پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

گیمرها خوشحال هستند: The Last of Us Part 2 در حال بازسازی است!

اطلاعات مهمی که بازیکنان را به وجد می آورد برای The Last of Us Part 2 که در سال 2020 منتشر شد و یکی از بهترین بازی های روایت محور است، به دست آمده است. در اینجا جزئیات است…

نسخه بازسازی شده The Last of Us Part 2 ممکن است در راه باشد!

مشخص شد که نسخه Remastered The Last of Us Part 2 توسط یکی از کارمندان Naughty Dog، سازنده بازی در حال توسعه است. برای کسانی که نمی‌دانند، Remastered به بهبود گرافیک، مکانیک و صداهای بازی‌های قدیمی‌تر اشاره دارد.

The Remastered version of The Last of Us Part 2 may be on the way!

خبر نسخه Remastered بازی از طریق کارمندی منتشر شد که نامش مشخص نیست اما قبلاً اطلاعاتی در بخش تجربه کاری خود داشت که نشان دهنده مشارکت با تیم The Last of Us Part 1 بود. همچنین ذکر شد که The Last of Us Part 2 Remastered در مرحله توسعه است.

It beats Witcher 3: Cyberpunk 2077 breaks records after years!

Witcher 3 را شکست: Cyberpunk 2077 پس از سالها رکوردها را شکست!

فروش Cyberpunk 2077 به 25 میلیون رسید، زودتر از The Witcher 3. با وجود راه اندازی مشکل، موفقیت CP 2077 شگفت انگیز است.

همانطور که ممکن است بدانید، The Last of Us Part 2 در حال حاضر فقط برای پخش در کنسول پلی استیشن 4 در دسترس است. با این حال، اگر یک نسخه Remastered منتشر شود، می تواند به پلتفرم پلی استیشن 5 نیز بیاید. انتظارات در این زمینه بسیار زیاد است.

سونی، ناشر The Last of Us Part 2، هیچ اظهارنظر رسمی در مورد نسخه Remastered ارائه نکرده است. با توجه به اینکه Naughty Dog اخیراً 25 کارمند خود را به عنوان بخشی از بازسازی داخلی اخراج کرده است، انتشار بازی ممکن است کمی طول بکشد. انتظار می رود که این شرکت در آینده نزدیک اعلامیه رسمی را اعلام کند.

خب، نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ می توانید نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا