پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

پس‌زمینه گرادیان آزمایش YouTube Music برای برگه در حال پخش

YouTube Music طی یک سال یا بیشتر، تغییرات متعددی در طراحی دریافت کرده است، و به نظر می‌رسد این روند همچنان مدرنیته را به برنامه می‌آورد. قابل ذکر است، طبق یک گزارش جدید، YouTube Music در حال آزمایش طراحی مجدد برگه Now Playing جدید است. اساساً، تب YouTube Music Now Playing اکنون پس‌زمینه جامد را برای پس‌زمینه گرادیان حذف می‌کند.

از هم‌اکنون، YouTube Music از هنر آلبوم رنگ گرفته و آن را در پس‌زمینه قرار می‌دهد. با این حال، در آخرین آزمایش، تب Now Playing دارای یک پس‌زمینه گرادیان است که رنگ بیشتری در بالا دارد در حالی که با رفتن تصویر به پایین، به تدریج تیره‌تر می‌شود. رنگ خاموش است تا با خود آلبوم ترکیب نشود.

پس‌زمینه شیب برگه در حال پخش هنوز به طور گسترده منتشر نشده است

به لطف پس‌زمینه شیب برگه YouTube Music Now Playing، پخش/مکث، ، shuffle و repeat اکنون در پس‌زمینه خودنمایی می‌کنند. این تنها تغییری نیست که در حال آزمایش است. قابل توجه است که دکمه‌های بعدی بالا، متن شعر و مربوط دیگر در قسمتی جداگانه در پایین قرار ندارند. آنها اکنون به عنوان متن ساده شناور هستند و کمی ناپاک به نظر می رسند.

برای باز کردن صف همچنان می‌توانید از پایین به بالا بکشید. اگرچه گزارش‌های چند کاربر در مورد YouTube وجود دارد موسیقی اکنون در حال پخش پس‌زمینه گرادیان برگه برای Android، این کار را نمی‌کند به نظر می رسد هنوز به طور گسترده منتشر شده است. به طور کلی، این طراحی مجدد جدید ظریف به نظر می رسد اما حس جدیدی را به برنامه پخش موسیقی می بخشد.

منبع: sammobile

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا