پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

کلاهبرداران هزاران محصول جعلی اپل را با محصولات واقعی جایگزین کردند!

اپل، یکی از نام‌های مطرح دنیای فناوری، همچنان با محصولات خود جلب توجه می‌کند. با این حال، یک حادثه در ایالات متحده بسیار شگفت انگیز است. دو برادر ساکن ایالات متحده هزاران کالای تقلبی را با محصولات اصلی جایگزین کردند. اینجا جزئیات است!

آمریکایی برادران 10000 محصول تقلبی را با محصولات اصلی جایگزین کردند!

Apple، یکی از برجسته‌ترین نام‌ها در بازار فناوری، اغلب با کلاهبرداری‌ها تیتر خبرها می‌شود. با این حال، این بار، یک وضعیت بسیار غافلگیر کننده پدید آمده است. دو برادر از سن دیگو، ایالات متحده، 10000 محصول تقلبی را با اصل آن مبادله کردند.

Scammers replaced thousands of fake Apple products with the real ones!

دو برادر، ژیمین-ژیتینگ لیائو، روز دوشنبه به دلیل واردات آیفون و آی پد از چین و مبادله محصولات تقلبی در فروشگاه های اپل در ایالات متحده 41 ماهحبس محکوم شدند. ایالات و کانادا اسناد حکم شامل جزئیات زیادی در مورد این حادثه است.

Apple is no longer the leader! Google promises years of updates!

اپل دیگر رهبر نیست! Google وعده چندین سال به‌روزرسانی را می‌دهد!

گوگل اخیراً متعهد شده است که به‌روزرسانی‌های 7 ساله را برای سری جدید پیکسل 8 خود ارائه کند. بنابراین، تولیدکنندگان دیگر برای رقابت چه خواهند کرد؟

طبق اطلاعاتی که به دست آمد، ژیمین لیائو شخصاً از 105 فروشگاه اپل در 22 ایالت بازدید کرد. این به او اجازه داد تا تقریباً720 آیفون و آی پد تقلبی را با آیفون‌های اصلی مبادله کند. دادستان ها همچنین اظهار داشتند که Zhiting Liao برای مبادله 718 محصول به حداقل 200 فروشگاه اپل در 18 ایالت در ایالات متحده و کانادا رفته است.

محاکمه برادر سوم، ژیوی لیائو، اواخر این ماه برگزار خواهد شد. دادستان همچنین تشخیص داد که همسران برادران در این کلاهبرداری دست داشته اند. طبق سوابق، متهمان به مدت هشت سال اقدام به مبادله بیش از 10000 کالای تقلبی در فروشگاه ها کرده اند.

Scammers replaced thousands of fake Apple products with the real ones!

آنها بعداً محصولات اصلی را که دریافت می کردند به مردم کشورهای خارجی فروختند. در نتیجه، اپل متحمل ضرر تقریبی 6.1 میلیون دلاری شد. به عنوان بخشی از یک معامله، برادران بیش از 250000 دلاراز سهام خود در پنج اقامتگاه در سن دیگو به دست آوردند. و جنایات آنها.

نظر شما در مورد این کلاهبرداری اپل چیست؟ فراموش نکنید که نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا