• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • یکی از مدیران سابق ByteDance که مالک TikTok است، این شرکت را به اقدامات غیرقانونی متهم می کند

یکی از مدیران سابق ByteDance که مالک TikTok است، این شرکت را به اقدامات غیرقانونی متهم می کند

بر اساس شکایتی که در اول ماه مه در دادگاه سانفرانسیسکو ارائه شد، مدت کوتاهی پس از انتصاب به سمت خود در کالیفرنیا در تابستان 2017، یینتائو یو متوجه شد که ByteDance در حال “دزدیدن” ویدیوهای ارسال شده در شبکه های رقیب اینستاگرام و اسنپ چت برای قرار دادن آنها...

Article

یکی از مدیران سابق ByteDance که مالک TikTok است، این شرکت را به اقدامات غیرقانونی متهم می کند_646a4217b28a4.jpeg

بر اساس شکایتی که در اول ماه مه در دادگاه سانفرانسیسکو ارائه شد، مدت کوتاهی پس از انتصاب به سمت خود در کالیفرنیا در تابستان 2017، یینتائو یو متوجه شد که ByteDance در حال “دزدیدن” ویدیوهای ارسال شده در شبکه های رقیب اینستاگرام و اسنپ چت برای قرار دادن آنها در شبکه های اجتماعی است. بستر، زمینه.

یکی از مدیران سابق “ByteDance” در ایالات متحده از شرکتی که مالک برنامه “Tik Tok” است شکایت کرده و آن را متهم به اخراج خود کرده است زیرا او در مورد اقدامات غیرقانونی آن هشدار داده است.

بسیاری از مقامات ایالات متحده خواستار ممنوعیت TikTok در ایالات متحده هستند و تأکید می کنند که این پلت فرم محبوب به پکن اجازه می دهد تا داده های کاربران را بدون اطلاع آنها جمع آوری کند و بر نظرات آنها تأثیر بگذارد، که برنامه دائماً آن را رد می کند.

طبق شکایتی که در اول ماه مه در دادگاه سانفرانسیسکو ارائه شد، مدت کوتاهی پس از انتصاب خود به سمت پست خود در کالیفرنیا در تابستان 2017، یینتائو یو متوجه شد که ByteDance در حال “دزدیدن” ویدیوهای ارسال شده در شبکه های رقیب اینستاگرام و اسنپ چت به روی پلتفرم های خود قرار دهند.

یو، که رئیس بخش مهندسی ByteDance در ایالات متحده بود، به روسای خود در شرکت هشدار داد، اما فایده ای نداشت، “و سرقت مالکیت معنوی بدون مانع ادامه یافت.” یو در نوامبر 2018 از سمت خود برکنار شد.

روز جمعه، شاکی یک دادخواست اصلاحی را تنظیم کرد و ByteDance را به “عملکرد به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای حزب کمونیست چین” متهم کرد.

یو گفت که مشاهده کرده است که ByteDance محتوایی را برجسته کرده است که “نفرت خود را از ژاپن ابراز می کند”، در حالی که محتوایی را که “از اعتراضات دموکراسی خواهانه در هنگ کنگ حمایت می کند” حذف کرده است.

طبق گفته کارمند سابق، حزب کمونیست چین “به طور مداوم به تمام داده های شرکت، از جمله داده های ذخیره شده در ایالات متحده دسترسی برتر داشت.”

با تماس با خبرگزاری فرانسه، سخنگوی شرکت گفت که ByteDance قصد دارد “به شدت با این ادعاها و اتهامات بی اساس” مقابله کند.

“یو کمتر از یک سال برای ByteDance کار کرد. او به برنامه ای به نام Flipagram علاقه مند بود که سال ها پیش به دلایل تجاری از بازار خارج شد.”

شاکی به دنبال صدور حکمی است تا شرکت را مجبور به توقف اقدامات ذکر شده در شکایت کند، و برای دریافت خسارت، که قصد دارد “بخش قابل توجهی” از آن را به حقوق مدنی آسیایی-آمریکایی بپردازد. سازمان ها.

وکیل او، چارلز یونگ، روز شنبه به خبرگزاری فرانسه گفت: “موکل من ارشدترین مقام ByteDance است که درباره اقدامات غیرقانونی منتسب به این شرکت صحبت می کند.”

این کشور نگران حفاظت از اطلاعات کاربران در ایالات متحده، رفتار اخلاقی برنامه و رفاه کارکنان ByteDance است.

مساله موضوع دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران آمریکایی تنش فزاینده ای را برای سال ها بین مقامات ایالات متحده و این شرکت ایجاد کرده است که اقداماتی را برای اطمینان از ذخیره این داده ها در سرورهای ایالات متحده انجام داده است.

در پایان ماه مارس، طی یک جلسه استماع کنگره، رئیس TikTok، Xu Qiu، دوباره دسترسی چین به این داده‌ها را رد کرد. با این حال، تعدادی از اعضای کنگره صحت این ادعا را زیر سوال بردند.

کاخ سفید اخیراً یک شرکت آمریکایی را تشویق کرد تا TikTok را خریداری کند تا بتواند به فعالیت خود در ایالات متحده ادامه دهد.

منبع: arab48

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...