حتی پس از اینکه ردیابی موقعیت مکانی کاربران را غیرفعال کرده است به ردیابی مکان های آنها ادامه می دهد.

این توافق همچنین از گوگل می خواهد که 39.9 میلیون دلار به این سایت بپردازد. ایالت واشنگتن این پول برای تأمین مالی آموزش حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان و برنامه های اجرایی استفاده خواهد شد. این حل و فصل یک پیروزی برای طرفداران حریم خصوصی مصرف کننده است.

منبع: elbalad

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...