پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

گوگل نمی تواند جلوی افشاگری ها را بگیرد: تصاویر زنده از سری پیکسل 8 ظاهر شده است!

نشت اطلاعات سری Pixel 8 که قرار است اواخر امروز توسط Google معرفی شود، هیچ نشانه‌ای از توقف ندارد. مشخصات فنی، طراحی، قیمت و حتی محتویات جعبه گوشی های هوشمند قبل از رونمایی رسمی به بیرون درز کرده است. نشت دیگری در مدت کوتاهی ظاهر شد و جزئیات بیشتری را به اطلاعات شناخته شده از قبل اضافه کرد.

زنده تصاویری از سری Google Pixel 8 ظاهر شده است

تصاویری زنده از مدل‌های Google Pixel 8 که انتظار می‌رود در ساعات آینده رونمایی شوند، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این افشای نه تنها طرح‌ها و ویژگی‌های را نشان می‌دهد. گوشی های هوشمند اما در حال حاضر هیچ جزئیات ناشناخته ای در مورد این سری باقی نگذاشته است.

همانطور که در بالا ذکر شد، گوشی‌های هوشمند گوگل به‌خصوص در زمان‌های اخیر اغلب در معرض نشت قرار گرفته‌اند. طبق شایعات، سازنده آمریکایی بر این باور است که این محصول از کارخانه تولید خود در ویتنام می آید و ظاهراً آماده می شود تا به زودی عملیات خود را به هند منتقل کند.

علاوه بر این، چندی پیش Google Pixel 8 Pro در پایگاه داده Geekbench ظاهر شد. این دستگاه در تست های تک هسته ای موفق به کسب امتیاز 1760 و در تست های چند هسته ای 4442 شده است. این امتیازات به طور قابل توجهی کمتر از نمونه های پرو سری آیفون 15 است که ماه گذشته معرفی شدند. به یاد بیاورید که آیفون 15 پرو در تست های تک هسته ای و چند هسته ای به ترتیب امتیاز 2908 و 7238 را کسب کرد.

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا