• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • کتاب بیوگرافی جدید ایلان ماسک به طور رسمی منتشر شد

کتاب بیوگرافی جدید ایلان ماسک به طور رسمی منتشر شد

کتاب بیوگرافی جدید ایلان ماسک نوشته شده توسط والتر ایزاکسون به طور رسمی منتشر شد. اقای ایزاکسون از نویسنده های معروف کتاب بیوگرافی هست و بیوگرافی افراد مشهوری مثل آلبرت اینشتین، بنجامین فرانکلین، لئوناردو داوینچی و استیو جابز را نوشته است. ایشون پیش از این کتاب، زندگی نامه جنیفر داودنا؛...

Article

کتاب بیوگرافی جدید ایلان ماسک به طور رسمی منتشر شد

کتاب بیوگرافی جدید ایلان ماسک نوشته شده توسط والتر ایزاکسون به طور رسمی منتشر شد.

اقای ایزاکسون از نویسنده های معروف کتاب بیوگرافی هست و بیوگرافی افراد مشهوری مثل آلبرت اینشتین، بنجامین فرانکلین، لئوناردو داوینچی و استیو جابز را نوشته است. ایشون پیش از این کتاب، زندگی نامه جنیفر داودنا؛ یکی از کاشفان تکنیک اصلاح ژن کریسپر و برنده جایزه نوبل به خاطر این کشف، رو منتشر کرده بود.

نوشتن این زندگی نامه بیش از دو سال زمان برده و ایلان ماسک دسترسی فوق العاده ای به ایشان برای نوشتن این زندگی نامه داده و اقای ایزاکسون در طی این دو سال در جاهای مختلفی حتی جلسات خصوصی شرکت ها هم همراه ایلان ماسک بوده و رفتار ایشان را زیر نظر داشته است.

علاوه بر این ایلان ماسک به کارمندان، دوستان، اشنایان هم پیشنهاد کرده که با ایشان در این باره مصاحبه کنند و ماسک حتی کتاب را قبل از انتشار مطالعه هم نکرده و اقای ایزاکسون ازادی کامل در نوشتن داشته است.

این کتاب 688 صفحه ای از کودکی ماسک تا زمان حال و بعد از خرید توییتر توسط ایلان ماسک را در بر می گیرد.

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...