• خانه
  • ⬅️
  • خودرو
  • ⬅️
  • پادشاه محمد ششم دو خودروی تولید شده در مراکش را فاش کرد

پادشاه محمد ششم دو خودروی تولید شده در مراکش را فاش کرد

مراکش از تولید اولین خودروی داخلی و یک مدل خودروی هیدروژنی خبر داد، زیرا پادشاه محمد ششم میزبان دو خودروی تولید شده در مراکش در مراسمی در کاخ سلطنتی در رباط پایتخت بود، جایی که پادشاه یک خودرو را بررسی کرد. خودروی جدید از نیو موتورز که با بنزین کار...

Article

پادشاه محمد ششم دو خودروی تولید شده در مراکش را فاش کرد_646484749e3f2.jpeg

مراکش از تولید اولین خودروی داخلی و یک مدل خودروی هیدروژنی خبر داد، زیرا پادشاه محمد ششم میزبان دو خودروی تولید شده در مراکش در مراسمی در کاخ سلطنتی در رباط پایتخت بود، جایی که پادشاه یک خودرو را بررسی کرد. خودروی جدید از نیو موتورز که با بنزین کار می کند، علاوه بر نمونه اولیه. برای خودرویی که کار می کند hydrogen از NamX.

خودروی HUV Hydrogen Utility Vehicle توسط فوزی النجاح مراکشی با همکاری شرکت طراحی خودرو ایتالیایی Pininfarina طراحی شده است. در عرض چند دقیقه تامین مجدد می شود.

نسیم بلخیات، موسس و مدیر عامل شرکت NEO MOTORS که با پول مراکش تامین می شود، گفت که خودروی بنزینی وی که به پادشاه محمد ششم ارائه کرده است، از جولای آینده در بازار موجود خواهد بود. طبق گزارش روزنامه مراکشی Hespress، قیمت آن از 170000 درهم تا 190000 درهم متغیر است.

بلخیات با بیان اینکه این خودرو در رده خودروهای کراس اوور قرار دارد و برای جاده های مناطق روستایی و کوهستانی مناسب است، افزود: تمرکز در ابتدا بر بازار مراکش و سپس توسعه در بازارهای آفریقا و اروپا خواهد بود و در آینده نسخه ای مجهز به قدرت را ارائه خواهد کرد. بلخیات ادامه داد: خودرویی که توسط شاه محمد ششم فاش شد مشروط به تحویل و نسخه نهایی آن است که تمامی تاییدیه ها را دارد و تمامی تست های مورد نیاز را در خارج از کشور گذرانده است.

سرمایه گذار مراکشی با بیان اینکه موتور این خودرو در شهر کنیترا ساخته شده است، گفت: سرمایه گذاری اختصاص یافته برای این خودرو بالغ بر 156 میلیون درهم است که طبق توافقنامه ای که بین نیو موتورز و وزارتخانه منعقد شده است، اجرایی شده است. صنعت در سال 2019، و به مدت 10 سال ادامه خواهد داشت.

میزبانی محمد ششم پادشاه مراکش از این مراسم به نسیم بلخیات، بنیانگذار و مدیر عامل نیو موتورز و فوزی نجاح، بنیانگذار و مدیر عامل نامکس، افتخار بزرگ و حمایت قوی برای صنعت مراکش به طور کلی، به ویژه بخش خودرو به طور خاص، و ذکر شده است که مراکش تولید کننده است و سالانه 700000 خودرو تولید می کند و 90 درصد آن به اروپا و سایر نقاط جهان صادر می شود.

همچنین ببینید

آیا خودروهای الکتریکی آینده هستند یا خودروهای هیدروژنی

ماشين هاي فروش از وب سايت خودروي من

منبع: arabgt

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...