• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • گوگل هزاران کانال یوتیوب، وبلاگ های وبلاگ نویسان را در چین، روسیه، برزیل خاتمه می دهد، می گوید: «این کانال ها محتوای هرزنامه را آپلود می کنند».

گوگل هزاران کانال یوتیوب، وبلاگ های وبلاگ نویسان را در چین، روسیه، برزیل خاتمه می دهد، می گوید: «این کانال ها محتوای هرزنامه را آپلود می کنند».

Google هزاران کانال YouTube را در چین، روسیه و برزیل به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ پاکسازی کرده است. این غول فناوری 5197 کانال یوتیوب و 17 وبلاگ بلاگر را به عنوان بخشی از تحقیقات مداوم خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین...

Article

گوگل هزاران کانال یوتیوب، وبلاگ های وبلاگ نویسان را در چین، روسیه، برزیل خاتمه می دهد، می گوید: «این کانال ها محتوای هرزنامه را آپلود می کنند»._638c833d9ffad.jpeg

Google هزاران کانال YouTube را در چین، روسیه و برزیل به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ پاکسازی کرده است. این غول فناوری 5197 کانال یوتیوب و 17 وبلاگ بلاگر را به عنوان بخشی از تحقیقات مداوم خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین متوقف کرد. گوگل همچنین 718 کانال یوتیوب را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه خاتمه داد.

مشاهده کامل مطلب در : shortpedia

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...