پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

چرا ژاپن نقطه مهم جهان برای دیدن بشقاب‌پرنده است؟

ایتنا/ بر اساس اطلاعات جدید دولت ژاپن که درباره اشیای پرنده ناشناس منتشر شده، جنوب ژاپن یکی از مناطق زمین است که گزارش مشاهده بشقاب‌ پرنده‌ در آن بسیار پرتکرار است.
 به نقل از ایندیپندنت، از سال ۲۰۲۰، به ارتش ژاپن دستور داده شد از هر شی‌ غیرمعمول در آسمان عکس بگیرد و آن را ثبت کند. همه این مناطق در این جزیره یک نقطه مشترک دارند؛ یک حادثه هسته‌ای بزرگ در آن‌ها رخ داده است.
نقاط بسیار پرتکرار در این نقشه، نواحی بزرگ‌تر اطراف هیروشیما و ناکازاکی را شامل می‌شوند. این دو شهر حمله اتمی نیروهای آمریکایی و انفجار هسته‌ای را پشت سرگذاشته‌اند؛ حادثه‌ای که به پایان جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ منجر شد.
در شمال ژاپن، شهر دیگری در استان فوکوشیماــ که نیروگاه هسته‌ای آن به دلیل سونامی سال ۲۰۱۱ منفجر شد- خود را «خانه بشقاب‌پرند‌ه‌ها» معرفی کرده و به گفته راهنمای گردشگری دولتی، محله کوچک و روستایی آینو به یک مقصد گردشگری تبدیل شده است. چرا که کوه سنگانموری به شکل هرم در نزدیکی آن به دلیل مشاهده تعداد زیادی بشقاب‌پرنده‌، نورهای بدون منبع مشخص و رویدادهای مرموز معروف است.

در سال ۲۰۲۱ یک «آزمایشگاه بشقاب‌پرنده» هم در شهر فوکوشیما افتتاح که سال گذشته، ۱۲ تصویر منتشر کرد که گمان می‌رود فضاپیماهای فرازمینی واقعی‌ باشند.

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا