پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

گفته می شود متا میلیون ها دلار به افراد مشهور می پردازد تا از شخصیت خود به عنوان چت ربات هوش مصنوعی استفاده کنند.

در اخبار اخیر، Meta Platforms Inc. 28 چت ربات هوش مصنوعی را معرفی کرد که چهره افراد مشهور، از کندال جنر گرفته تا تام را می پوشاند. بردی. اینها چت ربات های معمولی شما نیستند. آنها بیشتر از پاسخ های مکانیکی را ارائه می دهند. چت بات کندال جنر، به نام بیلی، به عنوان یک خواهر بزرگ مجازی عمل می کند و به کاربران توصیه می کند، در حالی که همتای تام برادی، برو، در بحث های ورزشی شرکت می کند.

ایمنی برند یک نگرانی بزرگ برای هوش مصنوعی مولد است

در حالی که صنعت در مورد نوآوری غوغا می کند، از چند جهت ابروها را بالا می برد. برای اولین بار، متا از نظر مالی همه چیز را کنار می‌زند. به گفته The Information، به یک خالق درجه یک مبلغ 5 میلیون دلار برای تنها 6 ساعت زمان در استودیو برای استفاده از شبیه خود پیشنهاد شده است. برچسب قیمت سنگین بر تعهد غول فناوری برای مرتبط کردن و شخصی سازی AI تاکید می کند. اما آیا خیلی زود است؟

Meta

مدیر عامل متا%20%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%20%D8%B2%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DA%AF%20%D8%AE%D9%88%D8%B4%20%D8%A8%DB%8C%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D9%88%20%D9%85%D8%B9%D8%AA%D9%82%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%DA%A9%D9%87%20″>این فقط چهره‌های مشهور هوش مصنوعی نیستند که سؤالاتی را ایجاد کرده‌اند. متا همچنین برچسب های هوش مصنوعی را راه اندازی کرد که به سرعت مورد انتقاد قرار گرفت. کاربران موفق شدند تصاویر ناراحت کننده ای از جمله یک کودک سرباز و تصویری زننده از جاستین ترودو ایجاد کنند. این موارد باعث نگرانی در مورد استفاده اخلاقی از فناوری و تعدیل محتوا از هوش مصنوعی است.

با توجه به شکست‌ها، می‌توان گفت که متا در زمین‌های پیچیده قدم می‌زند. آرزوی این شرکت برای متحول کردن تجربه ربات های چت می تواند آغازگر دوره جدیدی از هوش مصنوعی تعاملی باشد یا جعبه معضلات اخلاقی و کابوس های ایمنی برند پاندورا را باز کند. این یک قمار است که دنیای فناوری را از نزدیک تماشا می کند.

مرتبط:

(از طریق)

منبع : gizmochina

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا