• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • گوگل و اپراتورهای بزرگ اروپایی از اتحادیه اروپا می خواهند که iMessage را به یک سرویس پلتفرم اصلی تبدیل کند

گوگل و اپراتورهای بزرگ اروپایی از اتحادیه اروپا می خواهند که iMessage را به یک سرویس پلتفرم اصلی تبدیل کند

Google از حمایت اپراتورهای برتر اروپایی برای ارسال نامه ای به کمیسیون اروپا و درخواست از آن برای تعیین iMessage اپل به عنوان “سرویس پلتفرم اصلی” حمایت کرده است. این امر اپل را مجبور می کند تا iMessage را تا مارس 2024 با RCS مانند WhatsApp و Google Messages سازگار...

Article

Rectangle_118__2_

Google از حمایت اپراتورهای برتر اروپایی برای ارسال نامه ای به کمیسیون اروپا و درخواست از آن برای تعیین iMessage اپل به عنوان “سرویس پلتفرم اصلی” حمایت کرده است. این امر اپل را مجبور می کند تا iMessage را تا مارس 2024 با RCS مانند WhatsApp و Google Messages سازگار کند.

طبق گزارش Financial Times، Google، Vodafone، Deutsche Telekom، Telefónica، و Orange پشت این درخواست هستند.

در اینجا پیشینه ای در مورد این موضوع وجود دارد. در ماه اوت، اتحادیه اروپا قانون بازارهای دیجیتال (DMA) خود را برای اطمینان از درجه بالاتر رقابت در بازار دیجیتال اتحادیه اروپا با تنظیم قدرت شرکت های بزرگتر این مقررات به نهادهای بزرگ به عنوان دروازه بان اشاره می کند – سیستم عامل های دیجیتال بزرگ با بیش از 45 میلیون کاربر فعال در اتحادیه اروپا و درآمد سالانه 7.5 میلیارد یورو. اگر iMessage اپل به عنوان چنین پلتفرمی پیدا شود، اپل باید تا مارس 2024 آن را با دیگر پلتفرم‌های پیام‌رسان سازگار کند. اما اپل استدلال کرده است که iMessage 45 میلیون کاربر فعال در اتحادیه اروپا ندارد و بنابراین ملاقات نمی‌کند. معیارها.

Google, top European carriers ask the EU to make iMessage a core platform service

Google و اپراتورهای برتر اروپایی استدلال می‌کنند که iMessage با معیارهای قانون بازارهای دیجیتال مطابقت دارد، و از کمیسیون اروپا می‌خواهند که اپل آن را برای همکاری با سایر برنامه‌های پیام‌رسان باز کند. مرجع نظارتی اتحادیه اروپا در حال بررسی iMessage با این فرض است که به طور غیر مستقیم به درآمد اپل کمک می کند.

این تصمیم تا فوریه 2024 اتخاذ خواهد شد و اگر iMessage یک سرویس اصلی در نظر گرفته شود، اپل باید یک بار برای همیشه به کل مشکل حباب سبز-حباب-آبی-حباب اتحادیه اروپا پایان دهد.

منبع (paywalled)

منبع: gsmarena

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...