...
پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

کنترل اینترنتی و پیامکی لوازم برقی با ریموت کنترل هوشمند

ایسنا/ مهندسان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان، ریموتی را برای کنترل دستگاه‌های برقی ارائه کردند.
محمدمهدی رضاپور، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با اشاره به اهمیت اینترنت اشیاء و سامانه‌های هوشمند در دنیای امروز، گفت: با توجه به نیاز روزافزون صنعت ساختمان به بهره‌گیری از سامانه‌های هوشمند کنترل انرژی در ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی، مهندسان ما با تلاش خود موفق شدند تا به فناوری ساخت و تولید دستگاه ریموت کنترل هوشمند دست پیدا کنند.
وی به بیان نحوه کار و قابلیت‌های این دستگاه پرداخت و گفت: این دستگاه یک کنترل اینترنتی- پیامکی لوازم برقی (کولر، تلویزیون، بخاری و …) است که از طریق ir (دقیقا همانند ریموت کنترل‌ها) بدون نیاز به تغییر سیم‌کشی وسایل برقی، خدمات لازم را به کاربران ارائه می‌دهد.
رضاپور خاطر نشان کرد: این دستگاه قابلیت ذخیره ۶ عدد ریموت کنترل ir بدون محدودیت در نوع و برند محصول، ارتباط با دستگاه از طریق اینترنت و پیامک، امکان زمان‌بندی ارسال دستور (جهت مناطقی که پوشش آنتن وجود ندارد)، سنسور تشخیص دمای داخلی و مشاهده آنلاین دمای محیط و اپلیکیشن اندروید جهت سهولت ارتباط با دستگاه را دارد.
به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان در رابطه با تفاوت‌های‌ این دستگاه با نمونه خارجی‌اش، گفت: قیمت دستگاهی که توسط شرکت ما تولید می‌شود، چیزی حدود یک سوم نمونه خارجی آن است. از سوی دیگر سرورهای دستگاه‌های ما در داخل کشور است و این باعث می‌شود تا بتوانند دسترسی بهتری به کاربران ارائه دهند.

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.