• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • گوگل از در دسترس بودن برنامه هوش مصنوعی “Bold” در 180 کشور خبر داد

گوگل از در دسترس بودن برنامه هوش مصنوعی “Bold” در 180 کشور خبر داد

فوریه گذشته، آلفابت، یکی از زیرمجموعه های گروه گوگل، پس از تقاضای گسترده برای برنامه “Chat GPT” که توسط شرکت “Open AI” پیشگام بود، عجله کرد تا “Bold” را ایجاد کند. Google امروز چهارشنبه اعلام کرد که چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی مولد، “Bard” در 180 کشور برای استفاده...

Article

گوگل از در دسترس بودن برنامه هوش مصنوعی “Bold” در 180 کشور خبر داد_64664da92f9e8.jpeg

فوریه گذشته، آلفابت، یکی از زیرمجموعه های گروه گوگل، پس از تقاضای گسترده برای برنامه “Chat GPT” که توسط شرکت “Open AI” پیشگام بود، عجله کرد تا “Bold” را ایجاد کند.

Google امروز چهارشنبه اعلام کرد که چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی مولد، “Bard” در 180 کشور برای استفاده در دسترس است.

Google اخیراً این برنامه را توسعه داده است و اعلام کرده است که به زودی این فناوری را با تعدادی پلتفرم دیگر از جمله جستجوی اینترنتی ادغام خواهد کرد.

ChatGPT به دلیل توانایی آن در ایجاد متون مفصل مانند ایمیل‌ها، مقاله‌ها، شعرها یا برنامه‌های اطلاعاتی در عرض چند ثانیه، علاقه جهانی را به هوش مصنوعی مولد برانگیخته است.

Alphabet، یکی از زیرمجموعه‌های گروه Google، پس از تقاضای گسترده برای برنامه «Chat GPT» که توسط استارت‌آپ آمریکایی «Open AI» با همکاری «Microsoft» اختراع شد، فوریه گذشته برای ایجاد «پررنگ» عجله کرد. نوامبر گذشته راه اندازی شد.

استفاده از “سرد” در ابتدا محدود به شرکت‌کنندگان “معتمد” در مرحله آزمایشی بود، قبل از اینکه استفاده از آن در مارس گذشته در دسترس عموم قرار گیرد، اما با توجه به محدودیت‌های مربوط به تعداد استفاده‌ها و از طریق لیست انتظار برای تنظیم درخواست.

سرما فقط در ایالات متحده و بریتانیا قابل استفاده است.

کاملا هریس، معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن، چند روز پیش با توسعه دهندگان برنامه های هوش مصنوعی در آمریکا و روسای شرکت های غول پیکر در زمینه فناوری مانند “گوگل”، “مایکروسافت” دیدار کرده بود. “Open AI” و “Open AI” در جلسه شرکت کردند. Anthropic”.

در جلسه خود، هریس اشاره کرد که هوش مصنوعی می تواند “زندگی مردم را بهبود بخشد و به چالش های عمده ای که جامعه با آن مواجه است” رسیدگی کند، اما همچنین می تواند “در عین حال خطرات برای امنیت و ایمنی را به طور چشمگیری افزایش دهد، و به نقض مدنی کمک کند.” حقوق و حریم خصوصی، و تضعیف اعتماد عمومی.” و اعتقاد او به دموکراسی.”

منبع: arab48

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...