پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
شبکه های اجتماعی

چندین قابلیت‌ امنیتی جدید به واتساپ اضافه شد

واتساپ امروز چندین قابلیت برای حفظ حریم شخصی کاربران معرفی کرد که بعضی از آن ها قابلیت هایی بودن که کاربران خیلی وقت بود انتظار عرضه آن را می کشیدند.

‏????تا پیش از این در واتساپ فقط می توانستیم آخرین بازدید (Last Seen) را مخفی کنیم ولی حالا واتساپ بالاخره قابلیت مخفی کردن آنلاین بودن را هم عرضه کرده و با این قابلیت می توان امکان دیدن وضعیت انلاین بودن را تنها به افراد مدنظر محدود کرد.

برای استفاده از این قابلیت فقط کافیه به بخش:

 

Settings > Account > Privacy > Last seen & online
رفته و در قسمت Who can see when i’m online، گزینه Same as last seen را انتخاب کنید.

‏???? قابلیت بعدی امکان لفت دادن از گروه ها بدون خبردار شدن بقیه هست. تا پیش از این وقتی از گروهی لفت می دادید، واتساپ در پیامی در گروه، آن را به همه اطلاع می داد. ولی حالا با این تغییر جدید، بدون خبردار شدن بقیه می توانید از گروه ها لفت دهید و فقط ادمین های گروه از طریق لیستی، می توانند خارج شدن شما از گروه را متوجه شوند.

‏???? واتساپ همچنین محدودیت زمان پاک کردن پیام ها را افزایش داده و ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎از ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎1 ساعت ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎و ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎8 دقیقه ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎و ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎16 ثانیه ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎در ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎حال ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎حاضر، آن را به ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎2 روز ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎و ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎12 ساعت ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎افزایش ‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎‌‎داده است.

‏???? علاوه بر این واتساپ در حال کار روی قابلیتی هست تا از اسکرین شات گرفتن شما از عکس ها و ویدیوهایی که فقط یک بار قابل دیدن هستند جلوگیری کند و برای انجام چنین کاری شما را به زحمت بیاندازد.

این قابلیتها، به جز قابلیت اخر، در حال عرضه برای کاربران هستند و طی روزهای آینده برای همه کاربران فعال خواهند شد.

دانلود و یا بروزرسانی واتساپ:

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا