• خانه
  • ⬅️
  • ویدیو
  • ⬅️
  • کونیگزگ رکورد ۰ تا ۴۰۰ کیلومتربرساعت را شکست: تنها ۲۷.۸۳ ثانیه

کونیگزگ رکورد ۰ تا ۴۰۰ کیلومتربرساعت را شکست: تنها ۲۷.۸۳ ثانیه

کونیگزگ روز دوشنبه اعلام کرد که جسکو را از صفر به 400 کیلومتر بر ساعت رسانده و رسیدن به این سرعت تنها در 27.83 ثانیه محقق شده است. این زمان رکورد قدیمی ثبت شده در سال 2023 که متعلق به کونیگزگ رگرا بود را با 0.98 ثانیه شکست داد. این...

Video

کونیگزگ رکورد ۰ تا ۴۰۰ کیلومتربرساعت را شکست: تنها ۲۷.۸۳ ثانیه

کونیگزگ روز دوشنبه اعلام کرد که جسکو را از صفر به 400 کیلومتر بر ساعت رسانده و رسیدن به این سرعت تنها در 27.83 ثانیه محقق شده است. این زمان رکورد قدیمی ثبت شده در سال 2023 که متعلق به کونیگزگ رگرا بود را با 0.98 ثانیه شکست داد. 

این سازنده سوپراسپرت سوئدی گفت که کونیگزگ یسکو ابسولوت رکورد ۰ تا ۴۰۰ کیلومتربرساعت را شکسته است و تنها در 28.27 ثانیه به این شاهکار دست یافته است (1.33 ثانیه سریعتر از رکورد رگرا). این رکورد با راننده آزمایشی کارخانه مارکوس لوند در فرودگاهی در اوربرو، سوئد در روز پنجشنبه، 27 ژوئن به دست آمد. 

جسکو یکی از قدرتمندترین ابرخودروهای روی کره زمین است. موتور 5.0 لیتری توئین توربو V-8 آن 1600 اسب بخار قدرت را با بنزین E85 تولید می کند. این جعبه دنده از طریق چیزی که کونیگزگ آن را انتقال سرعت نور (LST) می نامد، به چرخ های عقب متصل می شود، جعبه دنده ای نه سرعته که از هفت کلاچ برای تعویض های فوق سریع استفاده می کند. 

5 1 رای
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Video
ویدیوهای بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
Created with Fabric.js 5.2.4
More Video

ویــدیوهای مـشـــابه بیشتر...

Created with Fabric.js 5.2.4