پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

کره جنوبی اپل و گوگل را به دلیل انحصار بازار اپلیکیشن های موبایل به جریمه تهدید می کند

کمیسیون ارتباطات کره (KCC) اعلام کرد که اپل و گوگل از موقعیت برتر خود در بازار برنامه های تلفن همراه سوء استفاده می کنند و به آنها در مورد جریمه های احتمالی تا 50.35 میلیون دلار هشدار داد.

 Image source: Jimmy Jin / unsplash.com

منبع تصویر: Jimmy Jin / unsplash.com

طبق گفته این وزارتخانه، این دو غول فناوری، توسعه دهندگان را مجبور می کنند از روش های پرداخت خاصی استفاده کنند و باعث تأخیر غیر منطقی در تأیید برنامه می شوند. در این زمینه، کمیسیون به اپل و گوگل اطلاع داد که باید اقداماتی برای اصلاح این وضعیت انجام شود و قصد دارد مجازات هایی را علیه آنها اعمال کند.

گوگل گفت که تا کنون آنها فقط “اخطار اولیه” را از مقامات دریافت کرده اند، و زمانی که مرجع تصمیم نهایی را به شرکت ارائه دهد، این کار را انجام خواهد داد “آن را به دقت بررسی خواهد کرد تا روند بعدی را ارزیابی کند. اقدام». اپل قاطعانه یافته‌های KCC را رد کرد و تأکید کرد که تغییراتی که قبلاً در اپ استور ایجاد شده بود با الزامات قانون شرکت‌های مخابراتی کشور مطابقت دارد.

کمیسیون دریافت که اپل و گوگل توسعه دهندگان را مجبور می کنند از روش های پرداخت خاصی استفاده کنند و همچنین اپل هزینه تراکنش های توسعه دهندگان کره ای را به شیوه ای “تبعیض آمیز” دریافت می کند – که همه اینها با روح قانون، که با هدف ترویج رقابت منصفانه است، در تناقض است. . پس از دریافت بازخورد از شرکت‌ها، رگولاتور ممکن است تصمیم بگیرد که جریمه‌هایی را تا سقف 68 میلیارد وون (50.35 میلیون دلار آمریکا): 47.5 میلیارد وون (35.17 میلیون دلار آمریکا) بر آنها اعمال کند. ) برای گوگل و 20.5 میلیارد وون (15.18 دلار آمریکا) برای اپل.

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا