پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

یک اعلامیه هیجان انگیز مبنی بر اینکه Fitbit Charge 6 قرار است در یک رویداد شلوغ که در 28 سپتامبر برگزار شد منتشر شود!

Fitbit مشتاقانه منتظر است تا ساعت Charge 6 را در رویدادی آتی عرضه کند

Fitbit، زیرمجموعه Google، امروز یک تیزر کلیپ را در پلتفرم X به اشتراک گذاشت. که برنامه های خود را برای راه اندازی Charge 6 در رویدادی که در 28 سپتامبر برگزار می شود نشان داد.

به روز رسانی جدید برای برنامه Fitbit و انتشار Charge 6 به زودی

Fitbit اخیراً یک به‌روزرسانی جدید برای برنامه این شرکت ارائه کرده است و همچنین از طریق یک کلیپ تیزر برنامه‌های خود را برای عرضه نسخه جدید Charge 6 به زودی تأیید کرده است.

Charge 6 پس از انتشار قبلی این شرکت، Charge 5 عرضه می‌شود. ، که به طور رسمی توسط Fitbit در سال 2021 ارائه شد، و نسخه جدید قرار است قبل از راه اندازی رویداد Google که قرار است در ماه اکتبر برای رونمایی از نسخه های جدید پیکسل برگزار شود، به طور رسمی راه اندازی شود.

مورد انتظار است. ویژگی‌های Fitbit Charge 6

از سوی دیگر، تیزر یکی از ویژگی‌های مورد انتظار در ساعت هوشمند، یعنی مقاومت در برابر آب را تأیید می‌کند، زیرا ساعت هوشمند از مقاومت در برابر آب هنگام شنا پشتیبانی می‌کند و دستبند هوشمند نیز از آن پشتیبانی می‌کند. همچنین با طراحی نازک‌تری ظاهر می‌شود. از نسخه قبلی این شرکت.

انتظار می‌رود نسخه جدید نیز با برنامه‌های Google ادغام شود، بنابراین ساعت هوشمند از اجرای برنامه‌های YouTube Music و Maps پشتیبانی می‌کند.

>منبع: Fitbit

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا