• خانه
 • ⬅️
 • تکنولوژی
 • ⬅️
 • ژنراتورهای خورشیدی مانگو: یک مناسب برای کلرادو

ژنراتورهای خورشیدی مانگو: یک مناسب برای کلرادو

راه حل های انرژی تجدیدپذیر به سرعت در بیشتر محافل اجتماعی مورد توجه قرار می گیرند. و ایالت کلرادو روند را افزایش داده است. این سیاره پس از دهه‌ها تأثیر انسانی و نیاز ما به منابع به ظاهر نامحدود در حال تلفات است. با توجه به خطر جهانی رسیدن اقدامات...

Article

ژنراتورهای خورشیدی مانگو: یک مناسب برای کلرادو

راه حل های انرژی تجدیدپذیر به سرعت در بیشتر محافل اجتماعی مورد توجه قرار می گیرند. و ایالت کلرادو روند را افزایش داده است. این سیاره پس از دهه‌ها تأثیر انسانی و نیاز ما به منابع به ظاهر نامحدود در حال تلفات است. با توجه به خطر جهانی رسیدن اقدامات ما به ارتفاعات جدید، افراد بیشتری به دنبال سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر هستند.

انرژی خورشیدی در کلرادو

حرکت به سمت انرژی خورشیدی در حالی که در کلرادو زندگی می کنید هرگز آسان تر نبوده است. این ایالت قبلاً به عنوان داده ششمین ایالت آفتابی در ایالات متحده. طبیعتاً فوریت راه‌حل‌های انرژی تجدیدپذیر بر مقرون به صرفه بودن تجهیزات خورشیدی نیز تأثیر گذاشته است. ایالت کلرادو دارای 36 درصد کاهش قیمت خورشیدی در 5 سال گذشته در حال حاضر.

کلرادو باید رویکرد زیست‌محیطی را جدی بگیرد، زیرا ایالتی است که در برابر آتش‌سوزی، خشکسالی، سیل و از بین رفتن اکوسیستم‌های کوهستانی آسیب‌پذیر است. در نتیجه، فرماندار پولیس نقشه راهی برای 100% انرژی های تجدیدپذیر تا سال 2040 و طرح اقدام جسورانه در آب و هوا در می 2019. این طرح آینده ای را پیش بینی می کند. که در آن 100% تولید برق دولتی تا سال 2040 از منابع انرژی تجدیدپذیر تامین می شود.

به‌علاوه، دولت‌ها سهم خود را برای تشویق ساکنان و مشاغل به اتخاذ راه‌حل‌های انرژی تجدیدپذیر از طریق استفاده از برنامه های مشوق خورشیدی.

مشوق های خورشیدی موجود در کلرادو

معافیت مالیات دارایی برای تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر مسکونی

معافیت مالیاتی دارایی کلرادو ارزش افزوده یک سیستم پنل خورشیدی در کلرادو را از ارزش خانه برای اهداف مالیاتی مستثنی می‌کند. برای واجد شرایط بودن برای معافیت، نصب خورشیدی باید در یک ملک مسکونی واقع شود، که برای تولید برق از انرژی خورشیدی عمدتاً برای استفاده در بهسازی های مسکونی استفاده می شود و ظرفیت تولید بیش از صد 100 کیلووات برق AC را ندارد. /span>

معافیت مالیاتی فروش و استفاده دولتی برای تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر

ایالت کلرادو از فروش و استفاده از مالیات فروش، ذخیره سازی و استفاده از اجزای مورد استفاده در تولید انرژی های تجدیدپذیر. این به ساکنان تخفیف از تاسیسات خورشیدی خانگی آنها.

مشوق‌ها و تخفیف‌های خورشیدی شرکت آب و برق محلی

این سیستم به صاحبان خانه این امکان را می دهد که در هنگام خرید و نصب یک سیستم خورشیدی جدید در خانه خود مشوق نقدی دریافت کنند. این مبلغ به شرکت آب و برق، اندازه سیستم فتوولتائیک خورشیدی (PV)، موقعیت مکانی و درآمد شخصی ساکنین بستگی دارد. نمونه هایی از تخفیف های ارائه شده در ایالت Centennial عبارتند از:

 • انرژی صلیب مقدس تخفیفی در هر کیلووات (کیلووات) برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد تا هزینه‌های تاسیسات خورشیدی را کاهش دهد. این مشوق شامل 500 دلار آمریکا برای 6 کیلووات اول است که برای سیستم های بزرگتر کاهش می یابد. صاحبان خانه می توانند با نصب یک سیستم متوسط ​​6 کیلووات، 3000 دلار آمریکا صرفه جویی کنند.
 • که در آن تخفیف‌های متفاوتی از 400 تا 2500 دلار آمریکا – بسته به محل زندگی شما – برای نصب خورشیدی در خانه‌ها در شهرستان‌های Pitkin و Eagle، Eagle در دسترس است. دره، شهر ویل، و شهرستان سامیت.

برنامه پاداش خورشیدی Xcel Energy Colorado

Xcel Energy به‌عنوان برترین برنامه اندازه‌گیری شبکه در ایالت کلرادو شناخته می‌شود. این سیستم به مشتریان اجازه می‌دهد تا زمانی که میزان انرژی تولید شده توسط یک سیستم پنل خورشیدی از انرژی مصرف‌شده از Xcel Energy بیشتر باشد، اعتبار را از تولید مازاد بر روی صورت‌حساب دریافت کنند. سپس مشتریان برای انرژی مازاد تولید شده پولی دریافت می کنند.

اعتبار مالیاتی خورشیدی

فقط یک اعتبار مالیاتی فدرال برای صاحبان خانه ها و مشاغلی وجود دارد که سیستم های انرژی PV خورشیدی را نصب می کنند که ارزش آن 30٪ هزینه نصب سیستم های ذخیره سازی خورشیدی و باتری است. ایالت کلرادو این وظیفه را بر عهده می گیرد که انگیزه های بیشتری برای ساکنانش فراهم کند.

این بخش راهنمای جامعی برای استفاده مناسب از اعتبار مالیاتی فدرال خورشیدی دارد. ITC تا سال 2032 روی 30 درصد باقی خواهد ماند و – از اول ژانویه 2023 – می‌تواند برای ذخیره‌سازی باتری که به انرژی خورشیدی متصل نیست نیز اعمال شود. ارزش این اعتبار مالیاتی 6000 دلار آمریکا در یک سیستم خورشیدی 20000 دلاری است – که در واقع هزینه خالص را به 14000 دلار آمریکا کاهش می دهد.

برای درخواست اعتبار مالیاتی خورشیدی، لطفاً مراحل ارائه شده توسط دفتر بهره وری انرژی و انرژی های تجدیدپذیر :

 1. با مشاور مالیاتی خود مشورت کنید تا مشخص کنید آیا واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی هستید یا خیر و برای استفاده از اعتبار، مقدار کافی بدهی مالیاتی دارید یا خواهید داشت.
 2. کامل فرم 5695 IRS. دستورالعمل های بیشتر در مورد نحوه پر کردن این فرم در اینجا ارائه شده است. .
 3. فرم 5695 را به اظهارنامه مالیاتی فدرال خود ضمیمه کنید و با پر کردن بخش های مربوط به فرم 1040 اظهارنامه مالیاتی فدرال خود، اعتبار مالیاتی خورشیدی را مطالبه کنید.

همیشه حتماً با یک متخصص مالیات یا حسابدار مشورت کنید تا مطمئن شوید که واجد شرایط ITC هستید و به درستی اعتبار را در اظهارنامه مالیاتی خود مطالبه می کنید.

5 مزیت بزرگ برق خورشیدی خانگی در کلرادو

حرکت به سمت راه‌حل‌های انرژی تجدیدپذیر می‌تواند گاهی دلهره‌آور باشد، به همین دلیل است که ما برخی از مزایای اصلی انتقال به انرژی خورشیدی برای خانه شما در کلرادو را فهرست کرده‌ایم:

پس انداز خورشیدی توسط مشوق های فدرال و ایالتی هدایت می شود

مشوق های خورشیدی مزایای مالی هستند که برای تشویق افراد و مشاغل به سرمایه گذاری در سیستم های انرژی خورشیدی طراحی شده اند. ایالت کلرادو برنامه‌های تشویقی و تخفیف‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند که با کاهش مبلغی که برای نصب شما صرف می‌شود یا به شما معافیت مالیاتی می‌دهد، اطمینان حاصل می‌کند که حرکت شما به سمت انرژی پایدار ارزشش را دارد.

ارزش خانه شما را افزایش می دهد

به طور طبیعی، نصب پنل های خورشیدی در یک خانه، بازار فروش خانه شما را سر به فلک می کشد. پنل‌های خورشیدی خانه‌ها را دوستدار محیط‌زیست و پایدارتر نشان می‌دهند – که در نهایت یک نقطه فروش عالی است.

به‌علاوه، پانل‌ها با کاهش هزینه‌های ماهانه برای صاحبان خانه، ارزش ملک شما را افزایش می‌دهند. و ملک را به یک سرمایه گذاری بهتر تبدیل کنید. محله‌هایی که پنل‌های خورشیدی دارند احتمالاً ارزش ملکی بالاتری دارند.

اخبار هفته گیزچینا

هزینه های ماهانه انرژی شما را کاهش می دهد

هزینه سوخت و آب و برق بار سنگینی بر دوش هر شهروند است. با انرژی های تجدید پذیر خورشید، دیگر هرگز نگران نوسان قیمت سوخت و افزایش قبض برق نباشید. برق خورشیدی به راحتی هزینه نصب آن را پرداخت می کند و به شما کمک می کند تا هزینه های انرژی ماهانه خود را کاهش دهید.

افزایش انعطاف پذیری انرژی با ذخیره باتری خورشیدی

برای لذت بردن از مجموعه ای از فعالیت های فضای باز با انرژی خورشیدی راه حل هایی که به اندازه کافی قابل حمل هستند تا دستگاه های شما را شارژ و آماده نگه دارند. با راه‌حل‌های باتری خورشیدی انعطاف‌پذیر که به هر کجا که می‌روید، زندگی خود را خارج از شبکه بگذرانید. Keep خانه شما گرم و امن حتی در شرایط اضطراری مانند بلایای طبیعی یا هوای طوفانی .

آماده سازی برای آینده با کاهش هزینه های انرژی

نصب یک سیستم انرژی خورشیدی به معنای بازگشت تضمینی سرمایه شما در آینده است. پنل‌های خورشیدی و تجهیزاتی که خریداری می‌کنید در نهایت از طریق کاهش هزینه‌های انرژی شما، هزینه خود را پرداخت می‌کنند.

ژنراتورهای خورشیدی مانگو پاور: مناسب برای کلرادو

Mango Power از فناوری پیشرفته و طراحی هوشمند برای ارائه محصولات انرژی ایمن و قابل اعتماد استفاده می کند. ماموریت این است که آینده ای با انتشار کربن صفر برای همه ما در آینده ایجاد کنیم. طیف وسیعی از ژنراتورها و تجهیزات خورشیدی Mango Power بهترین انتخاب برای حرکت شما به سمت زندگی پایدار است.

Mango Power راه حل های پایداری را برای تمام نیازهای پشتیبان انرژی خورشیدی شما و Mango Power E به راحتی چشمگیرترین ژنراتور خورشیدی قابل حمل ما است.

 ویژگی های کلیدی Mango Power E

 • Mango Power E ظرفیت باتری چشمگیر 3.5 کیلووات ساعت دارد. این همچنین می تواند به راحتی تا ظرفیت 14 کیلووات ساعت با واحدهای اضافی افزایش یابد.
 • قدرت خروجی بین 3000 و 6000 وات است.
 • دستگاه دارای چندین روش شارژ است. شارژ آسان تا 100% تنها در 1.5 ساعت از طریق هر یک از ایستگاه های شارژ EV متعدد موجود در سراسر کشور. از طریق شارژ شبکه، از طریق شارژ کارآمد پنل خورشیدی، و شارژ از طریق ژنراتور.
 • قابلیت اتصال به فاز تقسیم 240 ولت برای وسایل سنگین.
 • از سلول‌های باتری بسیار بادوام LFP استفاده می‌کند که سریع‌تر شارژ می‌شوند، دوام بیشتری دارند و نسبت به سایر سلول‌های باتری سنتی NCA/NCM قابل اعتمادتر هستند.
 • دارای 16 درگاه خروجی مختلف و 6 نوع مختلف خروجی.
 • عمر 5 ساله.

مزایای استفاده از ژنراتور خورشیدی Mango Power E

Mango Power دارای طیف شگفت انگیزی از راه حل های انرژی تجدیدپذیر است که تضمین می کند تقریباً در هر ایالت واجد شرایط برای دریافت اعتبار مالیاتی، مشوق خورشیدی یا تخفیف خواهید بود. Mango Power E همه این کارها را انجام می دهد در حالی که هنوز مزایای دیگری را برای کاربران فراهم می کند.

مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست 

Mango Power E به شما کمک می کند در قبوض آب و برق و افزایش قیمت سوخت صرفه جویی کنید. Mango Power E برای محیط زیست نیز عالی است. این دستگاه با هر بار شارژ مجدد 0.79 کیلوگرم در انتشار کربن کاهش می‌یابد – معادل میزان کربن جذب شده توسط 48 درخت در روز.

قدرت پشتیبان گیری اضطراری موثر را ارائه می دهد

با Mango Power E با قطع برق خداحافظی کنید و حتی در زمان خاموشی از برق بی‌وقفه اطمینان حاصل کنید. چراغ‌ها را روشن نگه دارید، دستگاه‌ها در حال شارژ شدن، و خانه شما گرم و امن – خیر برش های شبکه با Mango Power E در خانه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

قابل حمل و استفاده آسان

از مجموعه‌ای از فعالیت های خارج از منزل و به راحتی دستگاه های خود را نگه دارید و لوازم خانگی شارژ شده و کاربردی در هر کجا که هستید. استفاده از Mango Power E نیز ساده است. و حتی دارای یک برنامه کاربردی Mango Power است که به شما امکان می دهد تنظیمات دستگاه خود را از هر کجا سفارشی کنید.

از طیف کامل مزایای راه حل های انرژی خورشیدی

Mango Power امروز را انتخاب کنید!

تغییر را به انرژی تجدیدپذیر با استفاده از منبع نامحدود خورشید ما با Mango Power تغییر دهید. کلرادو برنامه‌های مشوق‌ها و تخفیف‌های متعددی را ارائه می‌کند که زندگی پایدار را برای همه ساکنانش در دسترس و مقرون به صرفه می‌سازد.

Mango Power راه حل یک مرحله ای شما برای ژنراتورها و تجهیزات برتر با انرژی خورشیدی است. منبع تغذیه پشتیبان خانه خود را با استفاده از Mango Power برای محصولاتی که برای صرفه جویی در هزینه، روشن نگه داشتن خانه و حفاظت از محیط زیست تهیه می شوند، حفظ کنید. انتخاب درستی برای خانه خود داشته باشید و Mango Power را انتخاب کنید.

با مراجعه به mangopower.com یا از فروشگاه Mango Power Amazon در اینجا.

منبع: gizchina

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...