• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • چرا وقتی باران می بارد اینترنت ضعیف است؟

چرا وقتی باران می بارد اینترنت ضعیف است؟

اگر متوجه شده‌اید که اینترنت شما در زمان بد بودن هوا ضعیف می‌شود، تنها نیستید. آب و هوای بد ممکن است تاثیر غیرمنتظره‌ای بر پهنای باند شما داشته باشد. کارشناسان فاش کرده‌اند که در واقع این رفتار انسان‌ها است که بر سرعت اینترنت اثر می‌گذارد. در آب و هوای بارانی،...

Article

Top-tech-news-ChatGPT-4-is-now-available-and-it-possesses-these-ten-almost-human-like-capabilities.-Alphabet-announced-plans-to-cut-approximately-12000-jobs-worldwide

اگر متوجه شده‌اید که اینترنت شما در زمان بد بودن هوا ضعیف می‌شود، تنها نیستید. آب و هوای بد ممکن است تاثیر غیرمنتظره‌ای بر پهنای باند شما داشته باشد.

کارشناسان فاش کرده‌اند که در واقع این رفتار انسان‌ها است که بر سرعت اینترنت اثر می‌گذارد. در آب و هوای بارانی، افراد بیشتری ترجیح می‌دهند به جای بیرون رفتن در خانه بمانند.

جیمز جین کانگ و پل هاسکل داولند از دانشگاه ادیت کوان متخصصان فناوری در «The Conversation» می‌نویسند: «وقتی باران می‌بارد، احتمالا افراد بیشتری تصمیم می‌گیرند در خانه بمانند یا در خانه کار کنند و این باعث افزایش استفاده از اینترنت می‌شود.

هنگامی که تعداد زیادی از افراد از اینترنت استفاده می‌کنند، پهنای باند محدود موجود به سرعت مصرف و در نتیجه کاهش سرعت ظاهری ایجاد می‌شود.»

با این حال، وضعیت بد آب و هوایی مانند طوفان می‌تواند عواقب دیگری داشته باشد. طوفان می‌تواند برای هر کابلی در منطقه شما مشکل ایجاد کنند. طوفان با سیگنال بی‌سیم روتر شما تداخل ندارد، اما آب و هوای بد می‌تواند اتصال WiFi را به روش‌های دیگر تحت تاثیر قرار دهد

. باران یا باد شدید می‌تواند به کابل‌های هوایی که پهنای باند شما را تامین می‌کنند، آسیب برساند. اتصالات ضعیف در مرکز مبادله اینترنت سرعت اینترنت شما را در زمان طوفان کاهش می‌دهد.

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...