پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

چگونه ضبط تماس را در گوشی هوشمند سامسونگ پیدا کنیم؟

اگر می‌خواهید ضبط تماس را در تلفن هوشمند سامسونگ پیدا کنید، این یک فرآیند نسبتاً ساده است. با این حال، به لطف به‌روزرسانی Google API برای تنظیمات دسترسی، پیچیده‌تر از آنچه هست، به نظر می‌رسد. این به روز رسانی تضمین می کند که هیچ برنامه شخص ثالثی نمی تواند برای ضبط تماس در تلفن های هوشمند اندرویدی استفاده شود. این به‌روزرسانی بخشی از تلاشی برای بهبود ویژگی‌های امنیتی در همه گوشی‌های هوشمند دارای اندروید، از جمله گوشی‌های سامسونگ بود.

با این حال، بسیاری از توسعه‌دهندگان، به‌ویژه در گوشی‌های هوشمند دارای Android 10 یا بالاتر، حفره‌ای در این سیستم پیدا کردند. بنابراین یک بار دیگر، گوگل به روز رسانی دیگری را برای رفع این مشکل راه اندازی کرد. از آن زمان، سازندگان گوشی های هوشمند مجبور به استفاده از برنامه تلفن داخلی گوگل برای افزودن ویژگی های ضبط به گوشی های هوشمند خود شدند. اکنون که از دلیل این تغییر در مراحل ضبط تماس در گوشی‌های هوشمند سامسونگ آگاه شدید، بیایید تمام آنچه را که باید در مورد این فرآیند بدانید بررسی کنیم!

همچنین بخوانید: چگونه اعلان ضبط تماس را در تلفن های هوشمند Realme غیرفعال کنیم؟

چگونه تماس ها را در گوشی هوشمند سامسونگ ضبط کنیم؟

عملکرد ضبط تماس در تلفن‌های هوشمند سامسونگ تنها زمانی ظاهر می‌شود که در حال مکالمه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از این ویژگی، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • با گیرنده دلخواه خود تماس بگیرید و برنامه تلفن را بررسی کنید.
 • هنگامی که مکالمه شما فعال شد، سه نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش. روی این ضربه بزنید تا یک منو ظاهر شود.
Record option in Samsung
 • به گزینه ضبط تماس بروید و آن را انتخاب کنید. به دنبال آن یک نقطه قرمز روی صفحه نمایش داده می شود که نشان می دهد ضبط تماس اکنون در حال انجام است. همچنین طول ضبط را به شما نشان می دهد.
 • پس از اتمام ضبط تماس در تلفن هوشمند سامسونگ، می توانید تماس را قطع کنید تا ضبط نیز متوقف شود.

توجه: سامسونگ همچنین باید از قانون ضبط تماس در کشورهای مختلف پیروی کند. برخی کشورها ضبط تماس ها را ممنوع می کنند. بنابراین، در حالی که قابلیت ضبط تماس به طور پیش فرض در گوشی های سامسونگ موجود است، سازنده به دلیل تعهدات قانونی این ویژگی را غیرفعال می کند. با این حال، در هند، One UI سامسونگ به شما اجازه می دهد تا تماس ها را بدون نیاز به رضایت گیرنده نیز ضبط کنید.

همچنین بخوانید: چگونه ضبط تماس را پیدا کنیم در تلفن هوشمند Realme؟

چگونه ضبط تماس ذخیره شده را در گوشی هوشمند سامسونگ پیدا کنیم؟

همانطور که از مراحل نشان داده شده در بالا می بینید، ضبط تماس در گوشی هوشمند سامسونگ بسیار آسان است. با این حال، اگر مجبور شوید ضبط تماس را پیدا کرده و با شخص دیگری در لیست مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، چه؟ در گوشی‌های هوشمند سامسونگ، ضبط تماس‌ها در مکانی متفاوت در مقایسه با سایر محصولات رقیب مانند Realme ذخیره می‌شوند. برای تلفن‌های هوشمند Realme، می‌توانید برنامه Phone گوشی هوشمند را بررسی کنید و ضبط تماس را در کنار نام مخاطب اخیراً شماره‌گیری شده پیدا کنید. با گوشی‌های هوشمند سامسونگ، مراحل کمی متفاوت است.

البته، پس از اینکه ضبط تماس شما انجام شد، سامسونگ اعلانی ارسال می‌کند مبنی بر اینکه ضبط در حافظه داخلی گوشی ذخیره شده است. می توانید روی اعلان کلیک کنید و مستقیماً به حافظه داخلی گوشی بروید. با این حال، اگر می‌خواهید دیگر تماس‌های ضبط‌شده خود را نیز بررسی کنید، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • گزینه تنظیمات تماس را در تلفن هوشمند سامسونگ خود از طریق گزینه سه نقطه در برنامه تلفنباز کنید.
Call Settings in Samsung smartphone
 • در بخش تنظیمات تماس، به بخش ضبط تماس‌ها بروید و روی آن ضربه بزنید.
 • پس از انتخاب ضبط تماس‌ها برگه ، گزینه تماس های ضبط شده را پیدا کنید.
Recorded calls option for call recording in Samsung smartphones
منبع: AirDroid
 • گزینه تماس‌های ضبط‌شده سپس فهرستی از تمام تماس‌هایی را که ضبط کرده‌اید در اختیار شما قرار می‌دهد. این ورودی‌ها نام مخاطبین ارائه شده را نیز خواهند داشت.
 • برای استفاده آسان‌تر، می‌توانید ضبط تماس‌ها را بر اساس اندازه و زمان نیز فیلتر کنید.

مزایای ضبط تماس در دستگاه های سامسونگ

ضبط تماس در تلفن های هوشمند سامسونگ چند مزیت دارد. چه نگران حریم خصوصی و امنیت شخصی خود باشید و چه در مورد شرکت تجاری خود، ضبط تماس ها می تواند یک ویژگی ضروری برای شما باشد.

 • می‌توانید اسناد و مدارک مناسبی از سوابق و ایده‌ها نگه دارید تا هرگونه نقض حریم خصوصی را کاهش دهید.
 • ثبت تماس هنگام صحبت با شریک تجاری خود می‌تواند به شما کمک کند بعداً به موارد ضبط شده گوش دهید تا به نتیجه برسید. راه حل هایی برای مسائل مختلفی که با آن مواجه هستید.
 • اگر یک شرکت تجاری را اداره می کنید، ضبط تماس ها می تواند راه مهمی برای درک کیفیت خدماتی باشد که ارائه می کنید. سپس هر گونه نقص در کیفیت را می توان فوراً برطرف کرد.
 • در زندگی شخصی خود، با گوش دادن به مکالمات ضبط شده، می توانید موقعیت ها را واضح تر درک کنید. این به شما امکان می دهد تصمیمات بهتر و آگاهانه تری بگیرید.

همچنین بخوانید: ضبط تماس کجا ذخیره شده است در گوشی هوشمند OnePlus هستید؟

سوالات متداول ضبط تماس در دستگاه های سامسونگ

در حالی که سعی کرده‌ایم به اکثر سؤالات شما در مورد ضبط تماس در تلفن‌های هوشمند سامسونگ پاسخ دهیم، فهرستی از چند سؤال مهم و متداول را نیز گردآوری کرده‌ایم. آنها را در زیر بررسی کنید:

چگونه تماس های تلفنی را در تلفن Samsung Galaxy خود ضبط کنیم؟

برای ضبط تماس‌ها در تلفن Samsung Galaxy خود، باید از برنامه تلفن داخلی گوشی هوشمند استفاده کنید. ما مراحل مشابه را در این وبلاگ ارائه کرده ایم.

ضبط‌های تماس من کجا ذخیره می‌شوند؟

در گوشی‌های هوشمند سامسونگ، تماس‌های ضبط‌شده شما در حافظه داخلی گوشی شما ذخیره می‌شود. برای دسترسی به این، می توانید از برنامه Phone استفاده کنید، روی منوی سه نقطه ضربه بزنید، به بخش Record calls بروید و سپس به گزینه Recorded calls بروید. لیست تماس های ضبط شده خود را در اینجا خواهید یافت.

چگونه می توانم تماس های ضبط شده حذف شده را بازیابی کنم؟

برای بازیابی ضبط‌های تماس حذف‌شده، باید به درایو پشتیبان محلی یا ابری تلفن خود بروید. پس از این کار، تماس های ضبط شده حذف شده را انتخاب و در گوشی خود دانلود کنید. اگر نسخه پشتیبان ندارید، باید با پشتیبانی مشتری سامسونگ برای راهنمایی تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: 5 بهترین تماس برنامه ضبط که نمی توانید از دست بدهید

جمع بندی

برنامه‌های ضبط تماس در اوایل دهه 2010 بسیار محبوب بودند. فروشگاه Google Play مملو از برنامه های متعددی است که ادعا می کنند بهترین کیفیت ضبط تماس را ارائه می دهند. با این حال، تعداد زیادی از این برنامه‌ها به حریم خصوصی شما نیز نفوذ کرده و منجر به دانلود بدافزار یا باج‌افزار توسط افراد شد. به همین دلیل است که گوگل تصمیم گرفت قابلیت ضبط تماس را برای تمامی گوشی های هوشمند اندرویدی ارائه دهد. امیدواریم اکنون همه آنچه را که باید در مورد ضبط تماس در گوشی های هوشمند سامسونگ بدانید نیز می دانید. اگر سؤال بیشتری دارید، در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

اگر مایلید تلفن قدیمی خود را بفروشید یا تلفن قدیمی خود را بازیافت کنید، خدمات Cashify را برای معاملات خرید عالی امتحان کنید !

منبع cashify

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا